Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzbaaa

Czy wierzycie jeszcze w facetów?

Polecane posty

Gość Rzbaaa

W to czy są jeszcze prawdziwi, wierni i oddani swoim kobietom faceci, przy których mozemy czuć sie pewnie, ufać na 100% że nie zdradzi? Jak wy na to dyiewcyznz spogladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile macie lat
szczerze w to wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + + +
wierzę jak w boga...choć nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdasfasfcc
ja wierze, tylko ze takich facetow kobiety nie chca, np mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++
asfd---tzn jakich? egoistów, chamów?nielojalnych?zimnych drani?kłamców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdasfasfcc
no w takich co chcieliby kochac swoje dziewczyny, byc wierni i je szanowac. ja bym tak chcial ale nie mam szansy, bo teraz trzeba byc cool i trendy, a normalni faceci nie sa poszukiwani - tzn oficjalnie sa ale to w gruncie rzeczy fikcja, wystarczy poczytac ile jest topicow o dziewczynach co siedza z facetami mimo ze to kawały sukinsynow - z takim wiernym to chyba za nudno by bylo... nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wierzę........ale nigdy nie powiem że mnie się porażka nie przytrafi...bo może się przytrafić:( Jedną zaliczyłam....drugiej już mam nadzieję nie przeżyć....wierzę...a może raczej mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mysle ze akurat mam takiego, ale (moze to glupie) naczytalam sie juz tu na forum o tylu zdradach, oszustach, klamcach ze... juz sama nie wiem czy naprawde tacy istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++
jestem dziewczyną starej daty, trendy i cool nic dla mnie nie znaczy, za to wierność i zaufanie to moje priorytety. ja nudzę się tylko na polskich filmach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiech
Ja wierzę że takich facetów to kobiety przy pierwszym konktakcie nie zechcą. One dopiero zaczynają doceniać ową cechę dopiero przy bliższym zapoznaniu (czyli po odrzuceniu wcześniejszym tych wyimaginowanych facetów) Wsadzając do jednego wora, to kobiety często szukają facetów (przy standardowym podrywaniu, bo znacznie lepiej wychodzi zapoznanie kogoś przypadkiem, wtedy zwraca się uwagę na różne rzeczy a nie na schematy) rozrywkowych, z odcieniem macho itd. a jak go złapią zaraz próbują naginać jego do profilu przytulnego, wiernego i potulnego misia. Albo rybki albo ... dlatego często standardowe wyjścia na lowy kończą się fiaskiem bo wiele osób nie potrafi samych uciec od własnych schematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzooo77
prawda, wiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacus81
Coś w tym siedzi co mówisz wiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ,oze faceci tez sie wypowiedzą? Jak to jest u was i waszych kumpli? Czy istniejecie jeszcze tacy naprawdę... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
ja przestałam po tym jak rok temu trafił się mi żonaty, z ta samą kobietą od 7 lat...mówił,że ja kocha, szanuje,nie umie bez niej żyć, a romans toczył się mimo jego zapewnień. Wczoraj poznałam faceta. Żonatego,z dzieckiem...prosił żeby rozmowa została między nami..............dziś pisze na gg że chce sie spotkać........................... Można wierzyć.??????? Niebałdzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloraz
NIE WIERZE!!!! WSZYSCY faceci TYLKO MYSLĄ JAK TU POSUNĄĆ KOGOKOLWIEK I ILE RAZY SIE UDA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice1
tak wierze ,mam prawdziwego mezczyzne.jestesmy ze soba 7 lat,bardzo sie kochamy,nigdy mnie nie zawiodl,szanuje mnie, ufamy sobie.nie moglabym bez niego zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tacy faceci wiem o tym dobrze. Ale kobiety jak mają takich to upokarzają ich, nie szanują, uważają ich za miętkich, zdradzaja ich z innymi i wyśmiewają się z nich. Oraz wiele innych przykrych rzeczy robią aby zranić. I wiem o tym bardzo dobrze poznałem taką dziewczynę. Dzięki niej zrozumiałem że prawdziwej miłości nie ma na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tacy faceci wiem o tym dobrze. Ale kobiety jak mają takich to upokarzają ich, nie szanują, uważają ich za miętkich, zdradzaja ich z innymi i wyśmiewają się z nich. Oraz wiele innych przykrych rzeczy robią aby zranić. I wiem o tym bardzo dobrze poznałem taką dziewczynę. Dzięki niej zrozumiałem że prawdziwej miłości nie ma na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina3333
Ja mam faceta od 4,5 roku . od pól roku jest moim mężem . Czy mu ufam ? Tak , choć 100% pewności nie mam . Nie będę go sledzić bo to dziecinada jest i brak zaufania. Ale obawy mam bo jestem pierwsza osobą z którą on jest dluzej niz 3 m-ce . Nie wiem czy się mną nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloraz napisała: \"NIE WIERZE!!!! WSZYSCY faceci TYLKO MYSLĄ JAK TU POSUNĄĆ KOGOKOLWIEK I ILE RAZY SIE UDA!!!!!\" Smutne, że tam myślisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny aniołek
być z kimś tylko dlatego że jest przystojny to chore :o bo przecież za kilka lat uroda przemija, nie mówię że wygląd nie jest ważny ale nie najważniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptsh
raczej nie- to zwodniczni sportowcy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×