Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrajczyni

chcę zdradzić męża

Polecane posty

Gość jurekogorek
O, pewnie. Zostaw go, poszukaj sobie nowego. To już zdrada nie będzie. Powodzenia. Hmm a wracając do tych 48 % - nie wierzę. Co druga osoba ? Niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaaa
hej zdrajczyni...nie ganie cie ale nie planuj zdrady bo bedziesz sie kiepsko czuła.I tyle w tym dobrego co napisałaś że chociaż się nad tym zastanawiasz i pytasz o zdanie:) A Jurek ogórek to skąd niby ma wiedzieć że jego żona nie pyta tylko od razu robi....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaaa
już nie jeden był taki nieświadomy...a rogi mu rosły rogaczowi do sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekogorek
Spokojna twoja rozczochrana. Wie bo wie i tyle, zaufanie swoją drogą ale kontrola musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaaa
mi się z mężem nie układało też,nie wlewał za kołnierz i awanturki uwielbiał,więc go nie zdradzałam tylko kopnęłam w zadek i to zdrowo. Teraz może robić co chce a mi rogi już nie sterczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
sorki że sie tak długo nie odzywałam ale miałam coś ważnego do załatwienia.nie chcę go kopnąć w zadek bo to mój drugi mąż i poza tym defektem jest w porządku bo mój były 2 tygodnie po ślubie okazał się pieprzonym narkomanem. jurekogórek jak myślisz że to może być choroba to może on powinien się leczyć.może zdaje sobie sprawę że jest chory i dlatego się tak wkurza jak się domagam sexu? marek jak się jednak zdecyduję to się odezwę skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
niepoważna masz rację jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notobzyk
mogę w ciemno zaryzykować z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notobzyk
co rozmyśliłaś się? Czy ci ikry zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekogorek
Jak jest chory to może i powinien się leczyć. Facetowi ciężko się przyznać że już nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajczyni
ale on jest jeszcze młody i już by nie mógł?może zamiast go zdradzić powinnam mu pomóc ale nie wiem czy mi na to pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazardzista
sluchaj kobieto ja cie rozumiem ale uwierz mi ze zdrada nie pomoze a poglebi tylko wasze problemy a wtedy ty mozesz pojsc na calosc i stracisz swoie dobre imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nawet do głowy nie przychodzi że mogła bym zrobić coś takiego mężowi, kocham go ponad życie, chyba bym się porzygała jak by mniał mnie cąłowac i dotykać obcy facet - bleeee Odejdź od niego jak Ci z nim żle ale nie rań go takim zachowaniem - zabijesz wszystko co was łączyło, łączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirim
Szukam mężatki, sam jestem zamężny i mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzik
ja nosze rajstopy i spodnice wiec jestem kobieta czyli nie zdradzisz meza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---ZG---
Witaj zdrajczyni - mozesz napisac skad jestes?? Chetnie poznalbym Cie lepiej - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę podejście niektórych do tematu jst tak płytkie, że zsatanawiam się czy to smarkacze jacyś piszą, którzy nic jeszcze o życiu nie wiedzą, czy ludzie, którzy właśnie spdali z księżyca ... Najłtwiej jest powiedzieć, zostaw męża i szalej, krytykować - tylko że życie nie jest albo czarne, albo białe. Gdyby tak było, to byłoby za prosto. Nie zachęcam oczywiście do zdrady, bo to nic dobrego, ale prawda jest taka, że mąż zdrajczyni sam w dużej mierze wpycha ją w ramiona innego - to normalne, że kobieta (mężczyzna oczywiście też) potrzebuje czułości, bliskości, zainteresowania ze strony drugiej osoby, to naturalne, a jeżeli ktoś to olewa z góry na dół, to niech sie nie dziwi, że żona szuka u boku innego tego, czego jej brakuje w związku.Czasami to, że komus brakuje seksu, nie oznacza, że się nie kocha osoby, z którą się jest i odejście nie jest takąprostą sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Tylko do tematu. Nie chcę mi się czytać waszych wypocin. To kurrr .... zdradzaj. Widzisz problem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedz do katowic-ligota
no zdrajczyni, obejrzyj sie dobrze w lustrze, ty tu gadasz a rogi ci moze zaczely wyrastac. Niestety oprocz rogaczy sa tez rogate lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długa rozciagaczka
I co zdradziła tego menza czy ni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek Nepomucen
Koleś sie z Tobą nie bzyka bo sam Cię zdradza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gentleman007
Zdrajczyni...gdzie jesteś?? skąd pochodzisz? może mieszkasz niedaleko mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololol
gentelman.. a twoja juz za rogie kiełbache opierdala sąsiadowi hehehe żal ludzie żal że wam w dupie i innych pratiach ciała zdrada na myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniusias
a ja mam ochote zdradzic ale zdrowy rozsadek mi na to nie pozwala.mam kolege ktory zdradza zone ma tez dzieci to chory uklad.gdybym to miala zrobic to z nim ale wiem ze nie wyjdzie mi to na dobre.powiem wam ze mimo okropnej chęci i związanej z tym chwilowej przyjemnosci nie zrobie tego bo mam glowe na karku.mimo iz ledwie rok temu tez zdradzil mnie maz ktory potem wrocil do mnie i bardzo sie zmienil.doceniam to ze pracuje na mnie i naszego syna.praktycznie jest nieobecny ale wlasnie zgodze sie tu ze stwierdzeniem ze kobiety czuja sie zaniedbane bo maz parcuje.pszeciez oni tak okazuja swoja milosc.zapewniajac nam godne warunki zycia a wy jeszcze chcecie zdradzac?pomyslcie glowa.nie mowie oczywiscie tu o wszystkich facetach bo niektorzy wola faktycznie prace od rodziny ale wtdey to juz inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizioł
Do zdrajczyni: jestem facetem i myślę że twój mąż ma jakiś problem zdrowotny. Ze młody jeszcze ? A to młody chłop nie może mieć problemu? Radzę z nim jednak pogadać Taka rozmowa może być dla niego rzeczywiście trudna i to od ciebie zależy czy właściwie ją przeprowadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emileczka83
marzy mi sie przygoda z innym mezczyzna... Mam 25 lat i mam dosc monotoni z mezem. Szukam milego i ciekawego mezczyzny w wieku 27-29 lat. gg1626551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyyyyy
do emileczka ... odrazu widac ze niedoroslas do malzenstwa wspolczuje twojemu męzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykajaca
pragne zdradzic chlopaka, ktorego kocham. Mam niesamowite fantazje erotyczne i gdyby byl teraz przy mnie jakis obcy mezczyzna z checia bym je wszystkie spelnila. Przez ostatni czas tylko o tym mysle. Czy to zle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik w pracy
nie jest źle, gdybym byl obok zrobiłbym to z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×