Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witamw itam Light jestem jestem :) Bartek tez tak szaleje ze szok nie nadarzam za nim evanika gratulacje decyzji:) my jeszcze poczekamy Npisze cos pozniej, ide uspac Bartka, i chyba sie z nim zdrzemne bo od 6.30 jestesmy na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! ale nas zasypałooo, a ja biedna wyszłam wczoraj do pracy w półbutach bo wiaczorkiem było w miarę a dzisiaj wracałam cała przemoczona... dziękuję za foteczki Margolci i Doroteczce. Margolcia super fryzurka - chyba masz podatne włosy na układanie? i kolorek bardzo Ci pasuje . a córcia jaka rozkoszna - dosłownie małe ciasteczko :D ale co się dziwić przecież ma takich fajnych rodziców :) Doroteczka - widzę że Wercia też tak fajnie pokazuje zębole jak się uśmiecha - mnie to dosłownie rozbrajają takie mineczki naszych skarbów! Mi też się marzy kolejny brzuszek na kolejną gwiazdkę, ale zobaczymy czy wszystko się ułoży po naszych myślach, bo jak będzie trzeba wyemigrować za pracą to będziemy musieli troszkę poczekać.... moja mała wlaśnie oględa teledyski i tak zajefajnie śpiewała sobie do piosenki o pszczółce Mai, aż oczy wielkie zrobiłam tak się mała wczuwała :) Kasiol już nie chce raczkować...zmieniła technikę na przesuwanie się na pupie - jedną nogą się odpycha, a drugą podkula pod siebie -tylko narazie jej troszkę wolno to idzie i to ją troszkę denerwuje. ps Evanika - zrobiłam sałatkę z tym całym gyrosem i wyszła pyszna :) musisz nas częściej raczyć takimi fajnymi przepisami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity…. Nie tylko ja się zdecydowałam..hehe moja kolezanka siedzaca obok mnie tez ostatnio cos przebąkuje o drugim bobasie. Musimy się podzielic czasowo, która pierwsza, żeby jedna druga mogla zastąpić. Kamci katar powoli ustepuje, ale i tak nikt nie ma okazji z nia wysokczyc na spacerek bo pogoda jest beznadziejna. U was tez ciagle leje?? Mój G jest bezbłędny! Dzwoni do mnie jakas chwilke temu i ze smutkiem mowi mi, ze „Kamcia nie chce pic mleka”! A co ja mam zrobic na odległość – hehe może namowic ja przez telefon żeby wypila troszke!? Ech faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita... nie ma problemu, jak tylko wyczuje jakis dobry przepis na pewno wam go sprzedam.... a z brzuszkiem mam nadzieje, ze nam sie uda, jak nie na kolejna gwiazdke to jeszcze nastepna! Lece wystawiac noty obciazeniowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 niestety nie mam twojego adresu, jak podasz to wyślę :) Doroteczka śliczna córcia 🌼 i widzę że też im bardziej nietypowe zabawki tym lepiej (kwiatki, chusteczki) :)Karolina to już prawie wcale nie chce się bawić zabawkami, tylko jakieś torebki, gazety, pudło na zabawki, miski ... eh te bobasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa... wklasnie otworzylam skrzynke! Dorcia - Werka jest slodziutka i przylaczam sie do tego co powiedziala Margolcia - zabawki nie powinny przypominac zabawek - wtedy ciesza oko i mozna sie nimi bawic. U nas kroluje sitko, miska, pudelko liptona, tubka kremu, kapec taty, aaa na widok pilota od tv Kama dostaje szalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia dziewczyny mają rację- ślicznie wyglądasz w tej fryzurze. Nawet mojego męża zainteresowałaś jak otworzyłam wasze zdjęcia i posłał komplement w Twoją stronę. Doroteczka ja chodzę co 3 miesiące na usg spiralki. Tak mi kazał lekarz. Ja też zresztą dłużej bym nie wytrzymała bez wizyty. Używam ostatnio globulek Floragyn i na szczęście nie miewam żadnych infekcji. Polecam profilaktycznie jeśli któraś miewa ten problem. To jest na bazie pałeczek kwasu mlekowego i pomaga utrzymać prawidłową florę bakteryjną. Iza być moze jest gdzieś bliżej nas spa. My chcielibyśmy pojechać właśnie tam koło Gorzowa bo jest ponoć fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak czytam o tym spa to tylko mogę pozazdrościć :) ja niestety na razie mie miała bym jak się tam wyrwać bo nie mam nikogo z kim mogła bym zostawić Karolkę, ale może kiedyś.... Dziękujemy bardzo za tyle miłych słów o naszych zdjęciach :) Myślałam że sobie jeszcze z wami coś popiszę ale już słyszę że moje maleństwo się obudziło to pa pa pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebyscie wiedzialy ze zajefajne zabawki wedlug mojej corci to wlasnie wszystko czym nie powinna sie bawic....pilocik miseczki jej talerzyk....oooo a wczoraj obdryzala taty kapec hihihi fujfuj jej mowilam a ona nic wiec jej zabralam .... a moj P wlasnie do mnie dzwonil bo wyszedl przed chwila od lekarza....dostal 2 tygodnie zwolnienia....ma zapalenie oskrzeli i zapalenie zatok.....lekarz powiedzial ze sie dorobil i ze wogole nie chodzi do lekarza bo ostatnio byl w 2003 roku to ma teraz za swoje....no ale wiecie jak sie chodzi w mroz bez czapki i czasem bez szalika to nie ma sie co dziwic ..... no to teraz laba.....fajnie jak maz w domku.....ale znowu sie przyzwyczaje i jak juz pojdzie do pracy to nie bede mogla sie zorganizowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa dzieki za zdjecia :* margolcia chyba pierwszy raz Cie zobaczylam, super wygladasz a kolorek wloskow czaderski, corcia sliczna :) Doroteczka corcia jak zwykle urocza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalenie oskrzeli i zatok uuu wspolczuje, moj mezulek lezalby juz w lozku umierajacy, z reszta on jak ma katar to juz jest obloznie chory hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Mówicie ze u wasl leje? A u nas pogoda jak z bajki- slońce az razi w oczy... tylko wicher spory... Milego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika gratuluję :) kar nie wiem czy zauważyłaś że wpisałam się na blog majeczki. apropos dziecka to może będziecie się śmiały ze mnie ale ja już planuję kolejne dziecko ale nie za rok :) tylko za jakieś 8 lat jak dożyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu...... właśnie mój Pawelek wysmarował się caly sudocremem....... nie wiedzialam czy się śmiać czy plakać.ale zdjęcie musialam mu zrobić żeby pokazać tatusiowi. potem wam wkleję fotki z tego wydarzenia. chwila nieuwagi. ale te dzieci mają pomysły. jeju........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być i ósemka :) mi nie przeszkadza a Tobie tak? ale Ty jestes dobra dusza że tak się martwisz o czyjeś sprawy. dziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 u mnie też od rana śnieg z deszczem :( i wieje okropnie. weronika konieczniewyślij zdjęcie, napewno fajny widok :) A co do dzieci to ja też bym chciała mieć ich więcej. Ciekawe jak mi się życie potoczy ale zawsze myślałam o 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie rozumiem ludzi którzy myślą że mieć sporą gromadkę dzieci to coś strasznego, nie odpowiedzialnego. jeśli ja naprawdę chcę mieć dużo dzieci, lubię gdy jest wesoło w domu to czemu to innym przeszkadza??? o co im chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ten fotosik tak źle działa. wgrałam zdjęcia na garnek. przy okazji pokazuję głupie minki Izy. Tak w ogóle ma dopiero 2 ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika fotki suuuper ale Twoje dzieci maja wilekie oczka :) ja te nie widze wtym nic dziwnego jak ktos chce miec wiecej dzieci to dlaczego nie?, ja wacham sie nad drugim ale oczywiscie jeszcze nie teraz. A weronike podziwiam :) Weronika tak trzymaj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika niewiem moze nie doczytalam ale wiesz juz co siedzi ci w brzuszku? od niepamietnych czasow udalo mi sie zaczac stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zuza. jeszcze nie wiem co siedzi w brzuszku ale nie wiem czy będę pytać. może wytrwam do narodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika musze i powiedziec ze piekne imie wybralas dla Izy :) bo ja tez tak mam na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..72cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9000.............79cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01)....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8000...52/75 cm(18.12) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Hej dziewuszki 🌻 Dzisiaj byłysmy u lekarza. Karolinka ładnie przybiera na wadze, więc nie muszę się o to martwic. Niestety nie poprosiłam pielęgniarki,zeby Karolcie zmierzyła a to dlatego,że moje dziecko od momentu wejścia do ośrodka wyło w niebo głosy :D Pani lekarka pochwaliła mnie i męża,ze jesteśmy \"rozsadnymi rodzicami\" Hechhh mój mąż wyszedl z gabinetu dumny jak paw :D A to baba , wiedziała jak połechtać jego ego :P Mam nie dawać do jedzenia Karolci bananów i wszelakich owoców cytrusowych, no chyba,ze pod postacią gotowego, kupnego deserku. Danonki mogę zacząc dawac po ukończeniu 1 roku. Stwierdziła jednak,ze mogę dać Karolince parówki, które są wyprodukowane z mysla o dzieciach i nie mają tylu co w parówkach dla dorosłych konserwantów i mają jakiś tam atest, czy cos tam. I jeszcze powiedziała,że Karolinka moze raczkowac ile zechce, ale jesli bedzie próbowała stwac sama, to mam pilnowac aby ie trwało to długo, gdyz może sobie skrzywić kręgosłup i na dodatek nóżki, które będa wygladały jak u piłkarza :O Teraz w osrodku mamy pojawic się w maju, na szczepienie. weronika, widze,że masz osobistego anioła stróza moralności, nie zazdroszcze :D ostatnio na gg wysłalam ci moj nr telefonu, zapisałas go sobie? zuzanka, i jak się zyje na wychowawczym? margolcia, ja to jestem natretna baba :P, bo wysyłam ci ponownie moje zaproszenie na naszej klasie, cos pooprzednie nie doszło do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka czym myjesz włoski Weronice,ze są takie błyszczące i puszyste:D weronika, sliczne masz dzieci, oby to w twoim brzuszku też było takie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×