Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienka z okienka_

Tylko duze penisy,powyzej 22cm,są w stanie mnie zaspokoić

Polecane posty

Gość panienka z okienka_

Uwielbiam duze penisy.To jest to. Małe fredzle nie daja tej satysfakcji i nigdy mnie nie doprowadziły jeszcze do orgazmu. Liczy se duzy rozmiar.Prawda,dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie prawda. Ja nie lubie dużych bo poprostu czuje ból podczas stosunku. Wolę mniejsze, mam lepsze doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna młynarza
NIEPRAWDA ! ale jeśli takie lubisz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka_
sam mam takiego własnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxder
jakby ci to powiedzieć .Najwiekszy penis naturalny bez powiekszania jaki stwierdzono .Nie miał 40 cm ..tylko 30 cm (u murzyna )..Wiec powyrzej 22 cm to nie jest duży tylko olbrzym .To tak jak miseczka E lub wiecej u kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka_
jak umawiam sie z facetem na seks,zawsze pytam czy ma odpowiednio duzego.Nie zadaje sie z małymi lub sredniakmai.tylko duze mnie sa w stanie podniecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mosze ze sobą gasnice na randki z toba:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdf
nie duże tylko olbrzymie .Duże to już od 17 -20 cm są.Olbrzmy powyzej 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahha
musisz być niezła rozklapicha jak tylko duże twoja cipka jest w stanie poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blah
http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=962&alt=59 List ten można dedykować tym wszystkim mężczyznom, którzy cierpią z powodu kompleksu małego członka. Nieuzasadnionego kompleksu. W tej materii nie jest tak, że im dłuższy tym lepszy. W czasie kilkunastoletniej praktyki seksuologicznej nie spotkałem się z kobietą, która narzekałaby na partnera z powodu zbyt małych wymiarów jego fallusa, natomiast przychodzą kobiety i żalą się na ból w czasie stosunku, który jest w ich mniemaniu wynikiem zbyt dużego członka. List Marianny wcale nie jest wyjątkowy. Trochę teorii. Długość niewzwiedzionego fallusa wynosi od 6-10 cm. W czasie erekcji wzrasta i waha się od 11-17 centymetrów. Długość pochwy w stanie spoczynku waha się od 8-9 cm. Pod wpływem wzrostu napięcia seksualnego powiększa się do 11-12 cm. Vagina jest bardzo plastyczna i podczas stosunku dostosowuje się do długości penisa, ale jej rozciągliwość jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blah
punkty erogenne sa kilka cm w glab , wiec po prostu jestes chora psychicznie (masz coś z psychiką , może kompleksy , moze poczucie niskiej wartości )i innego wytlumaczenia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka_
Te małe frędzle sa obrzydliwe.Tylko duże penisy daja rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku kobieta ma cipe jak
wiadro albo studnia to co bedzie sciemniac ze standardowe rozmiary moga ja zadowolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka_
znowu odzywaja sie zakomplesieni faceci z małymi frędzlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez panienka
to pedzio..nie widzicie tego w wypowiedziach tego czuba???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka_
żal wam dupsko ściska,ze jako kobieta prawde wam w oczy mówie,ze wasze małe fredzle sa do niczego? Prawda w oczy kole,chłopcy.Hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek z Elbląga
ja mam 16cm i wiem,ze dla kobiet to mało. Nie mam zalu do całego swiata.Po prostu pogodziłem sie z tym,ze mam małego penisa.Jakos z tym zyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciesze sie ze mój mezczyzna ma 18 cm. jak dla mnie to ideał. Byłoby mi na pewno nie tak dobrze, gdyby miał takie 13 cm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka...
Rozmair ma znaczenie. Gadanie,ze małe jest piekne to takie głupoty - lek na kompelksy facetów z małymi peniskami.Nie wierzcie w to,panowie.My tez chcemy czuc porzadny rozmair a n ie jakies 13 czy 15 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za glupota
srednie penisy sa the best bo nie bolą i tyle ! kazda kobieta jak miała paru partnerow wie że duża pała to ładnie wygląda ale jak ja do srodka wsadza to az cię rozrywa z bółu a to chyba nie o to chodzi. Hej a moze ty lubisz jak ci tam krwawi i boli albo masz pochwe rozepchana jak worek na kartofle, sama nie wiem jaki masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzka
Mój chłopak ma penis długości 28 cm .kiedy wkloda go do mojej cipki to mie boli ale to lubie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_fajna
Zgadzam sie z załozycielka topiku.ja tez uwielbiam duże,porządne rozmiary bo sa wspaniałe,po prostu i podniecające!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_Ryśka
tak,tak i ja tez lubie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO DUŻE PENISY DAJĄ ROZKOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_Ryśka
No własnie.tylkod duze penisy sa super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×