Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

lightblue ja tez sie balam wizyty u gina ale byla suuper, teraz to ja Wam zazdroszcze ze zobaczycie swoje malenstwa, ja ide 13 grudnia ale to wizyta bez usg :( strasznie mnie boli kosc ogonowa od kilku dni normalnie wstac niemoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka NICK......IMIE......WIEK......TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5.........Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......23......0.........Poznań.........?..........53.......168 mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......21......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ........ ? Krzyka.......04.04.07.......21....+3.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..Paulina...20...11.04.07.......20......3..........Kraków........?... Gabryś, Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......20......5..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......21......0,6.......Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......21......5.........W-wa..........?......60kg....174cm Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........19.....5.........Oława...........?...88.....178 koala-79......18.04.07.......20.......3.......Węgrów.........dziewczynka?....73....170 margolcia1...20.04.07.......20......6........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...25.04.07......19.....+5.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm Ewita2510......27.04.07......20......5........Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......18.....+4......Stargard........?......59.......165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Powiekszam grono przeziebionych, bo juz w szpitalu mnie cos dopadlo i nadal trzyma. Moje dolegliwosci to czeste siusianie, tez tak macie? Dzidziusia tez czuje pod pepkiem no i czasami na rowni, a martwie sie jak byszuje w podbrzuszu,ze to moze przyspieszyc porod, ale lekarz powiedzial,ze maluch ma narazie duzo miejsca to kozysta z okazji:-) Mamo baczka, do szkoly rodzenia bede chodzic sama, uprzedzałam juz połozna, ale ona mowi,ze to nie problem. Pewnie troche bedzie mi przykro, ale za to dzieki temy moj maz bedzie mogl byc przy porodzie. U nas jest taki warunek w szpitalu,zeby dopuscili do porodu rodzinnego, musze skonczyc szkole rodzenia, ale i bez tego bym do niej poszła:-) Poki co tez wszedzie wozi mnie tato i pewnie co niektorzy mysla,ze to tatus a nie dziadziu:-) U mnie tez mgla okropna, nic nie widac za oknem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siusianie to oczywiscie nie zwiazane z przeziebieniem raczej, bo napisałam tak jak by sie wzielo z przeziebienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siusianie to oczywiscie nie zwiazane z przeziebieniem raczej, bo napisałam tak jak by sie wzielo z przeziebienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie brzuchatki u mnie tez jest straszliwa mgla - swiata nie widac. Siedze w pracy i juz tu usypiam, wszyscy pojechali w delegacje a ja zostalam na strazy pilnowac interesu i tak mi tu fajnie i cicho ze pospalabym. Ale niestety biurko twarde a na fotelu sie nie zmieszcze. Przydaloby sie lozeczko z mieciutka kolderka taka jak na mnie czeka w domku. Oj to moje codzienne marzenie w ciagu dnia - godzinka drzemki. Wtedy od razu nabieram energii a tak to chodze taka skapciala od poludnia do wieczora.Weekendy mnie jeszcze ratuja bo inaczej nie dalabym rady. Ten moj bobo w brzuszku tak ze mnie wyciaga energie ze szok. Kopie mnie, tanczy tam chyba a potem mamusia nie ma sily na nic. Rowno za tydzien mamy usg - to nasz wielki dzien. Juz nie moge sie doczekac a jednoczesnie troche stresuje czy wszystko bedzie ok. Ale jestem dobrej mysli... mam nadzieje ze 5 grudnia uzupelnie tabelke w pewnym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie brzuchatki u mnie tez jest straszliwa mgla - swiata nie widac. Siedze w pracy i juz tu usypiam, wszyscy pojechali w delegacje a ja zostalam na strazy pilnowac interesu i tak mi tu fajnie i cicho ze pospalabym. Ale niestety biurko twarde a na fotelu sie nie zmieszcze. Przydaloby sie lozeczko z mieciutka kolderka taka jak na mnie czeka w domku. Oj to moje codzienne marzenie w ciagu dnia - godzinka drzemki. Wtedy od razu nabieram energii a tak to chodze taka skapciala od poludnia do wieczora.Weekendy mnie jeszcze ratuja bo inaczej nie dalabym rady. Ten moj bobo w brzuszku tak ze mnie wyciaga energie ze szok. Kopie mnie, tanczy tam chyba a potem mamusia nie ma sily na nic. Rowno za tydzien mamy usg - to nasz wielki dzien. Juz nie moge sie doczekac a jednoczesnie troche stresuje czy wszystko bedzie ok. Ale jestem dobrej mysli... mam nadzieje ze 5 grudnia uzupelnie tabelke w pewnym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 mnie też pobolewa kość ogonowa. Na początku myslałam,że zrobiły mi się hemoroidy. Ale wybadałam,że to nie to miejsce :) . Najgorzej jest jak spię na plecach :( I u mnie dochodzą jeszcze skurcze w najmniej spodziewanym miejscu - pośladkach. Az byłam zaskoczonaże i takie miejsce siedzace moze zaatakowac skurcz :D. Chyba zacznę robic listę, o co mam zapytac się ginekologa :D I srednio co 2 godziny biegam siku :(. To co dopiero bedzie pod koniec ciązy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue ja tez ciagle sikam. W nocy wstaje 3 razy i rano juz tak mnie cisnie ze szok. W ciagu dnia roznie czasem co 2 godz a i bywa ze co pol godz. Ale fakt tez ze duzo pije ciagle chce mi sie pic wiec pije i sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przez 18 tygodni sikałam dosłownie co chwilę, a teraz od 2 tygodni mi się to troszkę uspokoiło i w nocy wstaję tylko raz, a nie jak wcześniej 6-7 razy. Ale zobaczymy jak długo. Widzę, za to, że robi mi się to samo co na początku ciąży- cały czas mi się w dzień chce spać. Dzisiaj znów przespałam pół dnia, a w nocy będzie nerwówka, że nie mogę usnąć. Pamiętam, że przez pierwsze 3 mce usypiałam dosłownie na stojąco i wszędzie gdzie się dalo. Przychodziłam z pracy, gotowałam obiad mężowi i sobie, a ja nie byłam w stanie go już zjeść bo usypiałam. Jak szłam spać o 16-17 to wstawałam o o 21 tylko się umyć i potem znów usypiałam i spałam już do rana. A teraz w nocy z uśnięciem jest mordęga. Cały czas myślę, czy w czwartek dowiem się czy mój bączek jest mężczyzną. Tak bym chciała już wiedzieć. Dosłownie cały czas mam to na myśli. Najgorzej jak mi powie, że jeszcze nie widać :-( Idę na Dr Quin bo już nawet takie seriale zaczęłam z nudów oglądać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki :) Dawno mnie nie było bo w sumie to nie miałam o czym pisać, ale cały czas czytam Was uważnie. Zrobiłam kolejne zdjęcie mojego brzucholka, fajnie jest porównać jaki był wcześniej. Jak mi się uda to zaraz Wam wstawię, oczywiście dwa żeby było porównanie. Ja przez małego brzdąca już jestem tak skopana że hej. Ostatnio dostałam chyba z rączki i jednocześnie z nóżki. Mąż się śmieje, że mały będzie bramkarzem.:D Tak w ogóle to ja też cały czas mówię „on” chociaż nie wiem czy to chłopczyk. Mam nadzieję, że jutro już się przekonam bo w końcu idę na długo wyczekane drugie usg. Wierzę, że badanie wyjdzie ok., chociaż i tak się trochę boję. Tym razem będę miała wsparcie mężulka, ciekawe jak on zareaguje na widok naszego szczęścia na ekraniku. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że mi na zgagę pomaga pół łyżeczki bułki tartej. Smak może nie jest najlepszy ale to działa, tym bardziej że walczę tym sposobem już od kilku lat. Mam nadzieję, że Wam też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajny brzuszek!!! Mój nie jest taki zgrabny. Zrobię zdjęcie 1 grudnia (zawszę robię 1-go) i też postaram się wstawić. Trochę mnie martwi, że kopniaki czuję znacznie poniżej pępka :-( Na szczęście w czwartek wizyta. Mam nadzieję, że pokaże że jednak wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja dokladnie tez czuje ruchy pod brzuchem niemartw sie bo ja tez sie zaraz zaczne martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multiwitaminka.
czesc dziewczyny :) chciała bym sobie zrobic test ale mam jakies plamienia i nie wiem czy w tym czasie moge go zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 sliczny masz brzusio :D aska włąśnie nie martw się, poki czujesz,że fika, to najważniejsze :D multiwitaminka a co podejrzewasz ,że jesteś w ciązy???? Bo zbyt mało podałaś informacji :) A ja właśnie wróciłam z Mc Donaldsa :D , były frytki i chesburger. Nie wiem jak moje słonce w brzuchu na to zareagowało , ale ja czuję się rewelacyjnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multiwitaminka.
chce sie upewnic ze nie jestem .... jakos dziwnie sie ostatnio sie czuje , mdli mnie , na niekotre zapachy czuje ze nie wytrzymam , czesto odwiedzam łazienke , ciagle cos mi sie odbija , mozna by powiedziec ze jestem ....ale te plamienia ? teraz nie wiem czy jak mam te plamienia to moge sobie robic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja nalezy wyłacznie do Ciebie. Owszem , możesz sobie zrobić test ciązowy. Ale najpewniejszym krokiem bedzie jak pojdziesz do swojego ginekologa. On poprzez badanie krwi na obecnośc BHCG, stwierdzi,czy jest ciąza czy jej nie ma. To tyle ode mnie. Zyczę powodzenia, czy ciąza bedzie, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobi test to tez jej wykryje czy jest czy niema. opadam z sil :) cos mi sie chce ale niewiem co. a tak wogole to kurde rozstepy mi sie zaczely pojawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 no wiem,że po tescie też mozna sprawdzić czy jest ciąza czy nie :P :D Ale dla 100% pewności, jak się jeszcze nie jest gotowym na dziecko, to dobrze by było wykonac róniez ten test u gina. Co sie łamiesz rozstępami :D A gdzie je masz? Bo ja na udach , od wewnątrz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod brzuchem i jak ja w stroju wyskocze? :) ale w sumie to pewnie po ciazy bede miala falbanke z brzucha to moze tych rozstepow nie bedzie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia kupisz strój jednocześciowy :D i z takim wyszczuplającym wzorem i dalej bedziesz laska :) Ja stroju kompielowego nie miałam na sobie chyba od 99 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam już dzisiaj dr quin, klan, pierwszą miłość teraz poczekam jeszcze na m jak miłość i dzionek jakoś zleciał. Ale to moje życie jakieś nudne. Nudzi mi się na maxa, już nie wiem co z sobą zrobić. Jeszcze taka pogoda, że nawet na żaden spacer nie chce się iść :-( Jakiś podły humor mnie ogarnął. Mój bączek dzisiaj taki grzeczny, mało się rusza, spokojny. Pewnie też mu się nic nie chce jak mamusi. Poszłabym na kilka dni do pracy, coś porobiła, ale no niestety tak się nie da, bo albo siedzę w domu albo pracuję. Wybieram to pierwsze. Na dodatek chce mi się pić, a nie chce mi się iść do sklepu, a nie mam kogo wysłać. łeeee będę płakać. Dobra dosyć marudzenia. A co o rozstępów, to też mi się pojawiły takie brzydkie 3 na udach od wewnętrznej strony, chociaż wydaje mi się, że nogi mi nie przytyły. I zastanawia mnie od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba zjadlam z kg pomaranczy, tak sobie mysle ze ja to chyba z nudow jem :) ja wole pracowac przynajmniej czas mi szybciej leci :) ja tez czekam na m jak milosc potem na wspolnej potem magda m a potem spac i znowu do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×