Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silencia

spodenki do kolan - beznadzieja!!

Polecane posty

Gość silencia

nie podoba mi sie kompletnie ten fason i wogole nie jest kobiecy, taki nijaki...a nogi w nim wygladają tak jakos...męsko..i to nawet te bardzo kobiece,pytalam nawet chlopaka co sądzi o takich spodenkach a on mi na to: "kochanie a co ty sądzisz o spodnicy albo stringach u faceta?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo facet w spódnicy
to będzie coś tak normalnego jak kobieta w spodniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzaam siee
zgadzam się, ni to dlugie ni krótkie ! ot! taki nijakie brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia
eee...nie sądzę...ja na razie tylko szkotow widzialam:D a spodnie u kobiety są ok,ale nie te przed kolano, bo przed kolano to faceci noszą,ja w lecie jesli juz spodnie noszę to krociutkie szorty,a tak to spodnice i sukienki wole,a w zimie to raczej spodnie,ale oczywiscie dlugie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
super sa takie spodnie, nie znacie sie wsiury...won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo facet w spódnicy
W internecie można już znaleźć spódnice dla mężczyzn (spódnice, nie kilty). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia
do aaaaaaaa>>ja sie znam ale nie kopiuje jak ty z mody wszystko co powiedza ze modne to takie jak ty zaraz lecą ikupują, ja w modzie przebieram mądrze i kupuje to co mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsmieszyly mnie troszke te Wasze wypowiedzi ;) spodnie przed kolano dla kobiet sa meskie?:D Hahahaha... ja widzialam w Tally Weijl sliczne dzinsowe spodenki do kolanka z cyrkoniami i innymi wstawkami i w zyciu nie powiedzialabym ze sa choc troszke meskie :) Na prawde czasem warto sie zastanowic zanim sie cos napisze... :) POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossemarrii
jakby się te ograniczone dziewunie zastanawiały nad tym co pisza to z czego ja bym sie pośmiac mogła. A tak wracam z pracy i robie sobie 15 relaksu przy kawie przy czytaniu takich kwiatuszkow. Uwielbiam jak takie prowincjinalne gąski autoratywnie wypowiadają sie o modzie. Jak za PRL jedyna Partia, tak tu jedynie ONE posiadaja SŁUSZNY I JEDYNIE OBOWJAZUJACY GUST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×