Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JARO-pl

Czemu ją boli w czasie seksu?

Polecane posty

Gość JARO-pl

CZesc.mam lat22.Jestem juz z dziewczyna 2 lata-ona ma 18.Postanowilismy sie kochac.Razem podjelismy decyzje.Ostanio uprawialismy 1 raz.Nie wiem co jej jest-gdy kochałem sie z nia na jezdzca to włozyłem jej z 5 cm a pozniej ja bolało.Co by jej było?probowałem od tyłu to samo?Próbowałem ja nawilzac-z pół godzinki i nic.Dalej boli.Wprawdzie wchodzi cały ale pod koniec ja boli.Czy to moze byc błona dziewicza?POMOZCIE.Bo widze ze ja mam tylko satysfakcje a ona nie bo ja boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam rzeczowo
Co by jej było ? HAHHAHA świetny tekst :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie
spróbowac innych pozycji, ja wiem jak to jest i c ja boli ale nie bede o tym pisala bo to wszystko psuje, tak czy siak troche wprawy i jej takze bedzie przyjemnie, no i brak nerwow,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyrobiona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JARO-pl
nio ale co zbłoną?przebiłem ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, jak wlozyles taki kawal czlona, to raczej nie jest to blona (zarymowalo mi sie:D) Kiedy byla badana pzrez ginekologa? Moze to byc jakies schorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JARO-pl
Nie niebyła wogole u ginekologa.Wstydziła sie.Ale ja jej ufam>Byłem jej pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to jest tak
chłopie prawda jest taka że dziewcze jestt za mało zrelaksowane, przy stosunku, jesli to jej poczatki to jescze długo moze tak wymyslać.. wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc tak, ze ja boli bo to poczatki, jak ktos napisal...mnie tez dlugi czas bolalo, ale przy wejsciu, a nie tak w srodku. Ws rdoku pochwa jest szersza i latwiej sie rozciaga. Najgorzej jest ze zwieraczami pochwy (przy wejsciu do pochwy), ktore na poczatku sa malo rozciagliwe. !8 lat i ani razu u gina?! Idz z nia, skoro sama sie boi, koniecznie! Nie chce krakac, ale jesli ja boli tam w srodku to moze to byc nadzerka albo nawet tylozgiecie macicy. Nie trzeba uprawiac seksu, zeby na cos chorowac. Do gina, na wszelki wypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×