Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Przeczutajcie prosze to ważne www.piecioraczki.pl Kto zrozumie ich lepiej niz my-matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide sie przebrac i ide troche do ludzi:) no nie moge J znowu sie odezwal,wystraszyl sie czy wreszcie zaskoczyl ze tu jest jego corcia?Mam nadzieje ze to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co rzucilam dzisiaj wszystko nauke tez jestem dzisiaj tylko i wylacznie dla dzieci nawet telefon wylaczylam .Bylismy na pikniku cuntry ale ucieklismy przed deszczem zamknelam drzwi za wozkiem i lunelo :P ale tym razem nam sie udalo uciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
przeglądalam fotki jak kąpalismy Szymka pierwszy raz no i jak ostatnio ogromna roznica!!!!!!!!!!!! urósł prawie dwukrotnie!!!!! zresztą same zobaczcie http://img249.imageshack.us/my.php?image=szymek004bx3.jpg jak ten czas szybko leci jeszcze niedawno czekalysmy na sygnaly zblizającego sie porodu.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalysmy dostalysmy !!!!! sliczne te wszystkie maluszki , oh przepraszam ... juz nie takie maluszki ... sliczne , pieknie rosnace brzdace ... slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Niunia o 6 zjadla i nie chciala od razu zasnac.....troche sie posmiala a potem marudzila...wiec spi mi na rekach oczywiscie....ale ide ja poloze do lozeczka to moze i ja z godzine jeszcze sie pprzespie..... a tak wogóle to DZIEŃ DOBRY KWIETNIÓWECZKI....HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
wielkie dzieki za zdiecia sliczna dziewczynka w slicznych sukieneczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry jakoze moj D. ma dzis wolne zabral swoje mama na wycieczke po Londynie ja zostalam z malym w domciu bo strasznie pada ( babci nie przeszkadza deszcz a malemu tak ) a poza tym Tygrys nie zrobil kupki od wczoraj wiec jest marudny wiec jestem w domciu z Tygrysiem ktory nie moze zasnac bo meczy go kupka a ja chetnie bym pospala bo mialam kiepska noc do tego strasznie zle sie czuje podczas tego pierwszego po urodzeniu Antosia okresu ... milego dnia zycze u nas deszcz i ponuro wiec ide podrasowac sie kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny znacie moze jakis program do obrobki zdiec ktory mozna sciagnac z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi zdjęcia super. Dzieciaczki śliczniutkie, a Ty wyglądasz też bosko. Jak ja Ci zazdroszczę takic nóg (długic, szczuplutkich i zgrannyc :-) ) Justa ja znam 3 programy do obróbki zdjęć, które można ściągnąć z netu, ale one działają tylko 30 dni, bo potem, albo wklepiesz cracka, albo wykupisz sobie taki program. napiszę CI jak one się nazywają, to poszukaj sobie na google i ściągnij, bo ja nie pamiętam już adresów: - FrameMaster -PotoColage - Corel Paint Shop Pro (PSP-inaczej) Można w tych programach porobić fajne rzeczy ze zdjęciami. Różne ramki, powstawiać jakieś napisy, kwiatki, baloniki. Miłej zabawy. Bo ja jak ściągnęłam sobie te programy, to przez 3 dni siedziałam przed kompem i tworzyłam cudeńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi miało być \"zgrabnych nóg, a nie zgranych\" justa miało być PhotoColage. Na mojej klawiaturze nadal dziadowsko działa \"hhhh\" i przeważnie we wszystkich wyrazach jakoś je gubie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi Czekam na zdjecia bo jeszcze nie wkleilas na fotosiku Mamobaczka ja tez chce twoje zdjecia karintje@poczta.fm izawik przeslalam ci meila, dostalas?? My sie szykujemy na spacer bo u nas jest piekna pogoda. Maz jest na zakupach a ja jeszczw w pizamie. Lece sie wykapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka ja wyslalam ale wrocil komunikat ze masz przeladowana skrzyneczke:) mama_baczka dziekuje ,moja niunia tez ma dlugie nozki tylko ze narazie takie kochane pulchniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ja mam wózek w takich kolorac jakt Ty i chciałam zapytać czy do tego limonkowego koloru nie lecą CI muszki jak idziesz na spacer, bo do mojego zlatują się robaczki :-( A co do nóg, to moja też ma takie grubiutki (to chyba po mamusi narazie ;-) ). A w przyszłości to mogłaby mieć właśnie po Tobie ruda. Myślisz, że można mieć coś po forumowej cioci ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, ma któraś z Was może takie dekoracje przyklejane na ściane??? http://allegro.pl/item205041437_hit_zestaw_dekoracji_sciennej_zobacz_.html Bo ja bym coś takiego chciała kupić, ale nie wiem czy nie okaze się to tandetą. Może, któraś z Was ma coś takiego??? Myślę, że fajnie wyglądałoby to na ścianie, bo takto ten nasz mały pokoik w niczym nie przypomina dziecinnego, poza tym, że jest w nim łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... jak mogłoby byc inaczej.. dzieciaczki sa slodziutkie i rosną w oczach. Jak porownuje do poprzednich zdjec otwieram oczy ze zdumienia jak rosną. Jak patrez na moja Kame nie widze tego. Wczorajszy dzien przesiedziałysmy w domku, z jednym wyjatkiem.. jak zwykle pojechała z nami do sklepu - to byl jej spacer. Dzisiaj pogoda zapowiada sie troszke inna. Mam nadzieje, ze bede mogła wybrac siena przechadzke nad jeziorko. Uwielbiam z nia spacerowac.. i ona tez chyba lub. Dzisiaj pozwoliłam sobie na leniuchowanie. We trojke chodzimy w pizamach, lozko jest rozmemłane.. Kama tez jeszcze w pizamce okupuje naszer lozko. Ech uwielbiam jak jestesmy razem we trojke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madolinko - dekoracje sa sliczne i na pewno beda ladnie wygladac. Moja Kama tez ma pokoik dzieciecy, ale w nim nie ma jeszcz nic (tylko duza szafa stoi), poki co jest z nami w sypialni. Nie zmienia to faktu, ze od grudnia chcemy juz ja przetransportowac do tego pokoiku i takie ozdoby na pewno bede chciała porzyklejac jej nad lozeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna Iga spi, myślałam, że troche pogadam z Wami na forum,a tu nie ma Was. Idę dzisiaj na imieniny do babci Danki. Muszę kupić jakiegoś kwiatka. DObrze że taka pogoda w miarę, to pójdę z wózkiem, bo po wczorajszej przygodzie z autem, powiedziałam, że do niego nie wsiadam. W drodze powrotnej do domu, gasł mi na każdym skrzyżowaniu i zgasł mi jeszcze na torach kolejowych. Miałam dosłownie serce w gardle. Nie wsiadam w niego, puki go nie zrobi mój M. A mojej iDze katar nie przeszedł, tylko cały czas jest tak samo. Najgorsze to, że doszedł do tego kaszelek taki mały. Jutro znów pędzę do lekarza z nią. A jak mojej Idze zasmakował soczek marchwiowy. Dzisiaj tak wrzeszczała, żebym jej go dała, że w sumie wypiła 140 ml. Najpierw jej dałam 30, wypiła i wrzask, że chce jeszcze i tak ciągle, aż dobiła do 140 i się zeslala moja Niunka zachłanna. Boję się, że ją brzuszek będzie bolał. DObra idę zjeść jakieś śniadanie. Napiszcie coś, to sobie poczytam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka strasznie leca najbardziej do torby nie wiem czemu ale teraz juz przykrywam zolta czesc na torbie pielucha wiec da sie przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to powiedz jej ze mam miec moje nogia noz sie uda:) Evanika jak ja bym chciala miec blisko jeziorko,moge sobie tylko pomazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja ostatnio przykryłam Kame zielonym kocykiem... po 2 minutach był cały czarny od tych muszek.. One leca do wszystkiego - moze u mnie sa jakies nawiedzone.. do mojego wozka ciagna jak muchy do lepu. Masakra! aaa nawet ostatnio do mnie tak ciagneły jak miałam sniezno biała bluzke! Wstretne paskudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak - zapraszam cie nad jeziorko! Wpadajcie we trojke.. Konradzik bedzie miał ubaw w wodzie przez cały dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika uwazaj bo Paulka mnie juz zaprosila i sie teraz juz nie wymiga tylko bedzie mnie miala na glowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
mamobaczka wielkie dzieki zaraz posprawdzam bo ja sciagnelam picasa ale tam wlasnie nie ma takich ramek, a mozna np jak juz skonczy sie ten czas na nowo instalowac i tak w kolko? ktory z tych 3 bardziej polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczyny.. zjawie sie pozniej.. Lece zrobic jakis niedzielny obiadek! Gosiak.. moge miec ciebie na glowie - spoko! Lubie gosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×