Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NOTOTERAZJA

JAKI STRÓJ KĄPIELOWY??

Polecane posty

Gość NOTOTERAZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3-częściowy
czyli-cos na głowę,okulary i klapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOTOTERAZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOTOTERAZJA
jaki, czyli: jaki krój, ze spodenkami czy majteczkami, wiązany czy szelki... kolorywy czy jednobarwny... Jakie są modne teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbnb
najlepiej bez .łatwiej sie opalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOTOTERAZJA
ale bez nie wyjdę na plażę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze sie podszyjecie
modne są wzorzyste aterialy, co do kroju majtek to nie wiem ,ale na pewno nie są modne stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morzem jest pełno pasków
więc jak nie chcesz sie wyrózniać, to kup w paski:) ja mam w kwiatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 częściowy ( stanik na wiązanie, figi + bokserki) w kolorach jasnych takie mazie ;) ... jest ok i fajnie się w nim czuję. Pochodź po sklepach na pewno coś Ci się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristal__
a ja mam ten trzeci-zielony http://www.reserved.pl/main/index.htm jak go zobaczylam na stronce to nie zwrocil mojej uwagi,jedynie ta dziewczyna bardzo mi sie nie spodobala,ale dostalam ten kostium w prezencie,mialam mozliwosc wymiany,nawet za zielonym nie przepadam.jednak po przymierzeniu stwierdzilam,ze jest rewelacyjny,te cekiny w sloncu mienia sie wrecz cudownie.jestem lekko opalona i ten kolorek tez wyglada ekstra.bardzo duzo dziewczyn ma rozowe,niebieski,brazowe kostiumy,wiec mysle,ze ten kolor jest oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristal__
jeszcze raz weszlam na stronke i naprawde ten kostium za fajnie nie wyglada ,ale to chyba wina tej dziewczyny,no na mnie lezy swietnie,zdecydowanie lepje sie prezentuje w nim niz ona.ale tak jak pisalam gdyby nie to ze dostalam go w prezencie sama chyba bym po niego nie siegnela.jednak bardzo jestem z niego zadowolona,cekiny bardzo przyciagaj wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty kristal jestes
popierdzaczna :P laska akurat dobrze wygląda w tym kostiumie, ty pewnie zazdościsz jej tego wypelnienia w staniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristal__
ach szkoda odpowiadac na takie posty,napisze tylko tyle: nie masz nic do powiedzenia na zadane pytanie to nie pisz wcale.ludzie siedza w necie i z nudow albo dopierniczaja sie do bledow,albo jak sie jedna literke zgubi to zbluzgaja,no w ogole zawsze takim cos przeszkadza. ja chcialam zachecic do kupienia tego kostiumu bo super wyglada w sloncu i jak zalozylam na siebie podoba mi sie bardzo,a jak ogladalam stronke to rzucila mi sie w oczy tylko mina zgreda tej modelki i wystajaca kosc miednicy,a nie kostium kapielowy.to bylo moje odczucie i pomyslalam ze ktos jeszcze moze takie miec. rzeczywiscie bylo to nie na temat,bo nie o urode modelki pytala autorka postu,a o dobor kostiumu. a to co mam w staniku to juz moja sprawa i nie mam zamiaru sie chwalic.jestem osoba na tyle wyksztalcona,ze szkoda mi czasu na dyskusje o niczym choc pokusilam sie na napisanie tego jednego posta,ktory zapewne zostanie "odpowiednio" skomentowany. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×