Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witajcie Tylko wstalam i juz sie wszystko miesza. Wczoraj wieczorem z Luton nie wylecial samolot, ktorym ja lece dzisiaj do Katowic. Najgorsze, ze chyba Ci ludzie tam jeszcze siedza i nie maja za wiele informacji. Powiedziano mi, ze wszystko bedzie zalezec od pogody. Prosze Was dmuchajcie mocno, zeby nie bylo mgly, bo nie zniose koczowania przez noc na lotnisku. Zabieram sie za pakowanie. mx3 moje linie do 28 tygodnia nie wymagaja zadnego zaswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska trzymam kciuki. Ja właśnie wstałam, zjadłam śniadanko i idę trochę do miasta, chociaż taka brzydka pogoda, że szok. Pada deszczysko i jest jeden stopień na plusie. Flowerska a będziesz się odzywać przez okres Świąt, czy w Polsce nie masz dostępu do netu? Bo napisałabyś nam jak minął lot i jak mijają Święta. Jutro idę do gina. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę mojego Bączka kochanego. Dobra zbieram dupsko i do miasta ;-) Pewnie zachaczę o najfajniejszy lumpeks w p-kowie bo dzisiaj dostawa, no i może wreszcie się skuszę, aby kupić coś maleństwu. No zobaczę. Bo ja nadal nie mam nic dla mojego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwe sie jak tylko zalece, mam tam neta, bez problemow bedziemy w kontakcie, i bede informowac ile potraw bedzie u mnie. To moje pierwsze swieta spedzane z moimi rodzicami i TESCIOWA. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzis od rana szaleje ostatnie porzadki i ostatnie zalatwianie spraw co do wczorajszego obiadu to wygrala opcja - obiad u mamy :) najszybszy i najlepszyoraz bez nakladu pracy :) za to dzis robie makaron z sosikiem pomidorowym z odrobina swiezej bazyli mniam co do swiat to u moich rodzicow zawsze bylo 12 potraw na stole wigilijnym ( byly to ryby pod rozna postacia, barszcz, uszka , pierogi, krokiety itp),sianko pod obrusem, dodatkowe nakrycie dla \"wedrowca\" ja w tym roku wigilie robie u siebie w domu ( bedzie nas troje tzn czworo:) ja x2, maz i synek) i chyba z potrawami tak nie poszaleje bo kto bedzie to wszystko jadl, synus czeka tylko na prezenty i napewno nie zwroci uwagi na to co bedzie na stole a moj maz to fan pierogow i ryb wiec nie ma co szalec:) przed chwileczka dostalam smsa ze w pracy byly paczki ze slodyczami dla dzieci i kolezanka mi ja odebrala, no to kupowanie slodyczy mam z glowy:) mama baczka nie przejmuj sie ja tez jeszcze nie mam nic dla maluszka twierdze ze jeszcze jest czas:) chyba zaczne w styczniu robic jakies zakupy zycze wszystkim kobietkom ktore wybieraja sie w podroz szczesliwej podrozy acha zmieniam conieco w tabelce kg zostawiam pooszukuje sie jeszcze troszke ze przytylam tylko 6 , prawda wyjdzie na jaw w przyszlym tygodniu:) NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21.............02......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik........02......25......1.....Poznań......90% cóczka.......54.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... ..04......24.....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 .....04......26 ....+5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.........08......24......+4.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a .......09......24......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .........18......23.......7....wielkopolska.....Kubuś......58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia..imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia.....60.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-...... Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Julcia?...56...165 Wica............29........15......3.....W-wa............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny dziewczyny... ja miałam rewelacyjnie przespaną ncc.. teraz siedzę w pracy i dopada mnie senność, jeszcze jutro i wolne. Rozmawiałam wczoraj z kolega na GG i mnie ochrzanił, że nie jestem na zwolnieniu lekarskim, że nie odpoczywam i się forsuję w imię kariery, której i tak nie zrobię bo to nie Orlen. Dobry koleś. Tak mnie tym zaintrygował, że zaczełam się zastanawiać czy aby na pewno nie iść w styczniu już na zwolnienie. W sumie i tak nikt nikogu tu nie docenia... nikolla wiem co czujesz z kością ogonową, miałąm takie bóle, że myślałam, że już umieram. Po tygodniu mi przeszło, może kości mi się już rozciągnęły haha flowerska - będe mocno dmuchać i trzymać kciuki, żebys nie miała żadnych przygód przed odlotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwilkę. Spadam piec ciastka z marmoladą :D Mam przechlapane. Tesciowa robi ich w tym roku podwójną porcję. Echhh moje drogie,zyczę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!!! ja tez zycze wszystkim z Was ktore beda lecialy w najblizszym czasie samolotem, cudownej podrozy hehehe bez przygód kurcze ja mialam leciez gdzies tak w pazdzierniku czy listopadzie na miesiac do rodzicow do stanow ale lekarz nie byl zachwycony i nie polecialam a teraz jak czytam ze wy latacie to az mi sie lzy kroja!!! bo juz 2 lata ich nie widzialam a teraz ze wzgledu na dzidziusia nie polecialam....... ale nie bede przynudzac bo sie porycze!!!! nie lubie swiat bo bede bez rodzicow i brata!!!! dobrze ze mam dzidzie i mezusia no i tesciow hehehe i meza siostre!!! ale wiecie to nie to samo co mooi rodzice....:-( mialam dzis isc do miasta na podboj sklepow ale tak snieg pada z deszczem ze tylko pojde tutaj blisko do sklepu heheh a co tam prezenty nie uciekna, a zreszta i tak nie mam pomyslu i bym musiala sie nalazic!!!! caluje was mocno aha wyslalam maila tym brzuszkom do ktorych mam adres.... takie glupstwo. caluski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie siadam na torbie, zeby ja dopiac. Doroteczka my latamy, ale to jest krotki lot, do 2 godzin, ale do Stanow to tez bym chyba nie ryzykowala. Moj maz sie wczoraj o maly wlos nie pogniewal jak sie pakowalismy ale juz nie moglam patrzec jak on to robi i kazalam mu zostawic. Robil podchody wczoraj trzy razy i mu nie wychodzilo, zawsze o czyms zapomnial, stwierdzil, ze w jedna torbe sie nie zmiescimy, no ale jak widac cuda sie zdazaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów dziś wróciłam z podboju miasta. Obeszłam wszystkie księgarnie bo chciałam kupić siostrzenicy (13 lat) jakiś fajny kalendarz młodzieżowy na 2007 rok. Naszulałam się i nic nie znalazłam. Stałam już na przystanku, patrzę a tam w kiosku- KALENDARZ 13-LATKI. I się ucieszyłam, bo go kupiłam i jest bardzo fajny. Mam nadzieję, że się jej spodoba. Teraz czekam na tatę, który ma mi przywieź choinkę i ją dzisiaj ubiorę. Evenika Ty chyba już masz mnie dosyć, bo ja Ci ciągle truję z tą pracą. Ale ja na Twoim miejscu już dawno poszłabym na zwolnienie, tym bardziej, że wiesz, że najprawdopodobniej nie przedużą Ci umowy. Ja miałam fajnych Szefów, a i tak poszłam na zwolnienie, bo stwierdziła, że nie ma się co stresować w pracy.Dziecko jest ważniejsze. Nie wiem jaką zresztą masz pracę, ale ja byłam odpowiedzialna za całe biuro (księgowość +kadry) i magazyn w firmie i brakowało mi już moich rąk do pracy, bo ciągle było cos. Miałam naprawdę bardzo niewiele takich dni, gdzie miałam godzinkę czy dwie wolne na ściemnianie. Dlatego poczekałam, aż znajdą sobie kogoś na moje miejsce- przeszkoliłam nową dziewczynę i spokojnie poszłam na zwolnienie i wcale tego nie żałuję. Teraz jestem pod telefonem i jak coś awaryjnego się dzieję to tłumaczę im przez telefon, albo po mnie przyjeżdżają i jadę- ale teraz już bardzo rzadko. Także mówię Ci idź na zwolnienie, bo Tobą nikt się nie martwi, a Ty owszem- jesteś odpowiedzialna za swoje Maleństwo- więc po co je narażać na stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dzięki za maila. Ale okropieństwa z tych dziewczyn. Już wolę być taka jak jestem. A dziś taka Pani ustąpiła mi miejsca w busie, ale ja sie zawstydziłam i nie usiadłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka... ja pracuję w księgowości, rozliczeniach i jestem odpowiedzialna za swoj dział, w którym pracuję - ja, kierownik i dyrektor + 4 inspektorów. W sumie w firmie zatrudnionych jest ponad 100 osób, ale generalnie przyszłam na miejsce kobiety, która odeszła na emeryturę po 30 latach.... wygrałam konkurs i jestem. Chyba zdecyduję się na zwolnienie od 8 stycznia, bo wtedy mam wizytę u mojej Pani ginekolog. Dzisiaj na koniec pracy dyrektor wręczył mi prezenty, masę słodyczy-które mnie ucieszyły i dwa wina (wypiję je za rok chyba)... Jutro pracuję do 12 i mam labę...już sie nie mogę doczekać. Zrobie rano sprawozdania do GUS-u i ucieknę haha, aż mi miło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już napiekłam ciastek. I się ich najadłam :D. Ale ile mozna??? Po tym wszystkim byłam taka padnięta,że zasnełam na jakies poł godzinki :) Zapomniałam wczoraj napisac,że u mnie na Święta beda jeszcze krokiety z pieczarkami i zółtym serem, buraczki czerwone z chrzanem i sos bardzo chrzanowy. A oprócz tego masa innego zarcia. Jutro tesciowa ma plan,że bedzie piekła piernika. Hmmmm, zobaczymy co z tego wyniknie..... Od kilku dni do bólu kości ogonowej dolacza ból po lewego połdupka a raczej kości, ktora się gdzies tam znajduje. Tak wiec schylanie się, czy podobne akrobacje nie wchodzą w rachube. Dzisiaj tak mnie cholernie bolało,że az sie poryczałam. A w domu panuje znieczulica :( Od rana tesciowa ma focha bo mąż jej powiedział,że wybraliśmy juz imie dla naszej małej- Karolinka.( z resztą to nawet widac w mojej stopce :) ). Tesciowa myslała,że bedzie Hania lub Monika. I myslała,że to ona bedzie miała decydujące zdanie na ten temat.Oczywiście te imiona jak najbardziej mi się podobają, ale to jest nasze dziecko i my chcemy dla niej takie a nie inne imie. Decyzja zapadła wczoraj wieczorem , juz na 100%, ale Grzesiek juz od kilku dni mowił do mojego brzucha : co słychac u Karolinki?................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu mój lewy półdupek też daje o sobie znać. szczególnie jak wstaję z łóżka. jam włśnie pyszna szprotkę w papryczkach chilli. Są tak pyszne, nawet nie wiedziałam, że mogą być tak dobre. W ciąży odkrywam nowe smaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisze, ale poki moge to jestem. Doroteczka, dzieki za fotki w mailu. My przy tamtych laskach to jestesmy okazami kobiecości ,zdrowia fizycznego i psychicznego :D Nooo robi się zimno za oknem, a dzisiaj listonosz przynioł mi przesyłke z Allegro. I mam moje rajstopy ciązowe, ktory jakis czas temu zamówiłam. Moja d..pa sie nawet w nie zmiescila.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa za szprotkami nie przepadam, ale mam zamiar zjesć makrele w pomidorach i walczyc w nocy ze zgagą. Bol połdupka na tyle jst bolesny,że mam problemy z wstaniem z wanny jak się myje. Za jakiś czas trzeba bedzie wzywac strażaków, aby mnie wyciągali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...moj strażak też mi pomaga, szczególnie jak wstaję z łóżka. A jak mnie widzi w wannie z chęcią chciałby się do mnie dołączyć... Kupiliśmy do naszego nowego domku, do którego się wprowadzimy gdzieś za miesiąc, wannę 150x150, która stoi w pokoju. Poki co mieszkamy u rodziców i już nie możemy się doczekać wspólnych kąpieli!! I będzie mnie mój strażak wyciągał jak walenia z wanny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahha , no na razie mojego strazaka jeszcze nie wołałam. Boje się,że biedaczkowi nie przeszło od jego ostatniej wizyty w łazience, jak mnie zobaczył nago. Kurde ciągle mnie napastuje i chce seksownych fikołków, a ja tyle nie moge :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze chciałam poprawić...doczytałam naszą tabelkę haha wpisałam teraz właściwą wagę NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21.............02......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik........02......25......1.....Poznań......90% cóczka.......54.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... ..04......24.....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 .....04......26 ....+5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.........08......24......+4.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a .......09......24......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .........18......23.......7....wielkopolska.....Kubuś......58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia..imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia.....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-...... Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Julcia?...56...165 Wica............29........15......3.....W-wa............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue i tak widzę, że współpraca przedświąteczna z teściową Ci się układa. A, że teściowa ma fochy bo jej nie posluchaliście w sprawie imienia, to nie martw się- przejdzie jej. Ja jak będzie chłopczyk to dam mu na imię Tobiasz i mojej mamie też się nie podoba, bo mówi, że będą na niego mówić \"Tobek-bobek\" hehe Może ma i rację, ale mi i mojemu mężowi się podoba i jak tylko będzie siusiaczek to będzie Tobiaszek. Ja dzisiaj standardowo spłakałam się na dwóch serialach- najpierw na Klanie, gdzie Agnieszka szykuje się już do porodu, a potem na \"pierwszej miłości\"- gdzie marysia i paweł widzieli na usg swoje maleństwo. Od razu mi sie robi przykro, bo ja nigdy nie byłam na usg z moim mężem. Jutro idę właśnie do gina, ale zleciały te 3 tygodnie. Dopiero co byłam i już idę znów. Mam nadzieję, że wszystko bedzie oki, że Bączkowi bije serduszko i że urósł troszkę przez ostatni czas- w to nie wątpię, bo widać to po moim brzuchu. LightBleu mnie chyba też będą wyciągać niedługo z wanny. A dzisiaj zobaczyła mnie taka znajoma i pyta na kiedy mam termin, ja mówię, że na kwiecień, a ona do mnie- że myślałam że już lada dzień. Hehe teraz się śmieję, ale oczywiscie znowu poczułam się jak mega ciężarówa. ;-) Tak w ogóle to ubrałam dzisiaj choinkę. mam taką 2m 20 cm, czyli wielgaśna. I sama ją musiałam rozłożyć i ubrać. Wchodziłam na stołki, zakładałam czubek, podrapałam sobie całe ręce- ale jest piękna. Mam nadzieję, że spodoba się mojemu Marcinowi. A za rok Bączkek, sam będzie już wieszał z tatusiem bąbeczki. Teraz idę umyć jeszcze lodówkę i kuchnię gazową z piekarnikiem i na dzisiaj koniec z wysiłkiem. Od wczoraj caly czas boli mnie to krocze. I tak trochę się boję coś robić, żebym nie musiała potem przeleżeć całych świąt. Dobra później jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahha powiadasz sexowne fikołki...no coż fkołki robi moja 90% córeczka w brzuchu...a tak wypada mi tylko na leniwca się zabawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co załamka- goliłam przed chwilą moją cipcie. Poprostu tragednia. Jeszcze miesiąc i już nic nie zobaczę. Zajęło mi to chyba z 20 min i to w takich pozycjach, że jak ktos by mnie nagrał to wygrałabym maraton uśmiechu. Jesssu ale w ciągu 2 tygodni urósł mi brzuszek. Ja nie mogę. Kładę się do wyrka. Poleżę sobie troszkę- pewnie tak do 2 w nocy. Do jutra Brzuszatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, Obsmialam sie z tego co napisalyscie :))) Fikolki mowicie, hmm... troche mi tego brakuje :)) Wpadłam sie pochwalic, blismy na usg i bedziemy miec synka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę że od jakiegoś czasu dominuje jeden temat na forum-jedzenie świąteczne. Ja nie mam z tym problemu bo co roku jeździmy na Wigilię albo do teściów albo do mojej mamy. obie te rodzinki mieszkają w innych województwach i wyraźnie widać to na stole wigilijnym. U mnie zawsze była zupa grzybowa ( umęża rybna, której nie znoszę), u mnie gorch z kapustą a u męża nie. Ja uwielbiam tą potrawę, w ogóle wszystkie mwarzywa strączkowe. Ja co roku piekę tylko keks albo coś jeszcze żeby pomóc w przygotowaniu Wigilii. W tym roku wszyscy sobie mnie odpuścili ;-) z czego bardzo się cieszę. Dzisiaj ubrałam choinkę. Zostało mi jeszcze pakowanie prezentów,ale to nie dzisiaj. Nas praktycznie w święta nie będzie,bo w sobotę wyjeżdżamy i wracamy we wtorek. jeszcze tabelka NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21.............02......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik........02......26......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... ..04......24.....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 .....04......26 ....+5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.........08......24......+4.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a .......09......24......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .........18......23.......7....wielkopolska.....Kubuś......58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia..imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia.....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-...... Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Julcia?...56...165 Wica............29........15......3.....W-wa............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica to poprawiaj tabelkę, bo według niej jesteś jeszcze w 15 tc. A teraz juz nawet wiesz, że to będzie synu. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bardzo dziękuję za wypowiedzi w sprawie nospy. Wczoraj miałam taki zasuw w pracy, że nawet nie mogłam Wam odpisać, ale dzisiaj już luzy :) Wzięłam sobie nospę, położyłam się i przeszło. Na wszelki wypadek poszłam też wczoraj do gina, żeby sprawdziła czy wszystko ok. Powiedziała, że za dużo latania przedświątecznego mi nie posłużyło, więc ostrzegam nie szalejcie tak z tymi prezentami i zakupami, bo ja latałam jak głupia i miałam tego efekt. Teraz jednak trzeba trochę zwolnić, a ja czasem o tym zapominam. Ja moją dzidzię tez czuje tak bardzo nisko, jakby cały czas leżała mi na pęcherzu ;) U mnie na Wigilii spotkają się potrawy, aż z trzech regionów Polski - poznańskiego (teściowa), kuchnia wschodnia (rodzina żony brata mojego męża - ale skomplikowanne) i południe (moja babcia). Myślę, że po trzech zupach (rybna, barszcz grzybowy, barszcz czerwony z uszkami) będę miała serdecznie dosyć ;) Świąteczne uściski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki. Ja dopiero wstałam, dzisiejszej nocy nawet mi się dobrze spało- co przyznam, że mnie trochę zszokowało. Teraz wlaśnie pałaszuję śniadanko,a potem będę się szykować do gina. Proszę trzymać za mnie dzisiaj kciuki, żeby wszystko było ok, żeby Bączek w końcu pokazał tego siusiora, albo cipulkę, bo już oszaleję z tej niewiedzy ;-) A i trzymajcie za mnie kciuki, żeby gin nie krzyczał na mnie, że nie zrobiłam tych badań na cukier. Może zapomni. Już cały dzień będę myśleć jak będzie u tego gina, a idę dopiero na 15. Po lekarzu pojadę do mamy, bo jeszcze chcemy jechać do marketu, bo widziałam fajne sanki za 60 zł i stwierdziłam, że kupię je dla brata córci, która ma półtora roczku. Myślę, że fajny prezent, ale pod warunkiem, że spadnie jakiś śnieg tej zimy. A jeszcze dzisiaj w nocy tak się sama z siebie śmiałam, bo jak wstaję siku to idę po ciemku, nie zapalając żadnych świateł i spojrzałam w pokoju na moją wielką choinkę i tak się wystraszyłam, że miałam wrażenie, że tam stoi jakiś facet. Moja sąsiadka z góry, która też jest w ciąży, chyba też cierpi na bezsenne noce, bo do 1-2 w nocy, ciągle chodzi, puka, stuka. A ja to chociaż grzecznie w łóżeczku leżę hehe i się w nim wiercę. Dobra idę się myć, trochę ogarnę bałagan i szykuję się do gina. Paulka co się nie odzywasz Słoneczko? Wszystko oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka wszystko bedzie oki!!!! czyli jednak chcesz wiedziec co bedziesz miala nie poczekasz na mezulka? hehe tez bym niewytrzymala tej niewiedzy. Kurde zgaga mnie meczy, a podobno jak jest zgaga to dziecko ma duzo wlosow słyszalyscie o tym? Ja mam straszny zapieprz w pracy wiadomo koniec roku, niewiem w co rece włozyc a pozniej chodze jak zabi jestem taka wykonczona, tak mowilyscie o tych bezsennosciach ze chyba mnie tez to dopada :) to jest straszne, bo potem chodze po szkole taka nieprzytoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki :) NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21.............02......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik........02......26......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... ..04......24.....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 .....04......26 ....+5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.........08......24......+4.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a .......09......24......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .........18......23.......7....wielkopolska.....Kubuś......58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia..imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia.....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-...... Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Julcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........synek :)....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczwiscie, ze wpisalam aktualna wgaę, ale zajmę sie poprawianiem przy nastepnej aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×