Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak to jest

JAK FACECI REAGUJĄ

Polecane posty

Gość no jak to jest

na tzw pierwszy raz??czy jest to dla nich problem czy cos fajnego??a co jesli nie jest to ich stała dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to jest
jej pierwszy raz oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to jest
pewna jesteś??a czy bywaja sytuacje kiedy nie są tym faktem zachwyceni??np kiedy dziewczyna nie powie itp, czy ktoś ma takie doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie sytuacje
jeżeli jest to stała dziewczyna i darzą ją uczuciem to się cieszą że mogą byc pierwsi..a jak nie jest to ich dziewczyna to sa zirytowani, często niedelikatni sa tez tacy którzy rezygnują wtedy z sexu. Moja znajoma swój pierwszy raz miała z palantem któremu na niej nie zalezało - zwijała sie z bólu bo on zastosował pozycje "głębokie" bardzo bolesne na pierwszy raz - miał w dupie to ze ją boli - chciał tylko dogodzić sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary jarek
Ja mam ponad 40 lat i teraz to by mi sie nawet podobalo zeby "przeleciec" dziewice .. ;) Mysl o tym zeby taka laseczke uczynic kobieta jest bardzo podniecajaca .. ;) Te wszytskie obawy, podniecenie, dotyk, itd .. . Baaardzo podniecajace .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to jest
no właśnie ciekawe czemu sa niezadowoleni i czemu rezygnują???nie rozumiem w sumie powinno im byc to obojetne.chyba, że boja się że taka dziewczyna sie do nich "przyczepi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚWIADCZONY Z DZIEWICĄ
ALE CO TO ZA GŁUPOTY:o, JAKIE DOŚWIADCZENIE? PRZECIEŻ SEKSU NIE TRZEBA SIĘ UCZYĆ, WIE SIĘ INTUICYJNIE CO NALEŻY ROBIĆ! CO NAJWYŻEJ PÓŹNIEJ MOŻNA JAKIS EKSTREMALNYCH UROZMAICEŃ SIĘ NAUCZYĆ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to jest
no ale jakby sie okazało że spałeś z dziewicą to co bys sobie pomyslał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to jest
czy ktos ma jeszcze jakies przemyslenia w powyższym temacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
no nie wiem : na pewno mają frajdę ,że mogą ukuć tam gdzie jeszcze nikt nie ukuł , ale nad tym czy jest to dla nich lepsze niż namiętny , dynamiczny sex z partnerką ,która ma w tej kwestji już jakieś doswiadczenie to bym się pokłóciła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to jest
wiesz mi sie właśnie wydaje, że oni nie chcą spać z dziewczynami które tego wcześniej nie robiły i że są tym faktem poirytowani tylko sie zastanawiam CZEMU.co jest dla nich w tym takiego strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
do doświadczonego z dziewicą : Oczywiście ,że temperament i doświadczenie kobiety mają ogromne znaczenie na postrzeganie sexu . Ja w przypadku gdy próbuję sobię tą chwilę przypomieć - myślę ,że nie było to tak przyjemne ani dla mnie ani dla mojego partnera jak w chwili obecnej gdy o niczym innym nie myślę jak tylko o tym jak by tu znaleźć chwilke na numerek z moim partnerem . I mój parter też przyznał mi ,że woli mnie -takiego diabełka jakiego sobie uchodował ,niz taką małą bezradną dziewczynkę przy której musiał się martwić o to aby jej krzywdy nie zrobić ha ha :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚWIADCZONY Z DZIEWICĄ
NIE RÓB Z SIEBIE I Z KOBIET TAKICH ZAPYZIAŁYCH NIEWOLNIC ZAWSZE ZALEŻNYCH OD FACETÓW:o. TO NIE ON CIEBIE GLUPIA UCHOWAŁ, TO BYŁO W TOBIE, I BEZ ZWGLĘDU NA TO, NA KOGO BYŚ TRAFIŁA, WYSZŁOBY Z CIEBIE! KOBIETY SĄ NIEZALEŻNE OD MĘŻCZYZN I MAJĄ WŁASNY TEMPARAMETN! JA KOCHAŁEM SIĘ I Z DOŚWIADCZONYMI I Z DZIEWICAMI. OSTATNIA 21LETNIA DZIEWICA, BYŁA LEPSZA PODCZAS SWOJEGO 1 RAZU NIŻ MOJA 3 LETNIA 31 PARTNERKA:o, TO WŁAŚNIE TEMPREAMENT, TA INTUICJA, BRAK MECHANICZNOŚCI A PÓJŚCIE ZA ŻYWIOŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
do doświadczonego z dziewicą : A coś ty taki agresywny - drogi Panie . Najzwyczajniej piszę jakie są moje spostrzeżenia na ten temat jako kobiety, a ty jakieś dziwne ataki uskuteczniasz . Przejdź się może na siłownie i odreaguj troszkę mój kolego zanim wejdziesz na forum - bo przemawia przez Ciebie złość. Wyluzuj -spotykamy się tu aby porozmawiać, a nie na wzajem się atakować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×