Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Innesia

Wybielacz

Polecane posty

Gość Innesia

Proszę pomóżcie.Niechcący wylało mi się odrobina środka wybielającego na elastyczny brązowy kostium kąpielowy. Powstały rozjaśnienia...czy da się coś zrobić jeszcze aby przynajmniej nie były tak widoczne np.zafarbować ???Poradzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od butów
kup najtańszą herbatę ekspresową,zaparz ją w misce,po wyjęciu torebek z herbatą zamocz w esencji kostium. Po takiej kąpieli powinny zniknąć ślady po wybielaczu,a w najgorszym wypadku powinny być mniej widoczne. Po takim farbowaniu bielizna nie farbuje w praniu. W ten sam sposób można ratować "byłe" białe biustonosze. Napisz jak Ci poszło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe biustonosze
w czarnej herbacie???!!! i zafarbują na brązowo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od butów
będą beżowe i nabiorą połysku,tak jakby były nowe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe biustonosze
aha,dzięki za radę :) a ja zawsze wyrzucałam,a teraz będę miała beżowe :) super pomysł,dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od butów
odcień beżu zależy od tego jak mocną zrobisz esencję i jak długo bbędziesz trzymać w niej bieliznę. Moim zdaniem lepiej mieć biustonosz beżowy wyglądający jak nowy,niż "były" biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od butów
nie ma za co ,białe biustonosze :)) Ja tak zawsze robię,firma której mam większość biustonoszy bardzo się zepsuła-szybko żółknie bielizna,a że jestdość droga,żal mi było wyrzucać. Teraz się przerzuciłam na inną firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia
Bardzo dziękuję... zaraz idę po Sagę do sklepu...ratujesz moje nerwy...może i coś to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia
Namoczyłam w tej herbacie jakieś 5 min. temu ale efekt raczej marny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od butów
musisz zrobić naprawdę mocną esencję,ja do tego celu kupowałam najtańszą herbatę expessową (taka w burym pudełku 100 sztuk),wydatek niewielki ,a ilość odpowiednia. I zaparzyć ją w małej ilości wody. U mnie działa na każdym materiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuua
super pomysł z ta herbatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od butów
miało być: ekxpressową -literka mi się zjadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od butów
a teraz k się dodało:P >Inessia: i jak twój kostium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronek
Hej dziewczyny! MOże poradzicie co zrobić... Kupiłam strój... Zależalo mi bardzo na kroju którego nigdzie nie mogłam znale.źć. Tyle, że kolor jest dość krzykliwy... Taki fluorescencyjny róż. Czy znacie jakieś sposoby na przyciemnienie tego koloru? Nie wiem czy wyżej wspomniana herbata coś tu pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nieco zlagodzi jadowitosc
rozu, sprobuj, bo chyba juz go nie odsprzedasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziadostwo!
Biustonosze, nawet najlepszej firmy, należy wymieniać co pół roku! Jak wy chodzicie latami w takich poszarzałych, a potem jeszcze farbujecie w herbacie, żeby wyglądały "jak nowe" to nie płaczcie później, że wam biusty się deformują! Biustonosz nie ma wyglądać, tylko w odpowiedni sposób podtrzymywać biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzylo???
to milego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta nie gruba
co za dziadostwo! - będziesz jedna z pięknym biustem na tle zdeformowanych, powinnaś się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronek
No właśnie nie chce go odsprzedawać! Bo ma dpkładnie taki fason jakiego szukałam i nigdzie mi sie to nie udało.. Tylko właśnie żeby troche ten róż złagodniał to by było idealnie :D Próbuje testowo herbaty na kawałku, zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w latach kryzysu
mama kupila wykladzine z takimi jaskrawymi kolorami i wlasnie takim mocnym naparem z herbaty zaciemnilysmy kolorki - efekt naprawde wart byl tej pracy :D mysle, ze Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronek
Tez mam nadzieje ze sie uda! Tylko tutaj chodzi o strój kapielowy. Nie chciałabym żeby w kontakcie z wodą ten kolor zaczął mi się wypłukiwać... Może zwróce sie tu do dziewczyn farbujących biustonosze: jak poźniej to u was wyglądało? Po praniu, np. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronek
Ewentualnie tez zawsze mam wybielacz :P Tez jakas alternatywa. Z pierwszego postu widze ze działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×