Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

I mam nadzieje,że jeszcze tu zagladniesz. Własnie sprawdziłam w dokumentach, ciąze pozamaciczną wykryło usg robione dopochwowo. Pamietam,że musiałam sobie podłozyć pięści pod pośladki :O I wtedy było wszystko widac :( Tak czy inaczej zycze powodzenia. Tym moim babom co nie piszą, to dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padam na ryjek.....moj P chwile nosi Werke bo chcialam do Was wejsc hihi ide poloze sie razem z nia to moze zasnie i mam nadzieje ze ta noc bedzie przespana....ze leki zaczna dzialac.....chyba jej dokuczaja te plesniawki popieprzone....... lece....do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue dobranoc;-) Kurcze nie pisze bo nie mam o czym za bardzo. A wiecie, jak tak napisalam kiedys w smsie do kuzynki mojego Jarka to ta bladz nagadala wszystkim,ze napisalam jej,ze nie mam z nia o czym rozmawiac;-):-) Mam nadzieje,ze Wy przynajmniej o taki tekst fochem nie strzelicie:-) Spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos sobie przypomnialam. Ruda lala ostatnio pisala, ze bedzie sie czesciej odzywac....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerobilam polowe testow,ale niektore pytania mnie scinaja z nog np.Co to znaczy, ze prawo moze byc traktowane jako uklad autopojetyczny? Dobre nie?:P Ok ide zrobic sobie cos do picia ,dobrze ze juz goraczka mi przeszla. Aga nie ma sprawy moze byc w kwietniu.Trzymam cie za slowo. Aga a teraz masz ,szczelam focha:( Ale wam zazdroszcze babeczki ze sobie teraz smacznie spice.Buziale dla was i waszych pociech.Wyspijcie sie za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Karolcia spała az do 7.A ja to chyba bym spała do 7 ,ale wieczorem :D I ja nie mam czasem o czym pisać, ale wolę się odezwac, bo topik umrze śmiercia przez zapomnienie. To tyle.Chyba dzisiaj pojedziemy po fotelik dla Karolci, ale w daldzym ciągu nie wiem co to ma być? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez juz jestem rudamaxii nie zazdroszcze ale pomysl, ze niedlugo bedziesz po tych wszystkich egzaminach i zostana tylko wspomnienia. Aga kiedy jedziecie do Polski? light blue na miejscu na pewno sie zdecydujesz na jakis fotelik. Chociaz ja w sklepie jestem jeszcze bardziej niezdecydowana niz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Spalam tylko godzine a jestem jakas taka pelna energii:D ale to super bo jeszcze musze posiedziec nad testami zanim zaczne sie ich uczyc.No i dzisiaj sa wyniki z piatkowego egzaminu:O mx3,kapikapi,justa,mamonka,21 odzywac mi sie tu i to szybko.Jak sie odezwiecie od razu mi sie humor poprawi:P Wysylam wam kwiatuszki a nie buziaczki zeby was nie pozarazala🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Light blue ja tez wl;asnie czasmi wole cos glupiego napisac, bi niechce zebysmy z obiegu wypadly;-) Kar jedziemy za poltora tygodnia:-) Odliczam dni! Strasznie sie stesknielam za naszym Tomeczkiem, no i ciesze sie ze Bartek bedzie mial kompana do zabaw. z drugiej strony zastanawiam sie czy sie chlopaki nie zatluka:-)? Jeden i drugi to przyklad rozpieszczonych jedynakow. Dlatego w przypadku Bartka chce to zmienic i mojego brata tez do tego namawiam;-) Rudamaxi zdrowiej nam szybko i nie kuj tak, bo to organizm oslabia;-) Dziewczyny mam przerabane z Bartka mlekiem. Bartek pil mleko w nocy i nad ranem i bylam bardzo szczesliwa ze chociaz tyle, ale zdarzalo mu sie robiz zielone kupy i wyczytalam,ze moze to byc od mleka, bo ma za duzo zelaza. Daltego zmienilismy mu mleko, a ze tu glownie w puszcze mozna dostac to kupilismy w puszcze, no i mamy problem, bvo to mleko okropnie daje metalem. Bartek protestuje i nie chce pic, ani zageszczanego kaszka owocowa, ani kaszy mannej z tym mlekiem nie chcial dzis zjec, tzn. zjadl i od razu zwrocil:-( Kurcze nie chce mu tez tak zmieniac co chwile i bedziemy mu chyba kupowac w karonie tej samej firmy, co doprowadzi nas do bankructwa;-) Flowerska a jakie Twoj Tomek pije mleko SMA? Z kartonu czy puszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka299999
Dziewczyny zwracam się do Was jako doświadczonych mam. Termin porodu mam na koniec kwietnia 2008 i zastanawiam sie jaki wóżek wybrać. Czy jest sens kupowania wóżka z gondolą ponieważ kwiecien to już ciepły miesiąc. Jak poradziłyście sobie ze swoimi pociechami i jaki wóżek będzie odpowiedni na tę porę roku. Dziękuję Wam z góry za odpowiedź Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Tomus od poczatku pije SMA, teraz juz to czerwone progress ale ja nigdy nie poczulam metalu. To mleko ma widocznie inny zapach od tego co dawalas wczesniej, ciezko mi powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wozka to gondola doskolnale sie u nas sprawdzila. Nie patrzylam na to pod wzgledem pogody tylko wygody dziecka, bo uwazam, ze a poczatku powinno lezec na plasko. Mialam gondole, w ktorej moglam uniesc podglowek w razie potrzeby wiec dlugo z niej korzystalam. A tu link do mojego wozka, z ktorego nadal korzystam. http://www.tanimarket.pl/3332_Wozek_Bartatina__Jedo_-_Jedroch_2007.html Jedyna wada to brak skretnych kolek. Ale i tak nie zaluje bo jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, no cos jest w smaku tego mleka, mi sie kojarzy z metalem, pewnie dlatego,ze jest w puszce;-) ja kupilam je Bartkowi juz na samym poczatku jak przestalam karmic cycem i on juz wtedy nie chcial pic, myslalam ze to wlasnie przez puszke bo z kartonika pije. No nie powiem,ze chetnie;-) ale pije. Poniej kupilam mu Hippa w pudelku, zageszczalam kaszka i jakos wypijal . Sma oddalam znajomym:-). A dzis w nocy przezyklam koszmar normalnie. Bartek byl glodny, ale nie chcial tego mleka z puszki i budzil mi sie co chwila. Po mannej na tym mleku zwrocil:-( Cos mu nietety nie podeszlo. Znow mam prezent dla znajomych;-) Wlasnie duzo ludzi to mleko kupuje i sa zadowoleni a moj odmieniec nie chce;-) Maja jesli chodzi o wozek to ja mialam taki zwykly wielofunkcyjny na pompowanuch kolach z nosidlem, ale w nim Bartek miescil sie tyko przez 2 miesiace. Jak mial 5 miesiecy kupilam sapecerowke. Teraz znow zmienilam mu na lzejsza spacerowka, bo warunkli mieszkaniowe mnie zmusily;-) Tak wiec ja akurat nie bede dobrym doradca w wyborze wozka. Choc gdybym miala kupowac jeszcze raz od poczatku wybierac to pewnie kupilabym tez wozek wielofunkcyjny z tych tanszych i pozniej lekka spcerowke. Zycze trafnego wyboru, bo naprawde mozna zwriowac od mozliwosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z tomusiem bylam wczoraj u lekarza, bo pojwily sie paskudne liszaje na pleckach i bardzo wysuszyla mu sie skora. Dziwne, bo od malego mial jeden jedyny raz male odparzeanie jak przegrzal sie lekko w metrze, w drodze po paszport. Dosytalismy pudlo specyfiku, cos podobnego do wazeliny i nie moge uzywac mydel zadnych. Nawet jak myje glowe szamponem to piana ma nie dotykac skory, nie wiem jak to pogodzic. Juz dzisiaj jest lepiej. Ale jak sie egzema przyplatala to nie latwo sie bedzie jej pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie pojechaliśmy po fotelik :P Jest taka śliczna pogoda,że zrezygnowałam z wyprawy do hurtowni na rzecz spaceru z Karolcią. Byłyśmy ponad 2 godziny. Odwiedziłyśmy wszystkie mozliwe zakamarki u nas na wsi. A teraz wypiła butlę mleka z kaszką i usneła. :D To ci niespodzianka :D:D:D aga ja tutaj bardzo lubie zagladac, chyba się przyzwyczaiłam ;) czasem jak nic nie jest napisane to az zal się robi :D;) :P kar pewnie jak pojedziemy w koncu po fotelik, to tez bede miała problem z wybraniem tego własciwego. flowerska 🌻 za to ze się odezwałaś, 😘 dla Tomaszka rudamaxi 😘 bidulko nie dosc ,że chora to jeszcze się uczy :D Majka299... u nas spacerówka sprawdziła się w 100%, nie sugeruj się tym,ze kwiecien to ciepły miesiąc, bo może byc zimno a po drugie tak na poczatku maluszek musi miec cieplej niz dorosły człowiek. Własnie sprzedaję spacerówkę ADBOR RING MAX na szerokich paskach, kolor ciemnooliwkowo-zielony :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga*25 - Ty to masz pamięć, co kto pisał... Dobra, przyznaję się - miałam częściej pisać ale jakoś nie starcza czasu. Jak już wszystko przeczytam co napisałyście, okazuje się że już nie mam czasu nic napisać... Poza tym rano zxawożę Milenkę do babci, potem praca, potem odbieram Milkę od babci, Kamila ze szkoły, gotuję, piorę, prasuję, sprzątam... etc. Kamila na trening zawożę, przywożę, odrabiam z nim zadanie, resztę dnia gonię z moim Milikiem po domu - żeby się panna nie nudziła..ufff WITAJ MADZIOREK wśród nas!!! Fajnie, że dołączyłaś!!! Light Blue - współczuję przeżyć z psem... Fluidki dla wszystkich chorych kwietniowych mamuś, dzieciątek i ich tatusiów. Ruda, Ty tyle nie kuj... Mój Kamil wymyślił sobie dziś postanowienie na post - nie będzie chodził do szkoły, hehe - dobre, dobre. Buziaki dla Was wszystkich 👄 👄 👄. Odezwę się wieczorem...może (jak znajdę chwilkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga825**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u gory to bylam ja:-) Ruda lala obiecanki cacanki...:-) Oj Ty zapracowanak kobito! Az sie zmeczylam jak przeczytalam jak wyglada Twoj dzien:-) Light Blue a co Ty chcialas powiedziec o wozku??? Spacerowka sie sprawdzila, czy ogolnie sie calosc sprawdzila? Ale sie czepilam;-) Flowerska, kurcze biedny Tomciu. Oby my szybko ten liszajek zszedl i specyfiki pomogly! bartek ma nowa zabawe, uwielbia sie bawic w Kolko Graniaste;-) a najlepszy moment to bec:-) Nie wiem skad on ma tyle sily, bo ja juz wymiekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kolko graniaste tez sie bawimy juz jakis czas, ale najlepsze jest to, ze ucze go wciaz kosi kosi i papa a on dzisiaj dal mi popis jak robi hop. Chociaz nikt mu tego wczesniej nie pokazal. Komicznie wyglada jak tak nie do rytmu i nieudacznie podskakuje. Przezabawne. W takie dni chce sie byc mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga chciałam napisac,że gondolka się sprawdziła, Dzięki ze mi zwróciłas uwage. Och jaka ja jestem roztrzepana :D Wiesz my ciagle ogladamy film twojego Bartoszka A tak wogóle czytacie swoim maluchom jakies bajeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia zrobiła kilka kroczków raczkujących!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light gratulacje !!! Ja się jeszcze nie doczekałam. Z nowych umiejętności Karolina ostatnio nauczyła się bić brawo. Zawsze po zjedzonej zupce biłam jej brawo i teraz jak odstawiam po jedzeniu miseczkę to ona zaczyna klaskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light buziaki dla Twojej gwiazdy!!! Ja tam od czasu do czasu probuje Bartka zainteresowac ksiazeczka ale efektow nie ma. On nie lubi w jednym miejscu za dlugo siedziec To ja Wam jeszcze napisze,ze Bartek robi nu nu i daje czolko do calowania:-) Ostatnio sie tak fajnie zgralo,bo rozmawialam z mama na Skypie a Bartek zabieral mi mkrofon a babcia mowi do niego daj czolko pocalowac a Bartek sobie ten mikrofon do czola przykladal, a w pewnym momenicie zaczal robic nu nu :-) Flowerska te tance sa fajowe, takie nieporadne;-) Ale jakie mamy za to muzykalne dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje male zaczelo pokazywac paluszkiem co chce Fajnie wygladalo jak bylismy w jacuzzi, obok nas siedziala taka dziewczyna a Tomek jej palca prawie ze w oko wsadzil hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika dobre:-) Jak tak sobie piszemy to nie moge sie nadziwic,ze nasze dzieci sa jaz takie duze i tyle juz potrafia. I przy okazji przypomnialo mi sie jak bedac w ciazy wklejalysmy sobie linki z wozkami, a teraz to juz nawet nie pamietalam, ktora z Was jaki ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola robi dwa kroki do przodu, dwa w bok i buch na ziemie. Ale wytrwała jest w tym co robi :D mika swietny ten wózek ja kupiłam Karoli Tupcio Chrupcio odwiedza dziadków, i ksiazka lezy, bo ona woli program jaka to melodia(tam biją brawo ;) ) i bajke w czwartek Przyjaciele z podwórka.. Idziemy jeść.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was od dawna i chyba nawet cos kiedys napisałam.Przecież ja tez ma kwietniówke.bede stopniowo sie do was dołaczać,poczytam zaległości i może nawet cos dodam na temat.Teraz mała wstała więc czas am am.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubie jak mi sie skasuje to co juz napisalam brrr Witam nowa forumowiczke. A chcialam polecic Wam serie ksiazeczek. Light potala co czytamy a ja odkad pamietam czytam Tomusiowi ksiazeczki z serii Poznaje slowa i dzwieki. Sa genialne. Krotkie rymowanki typu Niepomoze och i ach gdy nozyczki tna ciach ciach albo Juz z garazu slychac stuk, mlotek gwozdzia wbil puk-puk. Znam wszystkie na pamiec Tu macie linka, to te pierwsze 6 http://merlin.pl/frontend/browse/search/1,393.html?phrase=poznaj%EA%20s%B3owa%20i%20d%BCwi%EAki&sort=rank&offer=O§ion=1&&category=393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackpot79 witam cię serdecznie 🌻 flowerska link ni huhu...nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×