Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość tarlusia
NIGDY WIECEJ Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nasza BoBo63? Pewnie będzie później hehehe albo biedna padła jak przeczytała mojego emaila;p Ja też narazie Was opuszczam...ale przybęde-mam nadzieje:D ROZGRZEWAJCIE SIĘ !!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek to ja kiedyś specjalnie zawitam do Wawy na te pyszności. I zamowię sobie na "koło dworca" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest, ale jak do "stolycy" pojadę to nie będę sobie żydować :D żeby nie powiedzieli, ze z prowincji jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na stronę tej restauracji i brak mi słów. Ja nie rozumiem tych wszystkich Turków. Dlaczego oni nie otwierają takich restauracji jak u siebie, z tak pysznym jedzeniem? Serwują nam same kebaby i myślą, ze to wystarczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatwiłam koleżance kamerzystę na ślub :) no i chyba sie szykuję do spania powoli... Jutro znowu w pracy nerwówka. Nie dość, ze moja kumpela to jeszcze szefowa. Dlaczego to ja nie jestem szefową cholera? ale ja wygram kiedys w tego totka i im wtedy pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jedzonko zrobione, zjedzone, maz przed tele, pieski po spacerku.... a teraz na zdrowko tym damom, ktore pija mocniejsze napitki, Ja lece po druga lampke winka bo strasznie mi dzisiaj smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zeszłam z procentów i pije nowa herbata ktora smakuje dosłownie jak fajka wodna :) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżeczko mam zrobione, idę sie prysznicowac :) Do jutra zakręcone kobitki. Nie spić mi się tutaj. Dobranoc! 🖐️ p.s. tak patrze jednym okiem na ten film na tvn i chyba całkiem fajny jest. Szkoda, ze to jakis pewnie 30 odcinek ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- ja w tym menu nic dla siebie nie znalazlam, mnie ichniejsze miesko nie podchodzi, nie cierpie baraniny, watrobki no jeszcze jagniecina ujdzie, jedynie co mi smakowalo to salatki takie ze smazonym baklazanem, ogolnie jarzynki pod rozna postacia; A co do tej Hiszpanii to ja czesto wynajmuje apartament nad morzem na 2-3 tyg z kims, jest wtedy taniej, mozna samej upichcic albo isc do jakiejs restauracyjki na uboczu gdzie chodza Hiszpanie i najesc sie takiej prawdziwej robionej na naszych oczach w wielkiej patelni paeli... mmmniammm... sa w niej wszystkie owoce morza:) hihihi...Az sie oblizalam i oblalam winkiem:):) Moze zmienimy kurs i wybierzemy sie do Hiszpanii?:) Ja moge robic za przewodnika i kierowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niestety Hiszpania nie ciagnie zdecydowanie kraje arabskie, nepal i indie oraz ameryka południowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek -no to wyloz sie wygodnie, zamknij oczy, pij ta herbatke a odplyniesz do Turcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOO!!!! A kuku, to ja wpadłam na chwilkę, że Was pozdrowić z ciepłej Portugalii, u mnie jest + 19, +20 w dzień, wieczorkiem temperatura spada do +10.....no w końcu zima ;) Słoneczko przygrzewa, szkoda tylko, że pracować trzeba ;) wczoraj byłam w Porto - winko oczywiście kupiłam :) Dzisiaj właśnie przed pół godziny (tu jest godzinka wcześniej) dotarliśmy do hotelu w Fatimie - więc jutro sanktuarium zaliczę. A jutro wieczorkiem mamy być w jakiejś miejscowości nad Atlantykiem - ale nie wiem jakiej, więc Wam później napiszę. Potem czwartek, piątek - Lizbona. Portugalia jest piękna, ale oczywiście nie zdradzę mojej ukochanej Turcji :) To tyle tak na szybko. Pozdrawiam jeszcze raz i jak będę miała dojście do neta to się odezwę. Pariss - ciężki ten laptop....przydałby się ktoś do pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ale Ci fajnie, korzystaj z tego ciepełka bo w Polsce mróz 😭 idę zrobić jakąś kawę i śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba! nie wiem jak u Was,ale u mnie zimno i szaro,rano padało coś w rodzaju gradu...i poranek to w ogóle nie był jakoś udany,nie dość że taka pogoda,to mpk jak zwykle zawiodło,a jak już się zjawiło to długo w nim nie byłam,bo słabo mi się zrobiło więc zawróciłam do domciu i nie byłam na angielskim ale teraz uciekam na wykłady mam nadzieje,że na dzisiaj to już koniec ... a jak Wam mija przedpołudnie? pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nudnawo jak zwykle, siedzę w pracy i jak nie mam ludzi to łażę po necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kari ja za to w tym menu jadłabym codziennie wszystko po kolei ;) A ile taki apartament kosztuje przykładowo? I w jakich okolicach? Dżunia Tobie to dobrze. A Portugalczycy jak? ;) ...a nie mowiłam, pojadę i pomogę? Frogi u mnie dzisiaj rano było deszczowo, ale cały dzień spokój. Fannky fajnie masz, ja na takie nudnawe dni to pewnie do marca musze poczekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie kolezanki te bardziej i mniej znane. Jak mija dzien bo ja juz w domku ale jakas zmeczona jestem i az obiadu gotowac sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Abla! ;) Ja też już w domku. Nawet nie chciało mi się po sklepach łazić bo zimno jak cholera i oczywiście znowu wieje. Ja sobie czapkę kupię dopiero jak się zima skończy. Miłego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chodzę chodzę, ale nie ma nic ciekawego. Chce zwykła prostą ładną (najlepiej czarną) czapkę. Albo jakąś w kolorze, z szalikiem. Ja wogóle nie nosiłam czapki już 100 lat, ale kupiłam sobie krótką kurtkę zimową i chyba miałam zamroczenie bo ona nie ma kaptura - co u mnie jest niedopuszczalne. I teraz chodzę już w dłuższej bo ona ma kaptur ale w tej mi czasem za ciepło, a jak bym miała czapkę to byłoby akurat. Niestety codziennie rano myję głowę wiec musze wychodzic zimą zakapturzona albo w tej nieszczęsnej czapce. Moja koleżanka miała świetną z Reeboka taką zwykła z wzorem warkocza i miała czarne cekiny gdzie niegdzie (bo ja sroka jestem i lubię jak się świeci i mieni ;) ) ale juz takich nigdzie nie ma. To tyle o czapce. ZImno mi w nogi i nawet koc nie pomaga. Dzisiaj ide wczesniej sie prysznicowac bo chce ogladac w łózku YCD, podobno Majewski zrobił im kawał. Własnie powiedzieli, ze w weekend u mnie nawet 5 cm śniegu!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie Pariss zasmuciałas. Bo ja tez uwielbiam wszystko co sie swieci: cekiny, cyrkonie, brokat. Własnie szukałam jakiegos fioletowego albo zielonego kompletu i o najlepiej z cekinami :). A tu pisze ze nic takiego nie ma :(. Ciekawa jaka pogoda ma byc w Warszawie. Dzis było całkiem zimno bo ja jak nie nosze rekawiczek to chetnie bym je załozyła a nawet na przystanku katur ubrałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w rękawiczkach to juz dłuuugo chodzę bo tylko lekko jest zimno i odrazu mam czerwone i suche ręce. Oglądasz na tvn ten program o dopalaczach? Jestem w szoku. Przecież to narkotyki normalnie. CO sie dzieje na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×