Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EfC

Rozmiary

Polecane posty

Gość EfC

Wiem, że może troche nie na temat ale zaryzykuje :P Któraś z was może wie coś na temat rozmiarów? Chodzi mi o to, że np w USA niektóre kobiety mają 34, 38 itp itd a nie M, L jak u nas... Od jakiegoś czasu bardzo mnie to nurtuje i mam wi9elką nadzieje, że dostane od was jakiś przelicznić czy coś w tym stylu. Z góry wielkie tenx :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to niby za problem
nie tylko USA ma numeryczną rozmiarówkę :P haaahahahaaaa 34 - XS 36 - S 38 - M 40 - L 42 - XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efc
Po prostu nigdzie nie mogłam tego znaleźć :) No przynajmniej nie spotkałam się z takim numerkowymi rozmiarami bluzek w Polsce Dzięki wielkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------Q-Q-------------
Efc - rozmiary amerykanskie to raczej numeracja 0-18 (parzyste liczby -ciuchy dla kobiet , nieparzyste 3,5,7 etc. mlodziezowe) 34, 38 moze odnosic sie do jeansow lub biustonosza np. 34 to polskie 75 Rozmiary S,M,L,XL a nawet XXL rowniez sa czesto spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efc
Hehe dzięki za pouczenia :) Tak wiem że rozmiarry typu 34 są do spodni ale ostatnmio jak byłam na zakupach i kupowałam bluzke to babka do mnie wyskoczyła z pytaniem " jaki rozmiar? 38?" temu założylam wątek bo nie mialam pojęcia że jest takie rozmiary stosuje się w innych częsciach garderoby niż spodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Q-Q----------
38 to rozmiar europejski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty chyba do tej pory
mieskalas na jakims zadupiu, nie robilas zakupow jak mozna nie wiedziec tak podstawowych rzeczy............. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgen
to ty chyba do tej pory ,ona wcale nie musiala mieszkac na zadupiu tylko numeracje w europie a w stanach sa zupelnie rozne np.nasze 48 to w tanach 22 albo nasze xxl i co taka madra jestes ty z nie zadupia?:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×