Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0000000000

Ojciec mojej koleżanki... CO ROBIĆ?!

Polecane posty

Gość 0000000000

Witam!Od kilku dni spotykam sie zojcem swojej dawnej kolezanki z podstawowki i gimnazjum.Kilka ladnych lat wstecz.Kiedy zobaczylam Go odrazu wiedzialam,ze to on.Stalam jak wryta.Balam sie,ze mnie pozna,a wrecz bylam o tym przekonana mimo uplywu takiego czasu.Mimo to stalo sie inaczej.Nie poznal mnie.Opowiadal mi o sobie ,a ja patrzac na niego myslalam"Przeciez ja to juz wiem:("..ech...Co mam zrobic?Powiedziec mu,ze kiedy mialam kilkanascie latek to wlasnie on o 1 w nocy odwozil mnie do domu,bo zmartwiona moja mama wychodzila z siebie??Kompletna dezorientacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jest jakaś przeszkoda dla tej znajomości? Nie rozumiem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaka przeszkoda
żona, rodzina, to przecież nie przeszkoda a afrodyzjak dla pustej gówniary, zresztą ten facio jak setki innych podstarzałych lowelasów też resztki rozumku nosi w portach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natulaaaa...
Ale wy sie tylko przyjaźnicie?Pamietaj jesli sie w nim zakochałaś,to szybko sie odkochuj.To nie ma sensu .On ma rodzine ,dzieci.Chciałabys by twój tato sie spotykał z Twoją koleżanka?Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
Nie,spotykamy sie jako znjaomi i tylko tyle.Nie jestem w nim zakochana i nie bede.Nie jestem zadna degeneratka!To jest luzna znajomosc i napewno zaden sex nie wchodzi w gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natulaaaa...
Acha.Więc powiedz ,ze jestes koleżanką jego córki.Ale czegoś nie rozumiem czego starszy facet chce od sporo młodszej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natulaaaa...
Jak sie poznaliscie?W jaki sposób???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
Zawsze mam starszych znajomych.Poprostu rozmawiamy i bez zadnych podtekstow...Czysta znajomosc i nic wiecej.Fajnie nam sie gada.Nie mam pojecia jak mu o tym powiedziwec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
Przez internet... Tymczasem jade do miasta i bede pozniej!Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
uświadomić koleżankę, że jej ojciec szuka sobie młodych dup na internecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
Nie utrzymuje z nia kontaktu...I nie przepadamy za soba wiec nikogo nie bede uswiadamiac,a po z atym jest juz dorosly.Ja tez mam dziestke za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l77
starszy pan i młoda kobieta takie scenarjusze w życiu też są atrakcyne ,ale ja osobiście nie lubię panów od 60 -to tacy gawędziaze erotomani.,jeśli masz18 lat to starszy pan to atrakcja że ho,ho ,ale jak bylam w twim wieku to strasznie stary byl 25 latek ,kazdy ma to co lubi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuupppppppppp
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA-----------
PROWOKACJA PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
Ten facet ma 40 lat,a ja 23.Poweidzialam mu dzis o tym,ze znam jego cala rodzine...Zareagowal...Nie byl az tak zaskoczony.He...No,ale coz...raczej sie nie dogadamy,bo dzis wynikla sytuacja...nie komfortowa....Wybywam nad jezioro!Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I do tego
jeszcze nie umiesz liczyć ... co za głupia smarkula 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
Ja nie umiem niby liczyc? To bylo do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×