Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miłeczka

festiwal Ryśka Rydla - kto jedzie?

Polecane posty

Gość Tammmi
Rysiek był wielkim człowiekiem i nie był idiotą!! Jego muzyka jest bardzo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany
Pieprzycie, że był idiotą, a tak naprawdę to sami nie wiecie kim jesteście...... to moje osobiste zdanie każdy ma problemy jednak każdy z nas nie jest sam na tym świecie i każdemu można pomóc jeśli tylko chce, a nawet jeśli nie chce. Może mało jeszcze żyje na tym świecie, jednak sądząc po tekstach Rydla, na bank nie był idiotą! A propos tematu to ja nie byłem bo nie słyszałem o tym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalon70
Co wy wiecie o Ryskiu???? Był wspaniałym ,dobrym ,uczciwym czlowiekiem.Żył jak chciał ,był wolny......Co wy wiecie o wolności ,prawdziwej?Praca-naginanie sie do szefa,pracohololizm,uklady ,zasady ,konwenanse....czy to wolność.Czy jesteście sobą..zawsze i wszędzie?Zawsze starałam sie byc sobą żyć zgodnie z tym co podpowiada mi dusza-ale...daleko mi do niego Dzięki,że byłeś słaby ,że nie bałeś sie prawdy,że twoje zycie to góry i doliny.Zostawiłeś po sobie wspaniale.utwory.Szacunek i pamięć........ Twoja wiecznie niepokorna fanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki on był wolny??? Był narkomanem, niewolnikiem w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalon70
Jesteś tyle wart ile po sobie zostawisz!!!!!! Pamiec po Rysku trwa do dzis .Moja córka jest nim zafascynowanowa a ma 17 lat.Dał świadectwo swojego zycia,pelnego wzotów i upadków.ŻYCIE TO DROGA,ON WYBRAŁ DLA SIEBIE NAJLEPSZĄ!!!!!!!!PMIETAMY RYSIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzies Ty sie uchowal
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shocker
wokol nas sa narkotyki,alkohol,nalogi i kurestwo...czy to znaczy,ze ktos z nas jest glupi bo lubi kozystac z ktorejs z tych rzeczy..nawet jezeli tak to podobno wszystko jest dla ludzi,dlaczego oceniamy innych po przez swoj pryzmat,wiare,religie,wychowanie czy pochodzenie. W kazdym z nas tkwi jakisprzyslowiowy "demon",ktory pokazuje swwe rogi na swoj perfidny sposob.Moze dla kogos Ryszard bedzie idolem,dla kogos innego przestroga a dla innego idiota-jednak wszyscy wiedza i pamietaj jak skonczyl ,niestety jednak nie wszyscy wiedza jak zyl-jak zyja inni,nie wszyscy maja dobrobyt i mozliwosc wyboru tego lepszego,nie wszyscy maja zagarantowany lepszy start,latwo kogos oceniac a najlatwiej kogos kogo sie nie zna! Jednak ludzki umosl i zdolnosci czasem zadziwiaja..w muzyce chodzi o jakies przeslanie prawda o cos co jest wazne,przy najmniej dla kogos kto to przekazuje.. nazywacie go idiota byc moze i slusznie..jednak ile ze slawnych a'la idoli ,ludzi na ktorych sie kreujecie,ktorzy prowadza trendy,sa na czasie.ilu z nich ma problemy z zaakceptowaniem rzeczywistosci i samych siebie-niektorych presja zjada... pozdro dla wszystkich shocker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
własnie słucham wechikuł czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
jeżeli wrażliwość oceniac jako bycie idiotą,to tak owszem tacy ludzie są idiotami bo zawsze niosą na sobie więcej niż są w stanie unieść.Teksty Riedla swiadczą o wrazliwosci i inteligencji ,natomiast wszystkim którzy są tacy the best w zyciu zycze obyscie przeszli cale zycie lekko,bez zadnych uzaleznień,błednych decyzji ,w końcu na tyle jestescie doskonali.ze z pewnoscia wam sie to uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalon70
Jestem idiotką bo jestem słaba,jestem wrażliwa to jestem glupia,zbaczam z drogi to jestem dno.......ale czuje ,że zyje :)naprawdę ,jestem sobą,szczera,otwarta,ulegam nalogom, uzalezniam sie od ...zycia,patrze w lusto i jestem oki,nie gonię za kasa ,nie mam faszywych przyjaciół.... jestem mniej niż zero.... ale jestem szczęsliwa,jestem wolna,nie kłmie,nie naginam się,nie jestem donoscicielm.....jestem sobą...RYŚKU TY ZAWSZE TAKI BYŁEŚ...Podziwiam cię ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×