Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

nie ja nigdzie nie czytałam aby se piło mohito z oliwkami. Ale jest okropnie słodkie bo to juz gotowiec a nie upoiłam wody mineralnej to bym rozwodniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drób robię na Hiszpański sposób cebula, czosnek, wino , brendy. To jest mniam mniam . polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zostaliśmy sami z mężem , sąsiedzi 30 min.temu wyszli i tak dopijamy to co zostało w napojówkach. Alenie ma problemu żebyś nie wypiła razem z nami. To jeszcze raz "na zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku -- o oliwkach to nic nie mów. To jest tak że 99% ludzi ich nie cierpi , ale jest też tak że chcą się albo pokazać , albo bywać i stąd to wszystko się wzięło. Czy słyszałaś w swoim gronie żeby ktoś lubił kawior, to ta sama historia. Ale jak będąc na świeczniku nie zajadać się czymś co śmierdzi tranem i surową rybą skoro to tyle kosztuje. Podpowiem Ci tylko tyle że oliwki marynowane , bez pestek i nadziewane małymi ząbkami czosnku lub ostrą papryczką , lub chili są do zjedzenia. SMACZNEGO.i na zdrowie po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przekonam sie, W pamieci pozostaje mi jedna dziewczyna w hotelu co codziennie przy basenie nkładała sobie cały półmisek oliwek i wcinała. Ale nie sadze aby go lubiła. Kawior powiadasz hmm trz mi nie przypał z gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku jak to sama???? Co się stało? Mojito nie pije sie z oliwkami Kochane. Mojito to biały rum bacardi, do tego świeże liście mięty, brązowy cukier, pokruszony lód i woda mineralna gazowana. Bynajmniej ja tak robię i uwielbiam mojito Po dwóch odpadam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski , jak się wyśpicie to polecam pasztet z selera na zimno z borowiną, REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawioru to niecierpię, za bardzo ma rybi zapach. No może kapka na małych koreczkach nie jest przesadą. Za to oliwki czarne mogę pochłaniać w dużych ilościach i pewnie by tak było gdyby nie ich kaloryczność. Za zielonymi tak nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zapomniałam o limonce. Dawno już sobie nie robiłam. Musze kupić miętę i limonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o oliwki to lubie tylko na pizzy i tylko czarne a samych nie jestem w stanie zjesc. Zrobiłam drugiego drinka i jest mi okropnie goraca wyłaczyłam bym grzejniki gdyby nie moje zwierzaki ktore niestety nie drinkuja i moga zastrajkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisząc o oliwkach miałam na myśli czarne, zielonych nie trawię, nawet wzrokowo. Kawior bardzo lubię też czarny , na kromeczce białego chlebka z masełkiem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to masz takie gotowe drineczki? Mojito jest bardzo zdradliwy bo wchodzi szybko w krew a alkoholu wogóle nie czuć. Ale mi smaka narobiłaś teraz. To moj ulubiony drink. Zawsze na wolnocłówkach zaopatruję się w Bacardi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede jechała na narty to koniecznie musze kupc na słowacji rum. No własnie wszyscy kupuja to bakardi dobre jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku--- to w tany. Ja robię dla Twojego towarzystwa następnego drinka, nie wiem którego. Jak zacznę pisać głupoty to mnie wygońcie spać. Acha i jeszcze jedno , pasztet mi się kończy. Jutro mój mąż obiecał że zrobi 2x większą porcję .Tak mu smakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie kupuję je do mojito. Jest jeszcze ciemne bacardi i z niego mozna zrobić drink Cuba Libre - z colą i limonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis pani na monopolowym w hipermarkecie niezle mnie ubawiła. Chciałam kupic sok grenadine albo curacao i pytam sie bo moze na czesci alkoholi lezy ten sok a pani z tego działu "nie znam sie na alkoholach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziewczyny jak chce zobaczyc jak wygladacie co powiecie na wymine zdjecia. Przynajmniej sie wie z kim pisze sie 122 strone forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek bredzisz coś dzisiaj. Jaką starą panną? Ja jestem na pewno starsza i to ja zostanę starą panną ( o ile juz nią nie jestem ;) ) ale nie Ty. Wierzę, że jest Tobie źle, ale przejdzie. Mniej lub bardziej, ale przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×