Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lllllllllllllllll

ROKSANA-ładne imię ?

Polecane posty

Gość moncia 222444
takie se bo kojarzy mi się z .... jak dla prostytutki ale nie miejcie do mnie żalu bo się ona pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliczka
lol co za bzdury :S x-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwniciludzie
imie bardzo ładne mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxiss
Bardzo ładnie , to w obcym języku znaczy ``Jutrzenka`` Wcale nie kojarzy sie z opcjami które podajecie np , D****a Pies Tirówka Ci co tak myślą są głupi bo to nie zależy od imienia tylko od charakteru Bo ja tak mam na imie i jestem dobrą osobą a mam 9 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalej co dalej
piękne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszmarne. twarde, kojarzy się z niesympatyczną dziewcyzną lub co gorsza z prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie podoba. roksi to zdrobnienie? bo roxy to pies sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie podoba. roksi to zdrobnienie? bo roxy to pies sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hujowe do potęgi n-tej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorozwniętyCzłowiekPozdrawia
LUDZIE nie wiecie co piszecie ! Jezeli kojarzy wam sie to z dziw*ą to jesteście niedorozwinięci ! Z tirówką, czemu niby? Roksana jest to piękne, nowoczesne imię. Często mylicie to z Oksana... Roksana nie jest to imię rosyjskie, tylko perskie, więc nie klepcie głupot jak nie wiecie ! WSZYSTKIE imiona są ładne, więc jeżeli wam się, któreś nie podoba to sie nie udzielajcie, zostawcie to dla Siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy obraca sie w innym towarzystwie.nie mam zielonego pojecia jak maja na imie prostytutki i moze dlatego zupelnie z nimi to imie mi sie nie kojarzy.imie piekne o pieknym znaczeniu.osobiscie wole roksana niz "napuszona"zosie czy marysie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie! I za kazdym razem,gdy dochodzi "argument prostytutki",to swiadczy to tylko o poziomie tej piszacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak argument "psa,kota i chomika" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde imie dla kogoś jest tym najpiekniejszym i trzeba byc niezłym łomotem żeby krytykować jakieś imię, trochę wrażliwości, empatii nie zaszkodzi nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka nosi to imie I nie zamienilabym go na zadne inne. Przez kilka lat zylam w nieswiadomosci az do monentu zostania bywalcem kafeterii. I cala moja wiedza na temat pochodzenia tego imienia zaczerpnieta z ksiag poszla w p**du :) imie rosyjskie, pseudonim badz tez imie prostytutki nadawane w patologicznych rodzinach :) I jak tu zyc teraz z ta kafeteryjna wiedza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
Moja droga,mnie sie to imie kojarzy sie z Cyrano de Bergerac... Tylko,ktora z tych znawczyn prostytucji ...wie o kim mowa ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant to rexona raczej a imie perskie nie rosyjskie. Takie " mundre" wszystkie. Kazdego zrownac z zmienia by chcialy a miedzy uszami tunel prozniowy maja ;) o cyrano to na pewno nie slyszaly. Pewnie nawet przeczytac tego poprawnie nie umieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to imię kojarzy się z koorewką ukraińską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tandetne i zwyczajnie brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako nastolatka znalam jedna roksane,ladna,mila dziewczyna i nikt nie myslal ze imie jak dla prostytutki,tylko ja mam normalnych rodzicow,którzy nie znizyli sie nigdy do poziomu niektorych tu piszacych kafeterianek, by po imieniu twierdzic czy to imie dla k***y i prostytutki, zal waszych dzieci ze takie "wartości" im przekazujecie, potem dziwic sie ze nasze spoleczenstwo ma coraz niższy poziom,jest zawistne,falszywe i nietolerancyjne.i idealnie pasowalo by powiedzenie Polak polakowi wilkiem. Dla scislosci, mam 26 lat,na imie Magda, mój syn ma na imie Tomek wiec żeby nie bylo ze mnie cos urazilo. I tylko dzieci takich rodzicow jak wy nigdy nie będą mieć szacunku dla drugiego człowieka bo nosi imie inne niż wam sie podoba.zalosne to i smutne. Autorko jeśli imie ci sie podoba to takcieke nazwij bo tu zawsze znajdziesz opinie tego typu jak te wyżej, i nie powinnaś sie,sugerować opinia tych sflustrowanych kafeterianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne imie, znam jedna Roksane i jakos nigdy nie kojarzyla mi sie ona z prostytutka i pierwsze slysze ze to ruskie imie(bo nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię samo w sobie jest ładne, jednak mnie kojarzy się z paniami lekkich obyczajów. A dość istotne jest to, w jaki sposób jest postrzegane samo imię, bo później w szkole dzieciaki nie dają żyć. Nie musi tak być, ale warto pamiętać, że dzieci potrafią być okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chcesz powiedzieć ze w szkole dzieci będą ja postrzegaly jako prostytutkę?śmieszna jestes,chodzilam do szkoly i nigdy nie slyszalam by dzieci czy nastolatki kojarzyli jakiekolwiek imiona z prostytucja czy patologia,jak slyszalam imie wtedy dla mnie niespotykane np.tymoteusz czy liliana to myslalam jedynie ze dziwne i to wszystko,a to cale postrzeganie to wymysl chorych kafeterianek, i takie kretynki wpajaja swoich dzieciom takie p*****ly zalosne to i potem dzieci są okrutne, glupie jestescie strasznie,imie nie musi wam sie podobac,ale skończcie p******ic w kolko i patologii i prostytucji wy kafeteryjne kwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prostytutka moze byc zarowno monika,kasia,zosia czy renata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno z tych brzydkich i tandetnych imion, zaraz obok Sandry, Dżesiki, Angeliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, rokasana nie jest ładnym imieniem, Dziękuje pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ładne, eleganckie imię. Jest nieco tandetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało kobiecie i hhmmm.. wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało kobiece miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×