Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca-cierpiaca

kto wie o co w zyciu chodzi lepiej ode mnie?kto mi doradzi?

Polecane posty

Gość pytajaca-cierpiaca

bo ja nie wiem co robic, jestem rozbita, rozstalam sie z facetem poltora roku temu, wczesniej kochalismy sie strasznie ale nie umielismy sie porozumiec, po rozstaniu wydarzylo sie wiele, glownie z mojej strony, on walczyl caly czas, walczy do dzis, mowi ze moze zapomniec wszystko i zaczac od nowa. Ja od jakiegos czasu mam kogos, ale nie czuje motylkow w brzuchu itp... dobrze mi z nim ale juz widze wiele jego wad i bywa ze mysle o tamtym, o mojej dawnej milosci sprzed poltora roku, czasami bojes sie ze nikt nie pokocha mnie tak jak on, mysle czy to nie on byl tym jedynym. Po nim mialam kilku facetow, z zadnym nie wyszlo, nie byli moimi bratnimi duszami, ten z ktorym teraz jestem nie wiem czy jest moja bratnia dusza. Postanowilam z nim sprobowacd bo doagadujemy sie niezle, bo bywa ze czuje sie przy nim cudownie, moze to kwestia czasu, moze sie zakocham na smierc, a moze ja kocham tamtego, nie wiem co robic. Boje sie tez tego, ze ten z ktorym jestem zakocha sie we mnie i bede musiala go skrzywdzic. Moze cos poradzicie, proszeeee........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca-cierpiaca
aha, mam 25 lat, moze to dla Was wazna informacja, bo zauwazylam ze czesto o to pyacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ********w życiu
Temat: kto wie o co w zyciu chodzi lepiej ode mnie?kto mi doradzi? W życiu chodzi o dokonywaniu takich wyborów aby żyć satysfakcjonująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbop
dorosle zycie niestety polega na podejmowaniu decyzji-Trudno cos podpowiedziec.Sama nie raz bylam w takiej sytuacji i nie zawsze wiedzialam co robic Jest jednak jedna najwazniejsza rada Sluchaj serca To nie zaden kit bo tylko wtrdy bedziesz szczesliwa Nie rozwazaj za i przeciw! Zamknij oczy i sama poczujesz z kim chcesz byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ********w życiu
Kiedy jesteś zakochana widzisz wyobrażenia swoje tej osoby a nie tą konkretną osobę. Jeśli kochasz to na tyle tę osobę znasz, że możesz powiedzieć, że ją kochasz. Czujesz różnicę między zakochaniem a kochaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca-cierpiaca
roznice miedzy zakochaniem a kochaniem widze wyraznie, i niestety zamkniete oczy mi nie pomagaja, a rozwazanie za i przecie jest dla mnie jednym ze sposobow bo mojego eks znam bardzo dobrze i bylo miedzy nami roznie wiec w tym wypadku nie wystarczy, kocham go i juz, bo oprocz milosci w zyciu tez inne rzeczy sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca-cierpiaca
chyba nikt nie chce mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca-cierpiaca
szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezaa
ale co ci mamy powiedzieć? co druga z nas ma takie dylematy. ale jeśli chcesz - jeśli kochasz swojego byłego to do niego wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co napisac
bo tu naprawde trzeba kogos kto sie zna dobrze na tych sprawach, troche dziwie sie ze taki maly odzew i wspolczuje Ci, trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********w życiu
jeśli rzeczywiście kochasz takim jakim jest ....... 11:58 pytajaca-cierpiaca " bo oprocz milosci w zyciu tez inne rzeczy sa wazne" Pewnie, to oczywiste :) i trzeba to wziąć pod uwagę. Ty masz podjąć decyzję po rozpatrzeniu za i przeciw . I to Ty będziesz doświadczać skutków swojego wyboru. Zaeksperymentuj. Życie jeszcze nie raz postawi Cię przed wyborem Im wcześniej zaczniesz dokonywać własnych wyborów, tym lepiej. Nikt nie jest Tobą więc jakiekolwiek rady były by niewłaściwe bo dla każdej osoby jest co innego ważne. Twoje życie i Twoje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×