Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luci

opóźniona miesiączka? poronienie?

Polecane posty

Gość luci

parę dni temu wydawało mi się prawdopodobne, że jestem w ciąży - seks był w czasie owulacji, miesiączka się opóźniała, potem było bardzo lekkie plamienie przez 4-5 dni, (krew brązowa - podobno taka może być przy 'implantacji'). zwlekałam z robieniem testu, więc nic nie jest pewne. wczoraj wybrałam się ze znajomymi na popołudniową wycieczkę za miasto, w samochodzie było mi niedobrze, jechaliśmy ponad godzinę w jedną stronę, na miejscu weszłam na niewielką górkę - naprawdę niewielką, tak jakby pieszo wejść na 5-te piętro. I po powrocie zaczęło się krwawienie - opóźniona miesiączka? Czy możliwe, że byłam w ciąży i poroniłam z tak błahej przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luci, ja miałam podobnie tylko w miedzy czasie zrobiłam test i wyszedł pozytywny tzn jadna kreska bardzo blada, po ok 5 dniach dostała bardzo intensywny okres....to sie zdarza i nazywa sie poronieniem immunologicznym, organizm eliminuje zarodek który nie ma szans sie utrzymać, zdarza sie w bardzo wczesnej ciaży....pozdrawiam CIe i życze powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci
w takim razie szkoda... chociaż byłoby nieplanowane. czy z twojego nicka dobrze się domyślam, że też masz lat 30? starałaś się o dziecko? udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzii
prawie 50procent ciąż kończy sie poronieniem-tylko w bardzo wczesnej fazie.Tego czy byłas w ciąży raczej się nie dowiesz-ale ja tez miałam podobne dolegliwosci i okazało się,że to był za wysoki poziom prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×