Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrajczyni

chcę zdradzić męża

Polecane posty

Gość zdrajczyni

ale tak żeby się nie dowiedział bo od jakiegoś czasu mnie zaniedbuje.kto jest chętny i jak to zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mervinek
MOże zaniedbana jesteś , zrobiłaś się na kurę domową ,spójrz w lustro zmień fryzure załóż sexowną bileliznę i daj sie ponieść chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurekOgorek
Przepraszam że nazwałem cię dziwką. Dziwka przynajmniej kasę za to bierze. Ty jesteś gorsza bo darmo dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj coś zmienić
w swoim związku, a nie zaraz zdrada. Tak najłatwiej, a co później. Jeśli kochasz męża to nie rób czegoś co sprawi że: zniszczysz zwiazek, będziesz miała wyrzuty i zniszczysz zwiazek, on się dowie i zniszczysz zwiazek. Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
dlaczego zaraz takie epitety ?czy ja jedna zdradzam męża?chyba odezwali się sami mężulkowie do bani :-) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
dzieki spróbuj coś zmienić jesteś ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
nie chce mi się chodzić po ulicy wolę tu poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj coś zmienić
:-) Dobrze Ci radzę bo sama kiedyś czułam się tak jak Ty. Mój mąż był bardzo zapracowany i w ogóle nnie miał dla mnie czasu. Chciałam sie potajemnie zemścić i nawe okazja sama sie nadarzyła. Do niczego nie doszło bo nie mogłabym tego zrobić - kocham Go. Wzięłam sprawy w swoje ręce. Sprowokowałam u niego zazdrość (wychodziałm częściej z koleżankami, kupiłam sexi ciuchy itd.). Potem szczera rozmowa. Pomogło. Od tego czasu minęło kilka lat. Jestem bardzo szczęśliwa. Spróbuj. Zobaczysz, też będziesz. Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
jurek ogorek jak sądzisz że pieniądze mogą zastąpić męża to zapewniam cię że jesteś w błędzie i nie nazywaj mnie k... bo nic jeszcze nie zrobiłam do spróbuj coś zmienić-może masz rację że gdyby doszło co do czego to nie mogłabym tego zrobić bo mimo wszystko męża bardzo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekogorek
Jasne że kasa to nie wszystko, ale tak mówisz bo ileś jej tam masz. Wierz mi że jakby twój mąż siedział w papuciach na fotelu i pobierał zasiłek dla bezrobotnych - w dupie byś miała sex z takim patałachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj coś zmienić
jurekogórek - kretyn jesteś i tyle!!! Nie potrafisz prowadzić dialogu na poziomie, bez epitetów.Właśnie przez takich jak ty ta forum traci. Dobry, cieżko pracujacy mąż-wątpię, taki prostak może tylko i wyłącznie prostakiem pozostać. I jeśli chcesz teraz mnie obrzucać epitetami, to daruj sobie..taki nikt jak ty nie jest w stanie mnie obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
wcale nie mam dużo kasy po prostu charakter pracy męża jest taki że bardzo go ona męczy ale to nie znaczy że ma on myśleć tylko o tym że jest zmęczony a żonę mieć gdzieś(0 seksu przez pół roku).ja też pracuję ale" pracy ze sobą do domu nie noszę".potrafię rozgraniczyć te dwie sprawy a on nie potrafi albo nie chce i dlatego tak mnie to wkurza.znam facetów którzy też ciężko pracują ale żon nie zaniedbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
uuupsss muszę się przyczaić do jutra.sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj coś zmienić
porozmawiaj z nim, powiedz co czujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zadowolony
ja chcialem zdradzic i zdradzilem i nie zaluje :) a potem zdradzilem jescze pare razy .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekogorek
do>>spróbuj coś zmienić, pierdol się gówniaro :D A o czym tu rozmawiać, ja rozumiem potrzeby mojej kobiety, bardzo mi się podoba do tego. Wy tylko byście rozmawiały, a wyzywanie od prostaków ? Wybacz ale prostakiem to Ty jesteś. Dla mnie kobieta co zdradza męża tylko dlatego że on nie ma dla niej czasu - bo traci go również dla niej ale w innym wymiarze - jest kurwą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj coś zmienić
tego się właśnie spodziewała:-0 Ale dziękuję za tą gówniarę:-) A to że ktoś zdradza to zazwyczaj wina obojga...i uważaj jurekogórek...bo może ztaka k...mieszkasz, skąd wiesz? Czas pokaże. I szkoda kontynuować...nie ma z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary jarek
oj chlopie .. obawiam sie ze zycie ci moze kiedys psrawic przykra niespodzinke ... Bo kobiety czesto nie mowia ci ze cos jest nie tak, tylko szukaja sobie na boku ... A nie tak moze byc nawet jak sie bardzo starasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jurkaogórka
dokładnie tak...nie bądź taki pewny..może nawet teraz baba przykrawia ci rogi :-D A ty tak siebie zachwalasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekogorek wstydź się
współczuję twojej kobiecie, skoro tak wypowiadasz się o innych nie znajac ich. A :spróbuj coś zmienic" nie zdradza nikogo, to po ci ją tak nazywasz??? Tyle w tobie agresji:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliop
Pol roky bez seksu to chyba lekka przesada.Ma kobieta racje .Przypuszczam ,ze rozmawiala z mezem o tym .Ciekawe jak dlugo jest z nim.. bezjajowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAROLE
Jak moze sie czuc kobieta ,ktorej jej mezczyzna nie pożąda.Chyba kiepsko.Zaczyna go nienawidziec,bo ja upokarza.A w ogole co to za facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierna penelopka
Ja zdradzilam meza, wcale nie mialam wyrzutow sumienia, bo wtedy juz miedzy nami wszystko bylo skonczone a teraz sytuacja sie skomplikowala bo maz nagle zapragnal sexu choc wie ze i tak chce rozwodu a kochanek tez ma swoje prawa, wiec mam teraz tyle sexu ile dusza zapragnie ...a po czesci jest to zemsta na mezu, bo to przez niego rozpadlo sie nasze malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebyczek
zgadzam się z Ogórkiem~!~ Mówicie tak bo macie za co iść na zakupy... Popatrz w lustro, może nie jesteś dla niego atrakcyjna?? Może warto by coś zmienić?? Albo pogadać z nim... Nie rozumiem takch kobiet. A gdyby to on Cię zdradzał?? A tak pozatym to po co jesteś z kimś kogo nie kochasz? Bo wniskuję że go nie kochasz skoro chcesz go ranić i zadawać ciosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
witam wszystkich ponownie.bardzo dziękuję za wsparcie.od razu jest mi lepiej.wczoraj już nie mogłam pisać bo mój pan wrócił do domu. oczywiście że wiele razy z nim rozmawiałam o tym ale albo mnie zbywał albo reagował wściekłością że się go czepiam a raz jak był po kilku głębszych to oberwałam.czasami go nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek513
jeśli chcesz zdrajczyni to napisz do mnie może się dogadamy marek513@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekogorek
A może poprostu ma problemy ze wzwodem ? Pół roku bez sexu to albo te problemy albo przestałaś mu się podobać. Ot, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek513
widzę że to ściema masz ochotę zdradzić męża w myślach jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoważna....ale fajna
tak 48% no cóż.. niestety taka jest prawda... a ja zdradzac nie zamierzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejek zawadiaka
zdrajczyni - zostaw takiego faceta. co to ma w ogole byc, ze oberwalas??????? zamiast go zdradzac, poszukaj soebie nowego. po cholere masz sie meczyc z takim typem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×