Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaskaa5

Roznoszenie ulotek!

Polecane posty

Gość tyka
Ja też zawsze biorę :) dziękuję i odchodzę, rzucam okiem i jeśli to nic ciekawego to wyrzucam ;) ale pełny szacunek, najchętniej wzięłabym wszystkie żeby stać nie musieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawe ze jest kontroler ale przeciez on nie stoi przy Tobie caly czas co nie? moze sie taka sytuacja zdarzyc ze sie uda? milka30 napisala: A nie moga np umowi sie z kims znajomym i dac mu np 50 ulotek naraz?Potem drugiemu,trzeciemu znajomemu i 150 ulotek poszloooooooo no wlasnie a w tym wypadku tez moze sie udac? jak to dokladnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goreeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagugu
A ja roznosiłam ulotki, wciskałam je w drzwi w blokach, czy do skrzynek w domach prywatnych i na godzine zarabiałam 5 z. nie wazne ile ulotek w ciągu tej godziny się rozda. Mozna roznieśc dwie, albo 200 i tak się ma 5zł. I tak kilka razy w miesiącu popołudniami czy w weekendy po jakieś 6 godzin. Chodzi się w kilka osób i za taką grupką szlaja się kontlorel (niestety). Myśle, że to dobry sposób na kieszonkowe. Pracowaam tak w zeszłym roku, pod koniec liceum. Ja zawsze biorę ulotki, od ulotkarzy. Chociażby dlatego, że jak się wexmie to taki człowiek się do ciebie ładnie uśmiecha :) (ni ekażdy, ale się zdarza!) poza tym to cięzka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×