Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A ja Was witam z Gorzowa Wlkp. Dzisiaj najcieplejszego miasta w Polsce +9 C . Mam już kompa sprawnego z czego bardzo się cieszę Ciekawe czy mam przepis na pasztet jak nie to kogoś odstrzelę bomi się seler popsuje. Miłego wieczoru. Zostaje tu dzisiaj z Wami. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Manuelka---- za przepis, w weekend na pewno spróbuje. Ja osobiście uwielbiam selera na surowo. Jak taki młody jest to smakuje jak orzech włoskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie tu nikt nie lubi ???? Sama jak ten kołek tu zostałam , ani polskiego , ani międzynarodowego grona nie ma . To pięknie , kurna, pięknie. Smutno tu samej jakoś, za oknem wiatr przypomina o jesieni , w laptopie pusta strona kawiarenki że nikt mnie nie lubi, pójdę sobie i coś zrobię. Wiem już co- drinka,może dwa. Zostawiam Was . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo poczekaj chwile. Ja zaraz skończe gadac z kumpelą bo juz drugi telefon mi sie wyładowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jakaś miła duszyczka się zlitowała nade mną. Czekam na Ciebie Pariss--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--- wychodzę z pieskiem na spacer , będę po 22:10. Może już skończysz rozmawiać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, gadałam 1,5 godziny! uszy mnie juz bolą. Najpierw jeden telefon ami sie rozładował a drugi byl na wykończeniu bo juz pikał. Moja kolezanka mnie drażniła, że jedzie do outletów na zakupy już niedługo, ale obiecała kupić mi tam jakąś bluzeczke z esrpit za 8 E ;) Jak ja sie ciesze, ze jutro jest piątek, nie macie pojęcia. Bobo przepisz wypróbuję, jak jutro nie zapomne kupic selera to nawet w weekend zrobię. Widze, ze wiekszosc kobitek jest z Wawy. Ja dzisiaj sprawdzałam sobie pociagi do Wawy (juz na marzec! :D ) i nie wiem czy rozni sie Ex od IC. IC wiem , ze ma takie fajne przedziały a EX też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba chcesz żeby mój piesiu narobił mi na dywan. Już miałam wychodzić a tu kolejny post. Nie pomogę Ci niestety z tymi pociągami bo nie pamiętam już kiedy jechałam koleją. Idę na spacerek (ale sobie pogodę wybrała) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , a Ty nie poszłaś dzisiaj wcześniej spać. Gaduło 1,5 h na telefonie to niemożliwe. Chociaż jak dzwoni do mnie koleżanka z Hamburga to też tyle a może i więcej. Wrócił właśnie mój mąż i chwali się że miła bliskie spotkania 4-go stopnia ze sarną która wybiegła z rowu na drogę. Zawsze mu powtarzam że za szybko jeździ a on na to że za wolno bo nie pocelował jej dokładnie i poleciała dalej tłukąc tylko klosz od kierunkowskazu. Jezuuuuuu co ja się z nim mam. A co wybierasz się do Niemiec na zakupy Pariss---??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Witajcie Dziewczyny :) Mój seler dotarł !! Bardzo mnie to cieszy, życzę udanego pieczenia pasztetu :) Niespodzianka... Ja też jestem o tej porze z Wami :) BoBo63 wyślę Ci jutro foty z pracy, bo Pariss już chyba powinna je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ale gadałam tez spory kawałek czasu przez komorke :). Co do pasztetu to ja odpadam ani nie lubie selera ani nic co ma zwiazak z grzybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ohh czyli przeważa tutaj północna Polska widzę;p no to dziewczyny może kiedyś się spotkacie hehehe we Wrocławiu dzisiaj było lepiej jak wczoraj,ale i tak zimno i mokro,brr! Frogi również dziękuje Manueli za przepis!:) A dzisiaj dla odmiany chyba jako pierwsza powiem IYI GECELER gdyż postanowiłam,że dziś się kłade jak najszybciej póki mam okazje;) 3majcie Cię i nie dajcie się tej okropnej pogodzie!!! hoş rüya görmek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to niemożliwe? Moja koleżanka ma wykupiony abonament za 35 E i dzwoni ile chce i gdzie chce. Gadamy i gadamy i gadamy....A z koleżanką z Chicago to potrafię i przez 4 godziny gadać czasami :) Ale żeby od razy od gaduł przezywać :D :D Nie nie poszłam spać bo mi się nie chce ruszać jeszcze. Zapatrzyłam sie na film na tvn, te wyspy bahama mnie urzekły. Znajomi lecą na święta do Miami a stamtąd na rejs po Karaibach - my dream! Ale co ja bidny szarak mogę? Mam w planach zakupy w Niemczech ale poki co mam tylko 25 E wiec nie poszaleję za wiele ;) jak uzbieram to pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko--- dziękuje za przepis , dotarł , nawet odpisałam Ci na maila. Próba pasztetu w weekend.OOOOOOOOO widzę że nas przybywa czy to ta pora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela ja dostałam zdjęcia, ale są baardzo małe, za bardzo zmniejszone i nie widzę na nich prawie nic. Pisałam maila do Ciebie :) Frogi Iyi geceler! Kwiatuszek też gaduła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Ja selera nie znoszę a pasztet jest good nie wiem jak to możliwe :) Udaję się także do łóżeczka,bo jutro muszę wczesnie wstać ,ale pocieszam się,że jutro jest nareszcie piątek weekendu początek !! Pozdrowienia niech Wam się tureckie palmy przyśnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Pariss spróbuję jeszcze raz, w ten weekend na pewno wyślę foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe ja zakrecona. Oczywiście też dziękuję za przepis Kochana. I tez sprobuję jak tylko jakiś seler rzuci mi się jutro w oczy w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko --czekam na te fotki. Pozdrawiam. czytaj maila i odpisz przy okazji wysyłki fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Pariss faktycznie wysłałam Ci zmniejszone za chwilkę wyślę Ci kilka fotek i sprawdź czy dotarły w formacie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, ale po 3 mam tylko jechać? Ja bym chciała z minimum 5 i do tego ze 3 spódniczki i 2 pary butów i torebkę i ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- z co się kryje pod tym i...... czyżby kolejna torebka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi Manuelko. Kwiatuszek ja tez bym mogła dzisiaj iśc na noc i rano miec wolne. Kiedyś pracowałam na nocki i dzisiaj jestem szczesliwa, ze juz nie musze. To męczarnia. Ale od czasu do czasu mogłabym odbębnić dniówkę w noc. CZasem tak sie z kumpelą smiejemy, ze przyjdziemy na noc to bynajmniej nikt nie bedzie dzwonił, głowy zawracał i nic nie bedzie chciał...no i ta nieszczesna Warszawa da nam spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×