Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fakt uwielbiam jak mi dzwonia 3 telefony i jeszcze fakt i przychodzi do tego ktos z jakism probleme albo pytaniem. Wtedy dostaje obłedu. siadam i nie robie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko - dla mnie też jedną fotke , to zobaczę czy dobry format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--proponuje po drodze napad na bank , ale nie mogę Ci powiedzieć który bo przy tej sytuacji gospodarczej , możesz trafić na pusty sejf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba pomalutku wymiekam. Dzis nawet wyjatkowo wszystko naszykowałam na jutro i bede mogła z 15 minut dłuzej pospac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz zmykam. Łozeczko mam zrobione to połowa sukcesu. Wyłączam się , dobranoc :) Jutro poszaleję dłużej. Paaaaaaa Turkomaniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Pariss i BoBo63 wysłałam :) Będę miała jeszcze piękne foty profesjonalnego fotografa zakochanego w Turcji . Naprawdę sa poetyckie a na razie wysłałam kilka z prywatnego zbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam wszystkiego najlepszego, i kolorowych snów życzę. Jutro pewnie tak szybko nie pośniecie , bo weekend za pasem. Miłego nastęonego jesiennego dnia moje psiólki. do jutra. Frogii -- dziękuję za maila , Manuella również dziękuję Ci za maila. pozdrawiam. ussssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle , sama i tak do północy. Och jak to dobrze tak wcześnie powitać nowy dzień. Miłego dnia Turczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Fannky dzisiaj pierwsza wstała? ;) Manuela dzięki za zdjęcia, laseczka z Ciebie. PIĄTEK - to brzmi po prostu fantastycznie, razem z moja kochaną Madonną w radio rewelacja ;) Miłego dzionka! Nawet słońce widziałam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu od 8 w pracy siedzę :) ja słuszam radia na winampie- polskie niezapomniane przeboje i lecą mi same szlagiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się już musialam obudzić poniewaz od 7.30 siedze w pracy. Wszytko zrobione wiec narazie siedze i nic nie robie. Pomalutku robi sie zanik pracy do konca roku. Jest to przeciwienstwo poprzedniej pracy gdzie na koniec roku dopiero było roboty. Ale fajnie bede mogla wreszcie spokojnie wyjechac na sylwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście mam taką pracę że mam dość dużo luzu, czytam książki, net itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi kolezanka powiedziała, ze jest w moim miescie sklep z artykułami spożywczymi z Grecji. Jest baklava i kadayif i oliwki na rozne sposoby na wage. Musze tam skoczyc ktoregos dnia i sie obkupic w te pysznosci. A tymczasem wstawiam wode na herbatke i zjem polskie sniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja tez chce taka prace :) O Sylwestrze moge pomarzyc, wogole o urlopie w grudniu -marcu tez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie moge czytac ksiąze. Ale chyba teraz zaczne jakies e-booki przeglac to bedzie to wygladało dykretnie. Duzo roboty przez te 1,5 sie nie spodziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w połowie grudnia jadę do siostry do niemiec i wracam po nowym roku , jakieś 3 tyg mnie nie będzie :D ah żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja juz miałam taka prace co przez grudzien musiałam chodzic koło 5 i wychodzilam kolo 22 a w sylwka padalam .Po tej zmianie w sierpniu mi sie pozmniało pod kazdym wzgledem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a Ty gdzie jeździsz do siostry? Masz tyle urlopu? Szczęściara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hamm niedaleko dortmundu. należę do tych szczęściarzy co mają tyle urlopu ile potrzebują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz od roku sie wybieram do kolezanki do Berlina i cos dojechac nie moge. Juz mi grozi ze jak przyjedzie do mniw to mi weje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
🖐️widze,ze przy niedzieli wiekszosc bedzie jadla pasztet,dziekuje za przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna! Zapomniałam selera. Wiedziałam, ze coś miałam kupić! Z pracy zresztą wyszłam podbuzowana nieco i nie myślałam o niczym. Od teraz odpoczywam :) Lecę pobuszować po necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo a cóż za pustki tutaj? Pariss-->masz może ten utworek: http://pl.youtube.com/watch?v=SRdHxsaOCAY ??? Jest taki śliczny tylko szkoda,że nie rozumiem z resztą jak i pozostałych przebojów=/... A właśnie ciekawa jestem czy któraś z obecnych tutaj Turkomaniaczek mówi mniej bądź więcej po turecku?;););) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nie mam tej piosenki. Nie słucham za wiele nowości i cały czas mam przerwę w słuchaniu tureckich piosenek.Tak jakoś nie mogę :O Po turecku wogóle nie mówię. Trudny język. Ja jedno słowo żeby zapamiętać to tydzień muszę powtarzać. Ten język do niczego nie jest podobny. Podoba mi się bo uwielbiam Turcję, ale nauka jest trudna. Znam z 5 słów i to wszystko. CZekam na film Egzorcyzmy Emily Rose. Podobno straszny jakiś horror, oglądałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nie mam pojęcia czy to nowość czy nie,ale jakbyś coś kiedyś ściągała tureckiego to uśmiecham się szeroko po tą piosenkę:D A filmu nie oglądałam... jenyy co tu takie pustki?czyżby jakieś bale?czy ja nie widze postów=/ no nic w takim razie szykuję się do spania;p ŚPIJCIE SMACZNIE I DO OPORU PÓKI WEEKEND TRWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×