Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tic

Gdzie można kupić okulary przeciwsłoneczne Versace niekoniecznie oryginalne ?

Polecane posty

Gość gość
Nie ma sensu kupować podróbek. Już lepiej kupić zwykłe no name niz podróbke bo taniej cię to wyjdzie a jakosciowo bedzie tak samo albo i lepiej. Polecam ten sklep http://opticalchristex.pl/sklep/pl/ tam mają oryginalne okulary wielu producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienika
ja tam kupowałam swoje Diory - fakt mają spory wybór, jest w czym wybierać:) no i wiem ze nie są to podróby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.markowoitanio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś ofertę na stronie pod adresem www.eokulary.com.pl? Sklep specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości okularów z filtrami ochronnymi więc moim zdaniem na pewno znajdziesz w nim odpowiedni model. Ja już właśnie tam zaopatrzyłam siebie i chłopaka w nowe okulary i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniszka
o zdecydowanie opticalchristex.pl - miałam okazję pobuszować po tym sklepie i widziałam tam parę okularów przeciwsłonecznych które chciałabym mieć! a zapewne będzie to zakup na pare sezonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro cię nie stać to nie kupuj, proste. Albo masz trochę samozaparcia i potrafisz uzbierać 500-1000zł na dobre markowe okulary albo kup zwykłe z marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutisss
Nie kupuj dziadostwa za 4 złote z Allegro, te okulary pewnie nie mają filtru UV i więcej zaszkodzą jak pomogą. Okulary słoneczne powinny kosztować przynajmniej 20 złotych. Jak nie wiesz gdzie szukać to łap: www.eokulary.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastermaster
Ja ostatnio kupowałem na galeriawidzenia com :) Mają super wybór w dobrych cenachn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamik
optical christex - tam jest mega duży wybór! ja szukałam jednym markowych oprawek i tylko tam je znalazłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym szukała na portalach ogłoszeniowych. Zwłaszcza, jak nie muszą być oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieokulray
Zerknij sobie okulary na galeriawidzenia com. Mają spory wybór i super ceny;) A jakość też jest jak najbardziej okej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro albo na sklepie www.born86.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimiska
w sklepie opticalchritex jest spory wybór - sama tam wybierałam okulary i na prawdę jest tam z czego wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie gdzie można dostać okulary Tonny, tego typu – www.tonnydesign.com ? Niedawno koleżanka mi ten link podesłała i tak teraz obie szukamy salonu gdzie by mieli tę serię oprawek. Świetnie to wygląda i mam wrażenie, że jak przymierzę to efekt będzie jeszcze lepszy, bo sam kształt jest idealny pod moją cerę i też zarys twarzy. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne okulary to tylko u optyka. Ja w Suwałkach kupowałam w http://optyksuwalki.pl/ - w Centrum Optyki Okularowej Vision Center przy Kościuszki. Mają ogromny wybór dobrej jakości okularów, z filtrami które naprawdę działają a nie pseudofiltrami jak w przypadku okularów z centrów handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskaa
podróbki przeważnie nie mają filtrów...a jednak przeciwsłoneczne powinny mieć filtr. I ja takie dorwałam na Optical Christex, są tam różne marki wiec wybór jest spooooryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proppka
no wlasnie dlatego warto kupować w takich salonach jak Optical bo wiadomo że to są dobre oprawki i nie rozwala się za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatik
A w Optical Chritex ma na prawdę dużą ofertę takich oprawek i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona! są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejsa
zdecydowanie - bardzo dobrze wyposazony salon optyczny. można znaleźć ładne i niepowtarzalne oprawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Allegro? Tam nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co od razu Versace? Pamiętaj, że można zakupić porządne okulary od wielu innych, nieznanych marek. Miałam okazję przekonać się o tym za sprawą oferty salonu Fielmann w Krakowie. Tam zakupiłam idealne, przeciwsłoneczne okulary w których wyglądam modnie i elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×