Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kilka dni temu zrobiłam test i był pozytywny. Czekam teraz na wizytę u ginekologa. Może ktoś jeszcze w tym czasie zrobił pozytywny test? Pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
hej! wiesz, widziałam wcześniej ten sam temat juz z kilkoma wypowiedziami, moze obie sie przylaczymy?? bedzie nas wiecej - ja mam zamiar ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc izawik... 🌻GRATULACJE🌻..... to twoje 1 dziecko....ile masz latek ja mam 25lat i jeszcze nie mam dzidzi....ale kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam 29 lat i to będzie moje drugie dziecko. Pierwsze to 2,5 letnia Wiktoria, a teraz próbowalismy celować w chłopca. Skąd jesteś? Ja z Pobiedzisk koło Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 26.07.05r dowiedziałam sie, ze na świat w kwietniu przyjdzie moje dziecko. Córcia co prawda urodziła sie 29.03, ale zawsze czułam się \"kwietniówką\". Darze sentymentem ten miesiąc i wam Mamy, które spodziewają sie Dzidziusiów własnie w kwietniu życze duzo zdrówka i mało dolegliwości i tak słodkich i kochanych dzieciaczków jak moja Niunia.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o l i n a
a za mnie trzymajcie kciuki :):):) czekam 4 dni i robie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że ktoś się w końcu odezwał. Dziękuję Aniu za dobre słowa, ja też myślę że ten miesiąc będzie szczęśliwy, choćby dlatego że ja też mam urodziny w kwietniu. a za Ciebie Karolino trzymam kciuki i mam nadzieję że do mnie dołączysz. Kiedy masz dostać @? Napisz coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
to ja tez bede tu kontynuuwac, choc ja sie czuje marcowka bo sama sobie wyliczylam termin na 27 marca...i tez 26 - czyli wczoraj mi sie chyba juz naprawde potwierdzilo...aczkolwiek ja mam niestety mieszane uczucia co do tego wszystkiego i pisze, zeby moze ktos mnie zarazil optymizmem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik...jestem z małopolski...z olkusza nieiwekiego miasta tuz obok krakowa..... oj widzisz mam dylemat....skonczyłam studia rok temu i pracowałam troszke na stazach ale sie skonczyły i teraz szakam pracy a maz chciałby miec dziecko on ma 29 l. ja nie jestem do tego przekonana...ale wiem ze jak bede czekała potem bedzie mi coraz trudniej....sie zdecydowac.... a tymbardziej ze młoda mezatke bez dziecka nie zabardzo chca przyjac...a młoda matkę z malym dzieckiem tez nie bo ciagłe urolpy zwolnienia...wiec co mam poczac....tak zle tak nie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz kwiecien :-D GRATULUJE :) sama rodzilam na poczatku kwietnia :) ehh to juz rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi_20 hallo słoneczko ....masz śliczne dzieciątko.....cudowne maleństwo.... masz 20 lat....? zycze wszyskiego naj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nas coraz więcej,fajnie :-) bettysue, ja też sama wyliczyłam sobie termin na 2 kwietnia. Na razie 24 lipca zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywny,ale na wizytę potwierdzającą muszę poczekać do 10 sierpnia. I wtedy uwierzę tak na 100%, chociaż teraz też wierzę już że jestem w ciąży. A Ty byłaś u lekarza? asieńka, ja też miałam podobny dylemat, tylko jak byłam zaraz po studiach to chciałam najpierw popracować. No i nie obyło się bez zapytania kiedy planuję dziecko. A my z mężęm założyliśmy sobie że popracuję trochę i wtedy. No i nadszedł ten czas. A teraz zdecydowaliśmy się na drugie ,bo stwierdziliśmy że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu na dziecko. Zawsze będzie jakieś \"ale\". No i potem na pewno byłaby to trudniejsza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na razie się pożegnam, idę spać ,bo już oczy mi się zamykają. Spokojnej nocki i miłych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ===
jestesmy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy?? ktoś jeszcze jest oprócz Ciebie? napisz coś o sobie,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWKA
Cześc dziewczyny.Ja jestem marcówką i przyszłam tylko po to żeby Wam pogratulować. No więc : G R A T U L U J Ę K W I E T N I Ó W K I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
dziewczyny! dzieki wam mi raźniej, naprawde - to takie mile prawda? izawik, ja tez mam wizyte dokladnei na 10 sierpnia, powedzieli mi ze wczesniej nie ma co... a ja sie martwilam ze za pozno..tzn ja sie troche tez martwie czym innym, bo mam lekka niedoczynnosc tarczycy i endokrynolog mi powedzial ze juz w 4 tyg ew. ciazy powinnam zwiekszyc hormony, ale ktos mi najpierw powinien zbadac ich poziom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettysue, ja idę 10.08 tylko dlatego że mój gin jest na urlopie :-( ja też wolałabym wcześniej wiedzieć na 100%, no i czy wszystko jest w porządku. No to faktycznie masz problem z tymi hormonami,a pytałaś tego lekarza czy coś się stanie jeśli od razu nie weźmiesz tych hormonów? No bo ten 10.08 to dopiero za 2tyg. Ja wg swoich obliczeń jestem w 5 tc (skończy się w niedzielę). Jak pójdę na wizytę to będzie to już 7tc i już na pewno posłucham bijącego serduszka :-) Skąd jesteś? napisz coś o sobie,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka tak mam 20 lat :) ja na pierwsza wizyte poszlam w 40 dniu cyklu, usg pokazalo pecharzyk :) lekarz potwierdzil ciaze, w 8 tygodniu widizlam i slyszalam bijace serduszko :) pozdrawiam! i zycze wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
ok, mam 27 lat i jestem spod warszawy. jest to moja pierwsza ciaza ( o ile lekarz ja jeszcze na 100% potwierdzi, ale poki co objawy nie daja mi jakichs szcegolnych watpliwosci, bo nawet okres mi sie nigdy w zyciu wczesniej nie spoznil wiecej niz 2 dni wiec...nie wspominajac o 2 testach pod rzad z dwiema kreskami) co dziwne pierwszy test wg moich, dokladnych raczje danych, w 10 dniu od zaplodnienia nie wykazal ciazy...teraz zaczynam 4 tydzien. z hormonami to jest tak, ze ich nidobor jest bardz niebezpieczny dl arozwoju ukladu nerwowego dziecka, natomiast ja mam chwala bogu tylko lekka niedoczynnosc i caly czas przyjmuje hormony, a skierowanie na pobranie krwi nadal mam,wiec ju zsobei saam wczesniej pojde i zobacze jaki mi wyjdzie poziom... jesli cos bedzie alarmujaco nie tak, a mam nadzieje ze nie, to wtedy postaram sie o jakaswczesniejsza wizyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski dla was
dziewczyny z kalendarza wynika , że Wielkanoc 2007 bedziecie spędzac z waszymi bobaskami😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o l i n a
izawik miło mi cię poznać, jestem młodą mężatką ;) pragnącą dzidziusia i właśnie wszystko chyba mi na to wskazuje, @ powinnam dostać dzisiaj, ale w związku z tym że cykle mam nieco dłuższe, odczekam jeszcze kilka dni .... a wszystkie zaciążone niech na mnie jakieś uroki puszczają ... co by i we mnie coś tam rosło ;) buziaki dziewczyny - jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karolina, podziwiam Cię że jesteś tak opanowana. Ja dawno zrobiłabym test. Ja też robiłam go w dniu @, chociaż zdarzały mi się przedłużone cykle. Po prostu nie wytrzymałam. W takim razie czekam na dobre wieści i mam nadzieję że będziemy razem przeżywać te miesiące. Czy to byłoby Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i jeszcze ja sie przylacze:) do grona mam kwietniowych:) wyjezdzam na wakacje miesieczne, ale od wrzesnia aktywnie bedziemy sie wspierac:) co Wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Czesc ja okres powinnam miec ponad dwa tyg temu, ale mialam tylko plamienie zrobilam test, nawet dwa, i oba wyszly pozytywnie, bylam juz u lekarza ale powiedzial ze tak wczesnej ciazy jeszcze nie mozna stwierdzic przy badaniu i w poniedzialek ide do kontroli, moze juz sie dowiem czegos konkretnego, ale i tak wszystko wskazuje na ciaze, bol piersi, mdlosci a teraz nawet wymioty, nic mi sie nie chce tylko bym spala. A i tak najbardziej dokuczaja mi mdlosci i wymioty, mam nadzieje ze jesli to ciaza to nie bede sie czula tak zle przez cale 9 miesiecy. To moja druga ciaza, mam juz czteroletniego synka, ale poprzednio czulam sie prawie idealnie. Macie moze jakies sprawdzone sposoby zeby czuc sie troszke lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzis zrobiłam test i mam dwie krechy. jak sama sobie wyliczyłam termin to wychodzi mi na 5 kwietnia 2007. Jestem szcześliwa i bardzo cieszę sie że mogę tu być z wami i dzielić sieradością i zmartwieniami. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o l i n a
tak - to byłby pierwszy bobas :) nadal czekam - jestem dzielna :) chcę wiedzieć na 100% że nie zrobiłam nic za wcześnie ... pozdrawiam ps - a gdzie te klątwy o które składałam wniosek u "ciężarówek"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×