Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALEX r

poważnie was pytam kiedy wpadacie na forum

Polecane posty

Gość ALEX r

jak dziecko śpi ? bo moja siostra mówi że nie ma chwili by odpocząć, ciągle jest w biegu. pozdrawiam wszystkie matki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak śpi. A czasami gdy nie śpi, ale jest zajęty obserwoaniem karuzelki etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - widocznie jest niezorganizowana ;) Moje dziecko spi 2-3 razy w ciagu dnia i jesli nie mam nic pilnego do roboty w tym czasie, przegladam internet. Rzadko pisze, bo to juz wymaga wiecej czasu :P Poza tym - im mniejsze dziecko, tym wiecej spi. Polec siostrze moze ksiazki Tracy Hogg - latwiej bedzie jej ustalic odpowiednie pory spania, karmienia i zabawy dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pytasz powaznie to poważnie odpowiem :) Jak moje dziecko było całkiem malutkie, tak do pół roku, nie miałam siły ani ochoty nawet spojrzeć w stronę kompa. Potem się trochę unormowało i mogłam posiedziec przed monitorem w godzinach, kiedy ona spała i przy okazji był wolny komputer ;) Teraz mała ma prawie dwa latka, śpi w dzień około 1.15 h a na noc zasypia około 21.00 Ja chwilowo nie pracuję, więc mogę wykorzystać jej drzemkę dzienną. I jak się uporam z obowiązkami domowymi (choć gatki męża pierze pralka ;) ) to sobie korzystam. Wieczorem mam rzadko okazję, bo komputer jest okupowany ;) Czasem też jakas litościwa babcia zabierze małą na spacer, to też mam chwilę dla siebie. Zadowolony (a) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam mnóstwo czasu
Mój 2 miesięczny synek jak zaśnie, to potrafi przespać 5 h, więc siłą rzeczy z nudów siedzę na kafe. Dziecko nie pochłania aż tyle czasu, zwłaszcza jak jest tak spokojne jak mój synek. Poza tym często biorę synka na bardzo długie spacery, mały śpi po nich jak zabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX r
no może, ja nie chcę poprostu by moja pannna gdy będzie już żoneczką i matką zaniedbywała swoje obowiązki i siedziała przed kompem a ja nie będę miał co d gęby włożyć. dobra spadam to nie miejsce dla faceta. trzymajta się babki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam mnóstwo czasu
Alex---> a Ty oczywiście ku pokrzepieniu młodych ojców, uwalisz się na kanapie i łaskawie poczekasz aż żonka wstanie sprzed kompa i zrobi Ci obiad? Poza tym jakie obowiązki masz na myśli, dziecko jest obowiązkiem, ale gotowanie Twoich obiadków i pranie Twoich gaci, nie jest obowiązkiem, a raczej dobrą wolą szanownej małżonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×