Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarida.M

Naiwność facetów

Polecane posty

Gość Sarida.M

Jestem w szoku jacy faceci są naiwni, jak łatwo daja się złapać w pułapkę, pułapkę kobiet, które potrafia zniszczyc im życie. Od mojej kumpeli odszedł facet, po 11 latach związku, zapoznał na jakimś samotnym wypadzie panienkę , która wypłakiwała mu sie w rękaw po rozstaniu z facetem, i w taki sposób między nimi coś zaiskrzyło. Po powrocie do domu on rozstał się z moją kumpelą twierdząć ,że zakochał się w tamtej , że byłby nie fair gdyby z nia został bo coś poczuł do tamtej. Minął rok a tamta zgotowała mu piekło, przeprowdziła sie do niego , on załatwił jej pracę, na początku była istna sielanka,ona była kochającą kobietą, panią domu , dbała o wszystko lecz kiedy poczuła tzw grunt pod nogami zaczęło się. Doprowadziła tego faceta do wyczerpania nerwowego i psychicznego, piła z jego sąsiadami, wyzwyała go, podrywała jego kumpli oraz innych facetów na wspólnych imprezach, jednym słowem wyszła z niej prawdziwa zdzira. On w końcu przejrzał na oczy , i kazał jej sie wyprowadzić , a ona wtedy urządziła mu piekło. Powiedzaiła ,że go zniszczy ,że go wykończy, a najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to,że ona zniszczyła jego psychikę, ta historia sie jeszcze nie skończyła bo ta wredna suka powiedziała ,że zniszczy go do końca, że doprowadzi do tego że wszystko starci, pracę, dobre imię i wszystko z tym związane. A jaki jest morał z tej historii, że mając w domu kobietę , która kocha pomimo wad , kocha i poświęca sie tej drugiej osobie, faceci zawsze wybiorą te zdziry a potem cierpią , ale za jaką cenę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomon
kobiety zachowaują się bardzo podobnie, co to za rozgraniczanie na płcie?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
ale to nie wina facetow, ale tych babek czemu facet ma sie wstydzic? to ona powinna sie wstydzic za czyny, za te smarakanie falszywe w rekaw. nie on to to samo, jak np mam meza alkoholika i mnie wstyd ze on pije, to mnie a jemu powinno byc wstyd jak sie zachowuje, ze posikany, obrzygany. to samo i w tej powzyszej sytuacji. Zniszczy? hmm chyba sie przecenia, ma za male wtyki, no ale za sex, ktoz to wie:) Zniszczy psychicznie? no to predzej. Mysle ze juz pocyznila mu szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
faceci raczje chwalą się kasa itp a kobiety biora na litosc, łzy, mazgajenie sie kiedys był reality show o celnikach byla urkyta kamera i kobieta zaczela lamentowac, myslala ze na łzy go wezmie. nie dal sie, skonfiskowal i zawrocil ich z granicy, jechali na przemyt. a jej facet stal i nic nie mowil, a ona jak placzka egipska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt emocjonalnie i
jednostronnie opowiedziane jestes tym facetem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarida.M
Ona tak mu to powiedziała , a ja w to wierzę ma naprawdę duże wtyki , ten facet był kiedyś kims innym , miał jakieś wartości wedug których żył, a przy niej stracił głowę i wszystko , razem z dobrym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
jesli je mial to i ma, musi je znowu odkurzyc w sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarida.M
Tez się zastanawiam czemu taki porządny facet przekreślił 11 lat bycia z moją kumpelą, dla związku i kobiety której nie znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja znam
takiego faceta ktory przekreslil kilka niby wspanialaych lat z taka zdzira dla kobiety ktora podarowala mu kawalek nieba...a ta byla teraz robi mu pieklo .. i badz tu madry i pisz wiersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarida.M
Moja znajoma jest bardzo atrakcyjna kobietą, filigranowa brunetka o urodzie hiszpanki, naprawdę jest b ładna, nie wiem co go zauroczyło w tamtej. Wiesz kiedy mija 11 lat w związek wkrada sie rutyna to może powiew świezości innej niezbadanej tajemniczej wygrywa z ta codziennoscia, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
nie ci co rozpadl im sie zwiazke po 8 latach powiedza, ze po wkrada sie rutyna, ci co po 11 latach powiedza ze po 11 latach a rutyna jets wtedy gdy na to pozwolimy. a to ze ładna, moze nie kochala go, nie kochali sie oboje, a powodem slubu bulo co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja się nigdy nie
ożenię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarida.M
Oni nie byli małżeństwem i chwała im za to , bo wtedy byłby niezły ambaras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja się nigdy nie
Nieważne! Dziewczyny też nie zamierzam mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
a ludzie co sa bez slubu 14 lat to co? tez jako zwiazek. I tez moga sie rozpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie 1
do "dlatego ja się nigdy nie" A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja się nigdy nie
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie 1
Takie młode serce Twoje, a już zranione. To mam szczęście nawina byłam aż do 32 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×