Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

no tak ciaza trwa 40 tygodni czyli 10 miesiec ale tygodnie jakies ksiezycowe czy cos takiego, ja w takim razie koncze 5 miesiac bo zacznie mi sie 20 tyudzien im wiecej sie nad tym zastanawiam tym bardziej niewiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to troche ulatwi sprawe albo ja jeszcze bardziej zagmatwa :P Schematy rozliczania tygodni ciąży 1. Wg książki \"W oczekiwaniu na dziecko\" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek \"Ciąża\": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 gratulacje no bedziesz biedna same chlopy w domu :) zauwazylyscie ze bardzo bardzo duzo chlopców teraz sie rodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg rozliczen szkolnych jak rozliczam nadgodziny nauczycielom to miesiac wcale niema 4 tygodni bo czasem ma 3 czasem 4,5 a czasm 3 i 4 dni :) wiec moral z tego taki ze niewarto sie nad tym zastanawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zuzanka tygodnie sa ksiezycowe cokolwiek to znaczy,ale moze dajmy sobie z tym spokój bo z tego co widze to kazda z nas liczy tak samo i kazdej miesiac gdzies ucieka. Najwazniejsze zeby z dzieciaczkami było wszystko w porzadku a reszta jakos pojdzie. Paulka dzieki za opinie,tez mi sie bardzo podoba ten komplecik, ale łózeczko i wózek zoastawie na koniec jak juz mezulek zjedzie na stale do domu czyli luty-marzec.Mam nadzieje ze na wiozne trafi sie jeszcze taka okazja! Gratuluje zliczenia! Widze,ze mika nam cos tu przygotowala to moze teraz sprawa sie wyjasni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dwoch facetow 21. Och ten Twoj bedzie chodzil caly dumny teraz. Musisz byc dzielna kobieta teraz bo Cie we wszystkim przeglosuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaach... jak wypada tak wypada, każde źródło mówi co innego. Najważniejsze są tygodnie, kto chce niech sobie dodaje miesięcy a kto nie to niech sobie odejmuje. to nie jest takie ważne. Kurcze jak tak czytam to troche się zaczęłam martwić z tymi zakupami, bo widzę, że tu niektórzy mają już całą wyprawkę a ja nie mam jeszcze nic a nic, ani jednej skarpeteczki. jak postanowienie to postanowienie - dopiero po 5 grudnia po usg. chyba wytrzymam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla usprawiedliwienia mojej pisowni, podstawówkę udało mi sie juz skonczyc, wiec jesli macie jakies watpliwosci gdy czytacie moje posty to chce je rozwiac:-) Straszny ze mnie oszołom i roztrzepaniec i dlatego takie nowe słowa niekiedy tworze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochaneeeee trzech facetoww i jaaa:) zuzanka14 to saamo zauwazylam rodzi sie wiecej chlopczykow!!!! paulka123 co do imion nadal jeszcze nic nie wybralismyy bozeeeeeeee po tym dzisiejszym usg rozbrykaly sie chlopaki!!!! uaktualniam tabeleeee NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......21.....4......Krynica.....2 chłopców....??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......21.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,?? aga*25** ... 04.04.07......20......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......20......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......20......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn..........SYN......niemam pojęcia muszka11.....13.04.07......19......4.......W-wa....???.......Julia, Hubert,Konrad Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........18.....5.....Oława...?????..Jowita,Karolina,Jakub, Radosław koala-79......18.04.07.......19.......2.....Węgrów......?......Hania Igor margolcia1...20.04.07.......19......5........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18......2........Siedlce...??....??...... Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel Ewita2510......27.04.07.......18......4.......Łódź...........? Janika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka, jak tak postanowiłas to sie nie przejmuj, jedne z nas kupuje wtedy kiedy ma taka potzebe, albo kiedy jej sie cos spodoba, a inne jeszcze nie kupuje nic i bardzo dobrze, jak juz pisałamwczesniej kazda z nas jest inna i nie ma sie co przejmowac. Wszystkie dzis takie aktywne tylko Light Blue nam gdzies uciekła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze rodzi sie wiecej chłopców to prawda, moj maz ktoremu bardzo zalezy na synku stwierdził,ze deficyt sie zrobi i dla nas chłopców zabraknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nasz babcie mówiły, ze jak rodzi się dużo chłopców, to znaczy ze będzie wojna. Dlatego ja zapobiegawczo urodzę dziewczyneczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wszystkie mamusie i ich brzusie!!!! kurcze tak sobie czytam wasze wypowiedzi ale teraz to juz musze cos napisac no bo wiesc 21 o tym ze bedzie miala dwoch synkow sciela mnie!!!!! W I E L K I E G R A T U L A C J E! ! ! kurcze ale fajnie!!!! zapisalam sie na 14 grudnia na usg 3d myslicie ze dobrze zrobilam? czym sie tak naprawde rozni 3d od 4d? mam nadzieje ze na 3d tez widac jak dzidzius sie rusza, z tego co widzialam w necie to chyba tak.... ojej 21 gratuluje dwoch mezczyzn!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, witamy i zapraszamy :D wpisz sie do ostatniej tabelki i pisz,pisz,pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy, ja własnie zjadłam obiadek, boshe czuje sie jakby ktos ze mnie powietrze wypomopowal brak mi energii no szok, chyba sie pojde polozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopisuję uaktualnioną, mam nadzieję, że nic nie pokręcę przy okazji :-) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ Aska_kit...01.04.07......21.....+6.....Warszawa.....niespodzianka..Waleria, Aleksander 21...........02.04.07.......21.....4......Krynica.....2 chłopców....??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......21.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,?? aga*25** ... 04.04.07......20......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......20......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......20......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn..........SYN......niemam pojęcia muszka11.....13.04.07......19......4.......W-wa....???.......Julia, Hubert,Konrad Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........18.....5.....Oława...?????..Jowita,Karolina,Jakub, Radosław koala-79......18.04.07.......19.......2.....Węgrów......?......Hania Igor margolcia1...20.04.07.......19......5........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18......2........Siedlce...??....??...... Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel Ewita2510......27.04.07.......18......4.......Łódź...........? Janika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem .... Czytam, czytam, nadrabiam zaległości, bo dzisiaj się poprostu rozszalałyscie :D Czytałam wasze wypowiedzi na temat tesciowych. Moja to wszystko wiedzaca encyklopedia, ktora siedzi w domu, bo ma na siebie zapisane jakies tam gospodarstwo rolne, a na ktorym nic nie robi , bo wydzierzawiła , czy coś koło tego. Mało tego, w domu nic tez nie robi. Juz nie jeden raz mi powtarzała,że ona bedąc w 4 m-cu ciązy to jeszcze zbierała \"kartofle\" :D na polu. Tak jakby to była moja wina,ze się źle czułam????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj dzien zaczyna się po 8. Sniadanie, czasem wyjscie do apteki, na poczte, po gazety. Wracam a moja tesciowa dopiero mysli co bedzie jadła. Ja robie obiad, chociaz czasem mam serdecznie DOSYC i nie mam siły. Mam wrazenie,ze ona mysli,że ja poprostu jestem leniwa. Dziewczyny nawet nie macie pojęcia ile bym dała aby sie od niej uwolnic. Nawet jak byłam pierwszy raz w szpitalu, po operacji zamiast się nic nie odzywac, to ona gledziła, ile to ona miała operacji i to co ja miałam to jest NIC w porownaniu do niej. Biedna poprosiłam meza, aby sobie pojechali do domu... Ile mozna słuchac ględzenia. A w tym wszystkim najgorsze jest to,ze we wszystko wscibia nos. Chciala by wiedziec jaki przychod ma mój mąż w swojej firmie, kiedy dokładnie zrobilimy dziecko. Smiejcie się, ale pisze tak jak jest. Jak wam wczesniej wspominałam, czasem jezdze do Urzedów. Tesciowka tego nie rozumie! Bo niestety gdy mnie niema w domu, to ona musi gotowac obiad. Achhhaaa wiecie co mi powiedziała, jak byłam po operacji, akurat w tym czasie bylo pełno pomidorów na dzialce. ze w tym roku zawalilam sprawe, a ona jest biedna takaa zmęczona,ze wszystko jest na jej glowie. Wiecie, mam czasem dosyc. A teraz wszystko dobija mnie ze zdwojoną siłą :( 2 miesiące po slubie o mały włos , i bylabym rozwodką :( Więc widzicie jakiego mam doła. I tak jest juz od kilku dni. Zebym jeszcze w domu nic nie robiła, a zapieprzam ( za przeproszeniem) jak mały samochodzik. Boze kiedy my sie od niej wyprowadzimy,nawet na koniec swiata. W tej mojej złości zapomniałam pogratulowac 21. Kurcze, nie dosc ,że bliźniaki, to jeszcze faceci :D I witam nową , kwietniowkę Aska_kit. Achaaaaaa jesli ktores wyrazy sa nie zrozumiałe, to przepraszam. Pisze to co myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue tak jakbym czytala opis o mojej tesciowej, moja to elegantka wiecznie zmeczona i wiecznie ja wszystko boli, codzinnie wstaje o 9 i juz narzeka a ajak ma bawic wnuka lat 4 to posyla mi go a ja tez mam byc prawo zmeczona i musisalm jej dzisia kilkarzeczy nawrzucac, po porodzie moge tylko liczyc na rodzicow, dobrze ze moj maz jest za mna i jego mamuska tez go wkurza, tez mi wiecznie mowi ze ona jak byla w ciazy i zaczyna sie gadanie wiec jej powiedzialam ze mnie to nieinteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie light blue tesciowa masz niedopozazdroszczenia, ja chyba na swoja juz przstane narzakac, bo az mi głupio teraz. W sumie to dobra kobieta i jeszcze mi porzadnie dopiec nie zdazyła, naszczescie widuje ja rzadko. szkoda ze niektorzy ludzie nie potrafia zrozumiec ze kazdy jest inny i czasy sie zminiaja. jasne,ze kiedys kobiety to i w polu rodziły,ale na szczesci mineło juz pare wieków. ja dzis jak powiedzialam mojej babci,ze mam zapalenie dziasel i dentystka powiedziala,ze to sie w ciazy czesto zdarza to zdziwiła sie,ze teraz wszyscy takie slabe zdrowie maja i kiedys tak nie bylo. Zapytalam jej ile razy ona w ciazy byla u dentysty:-) To sie dowiedziałam,ze do ginekologa poszła dopiero jak byla w 5 miesiacu. Wyobrazacie sobie zeby teraz miec dopiero pierwsze badania a do tej pory chodzic w nieswiadomosci??? Nie zyjemy juz w sredniowieczu i jezeli medycyna pozwala zdiagnozowac niektore przypadki wczesniej i donosic zdrowa ciaze do konca to nie wiem dlaczego miałybysmy z tego nie kozystac tylko dalatego ze X lat temu nie było takich mozliwosci. Wiec nie martw sie Light, niech se tesciowka gada! Ja sie troche obawiam o siebie, bo wiecie do powrotu meza jestem z rodzicami, mama mi sprzata, gotuje, a ja jestem jak truteń:-) Usparawiedliwia mnie tylko to,ze naprawde bardzo zle sie czuje i niedalabym rady robic wszystkiego sama:-( Dzis mam kolejny dzien boli i zaczelam znow brac tabletki, ktore wczesniej odsatwiłam(luteine i Scopolan, czy jakos tak) Wiatam Aska_kit, fajny masz termin Prima aprilis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dototeczka, fajnie ze zapisałas sie na to badanie, ja ciagle nie moge sie zdecydowa, moze dlategoze u mnie w miescie nie ma takiego sprzetu i musialabym sie na jakas wioske wybrac a niebardzo wiem gdzie to jest. Ale poczekam do poniedzialku co mi moj gin powie, a jak znow sie od niego niczego konkretnego nie dowiem to zapisze sie na USG 3D. Tez nie wiem czym sie rozni 3D od 4D,ale na tej stronie, ktora podala mx sa tez zdjecia z 3d i wyglada super, no i wszystko na nim widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie :-) Jak czytam o teściowych..., brrrrr.... Ja na szczęście mam cudowną teściową. Nie wtrąca się do mojej ciąży, imion dla dziecka, mojego życia, ani niczego innego. Może dlatego, że nie mieszkamy razem :-) I faktycznie jest osobą, którą mogę podziwiać! Mimo, że jest na emeryturze to jest bardzo aktywna. Pisze książki dla dzieciaków na przykład (i jestem pewna, że i nasze dziedziątko będzie bohaterem którejś z książeczek). O, właśnie maleństwo się obudziło i kopie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka przepraszam za literówke! Aska,czujesz juz wyrazne ruchy?Ja najlepiej czuje jek leze,albo gdy siedze i opre noge na krzesle:-) wiec jednak zdarzaja sie fajne tesciowe, no i babcia bedzie dzieciatku bajki opowiadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja na swojego meza tez moge liczyc. jak na nikogo w swiecie. Kiedys jeszcze mu mówiłam co się dzieje miedzy mną a tesciową. Teraz przestalam, bo on najchętniej to by ją natrzaskał po pysku, a nie chce rozlewu krwi. Tak wiec od ponad 2 lat wszystko tlamsze w sobie, no czasem daję upust nerwom na jakichs topikach o tesciowych :P Teraz właśnie siedze na Allegro, do konca lictacji zostało raptem 40 minut wg zegarka w kompie. Jak teraz przegram . to dam sobie spokój z licytacjami( na jakis czas) A sweter kupie w lumpeksie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bylam taka padnieta ze sie polozylam i zasnela :) chcialabym urodzic 1 kwietnia wtedy tez sie zareczalam z mezczyzna mojego zycia :) Lightblue ten pomaranczowy sweter licytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 niom :), ale nie wiem jak popatrzyłam,że wtedy zostało mi 40 minut, ale ja jestem roztrzepana. Własnie przed chwilką mineło 39 min do konca. Ja to chyba zejde z tego swiata na zawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nikt nie przebije , to do 20:05 właśnie siedze i się zastanawiam czy isc do fryzjera zrobic odrosty, bo wygladam jak wywłoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×