Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja na ten koncert czekałam od dziecka. Dałabym kazde pieniadze, ale biletów przy samej scenie nie zdobylam niestety :O ale i tak zamierzam sie dobrze bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli to jest spełnienie marzeń to pewnie, że tak! Bawić się na całego :) Jakoś tu dziś pustawo. Same jesteśmy..a gdzie reszta lasek?? ;) Ja już się powili żegnam. Jutro trzeba rano znowu wstać ;) Dobrej nocy Pariss 👄 i całej reszcie też oczywiście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jakos malo. Ja znowu siedze ze schnacymi pazurkami, ale tez sie zaraz zawijam. A jutro na axn mam filmy CSI Zagadki od 21-24.00 ! Nie wiem jak to wytrzymam. Dobrej nocy Crazy woman 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mnie wczoraj nie było bo przez burzę prądu brakło :O dziś też z rana parę min. nie było a mi się chleb piecze :O ale mam nadzieję że coś z niego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
witajcie 🖐️ Burza okropna..dzisiaj mówią że ma być podobnie. Pariss lubimy tą samą piosenkarkę..:D Madonny słucham praktycznie od dziecka..Kombinuje jak mogę żeby tylko wybrać się na jej koncert ale nie wiem jak będzie,czy dostane urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jak chlebek wyszedł? Ania oby sie Tobie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadłam jeszcze bo jak wychodziłam dalej był gorący ale wygląda dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar arkadaslar! Dziewczyny muszę miec tą piosenkę Tarkana : http://www.youtube.com/watch?v=CTxo2XXCEi8&feature=related please, poszukajcie u siebie - jest zajebista!!!! ❤️ Seni seviyorum Tarkan ❤️ Fannky znając siebie zrobiłabym ten chleb kilka razy, tyłek by mi urósł od jedzenia go na ciepło ;) i by sie skonczylo parissowe pieczenie :) ale Ciebie podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :O Jak sie umowilam na sobote na plaze ze znajomymi to ma padać. NIENAWIDZĘ TEJ POPIEPRZONEJ POLSKIEJ POGODY!!!!!!!!!!! FUCK!!! 😡 Moze chociaz grill sie jutro uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronica210
Pariss masz rację ta piosenka Tarkana jest zaje*ista. Znalazłam też taką nawet fajna http://www.youtube.com/watch?v=mjjPVhr0z4w coś w stylu The Pussycat Dolls ale słyszałam, że dość popularna w Alanyi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pariss bez przesady nie samym chlebem człowiek żyje :D ale masz rację taki ciepły mmmmmmmmmmmmm pycha ;) ja już spakowana i z rana jadę :classic_cool: jak się dorwę komp. to może coś tam szkrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronica zobacz tez to, fajne jest. Tylko zadna nie chce mi sie sciagnac z emule :O http://www.youtube.com/watch?v=ZOX4V7bsiL8 Fannky ja juz tez jestem przygotowana i po pracy wpadne tylko pod prysznic i lece dalej. Mam nadzieje, ze w sobote bedzie ladnie jak nie to sie chyba upije z kolezanki mezem ;) Jadę po moje orzechy w miodzie (bali cerez) i zobaczę jakie zakupy zrobili tym razem w Alanii. Padam ze zmeczenia ale zaraz bedzie drugi odcinek CSI Miami nowa seria i musze przeczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Nowy Jork puscili, a ja sie mecze. Tzn. tez ich lube, ale wole Miami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam Wam jeszcze tłumaczenie tej piosenki pierwszej, wogóle polecam tą stronkę bo są prawie zawsze wszystkie bardziej znane nagrania, ja w google zawsze wpisuje tytuł, wykonawce i allthelyrics i wyskakują juz gotowe strony z tłumaczeniem. http://tnij.org/dts9 oczywiscie nie zawsze sa to jakies gornolotne tlumaczenia i dosłowne, ale mzna sie domyslic mniej wiecej o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
A ja sobie dzisiaj pierwsza hehehehe, dzien dobrek dla wszystkich napisze :D Dzisiaj jeden dzien urlopiku.....ale wypas ;) , no ale coz, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Dziewczynki:) Dżunia ja też korzystam z wolnego i właśnie ide dziś na basen z Princeską:) Fannky udanego spotkania;) a może mi też gołębia podeślesz ? Pariss te słowa mmm;) ...no myślę,że już tu będę jak wcześniej:P Miłego dnia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo bardzo gorąco Pogoda super tylko się opalać, a ja do pracy za dwie godzinki uciekam. Życzę w takim razie miłego popołudnia 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, też się witam i uciekam dalej do pracy ... 🖐️ p.s faktycznie pogoda w ciągu tygodnia jest super ale juz na weekend to deszcze zapowiadają...a potem znowu ładnie .. i weź tu się opal chociaż trochę - nie da się :( wkurzające to jest na maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Wpadłam na chwilę bop dzisiaj wogóle nie mialam czasu. Chyba zrezygnuję i nie bede nawet taszczyc tego mojego ręcznika bo z plazy nici, posiedzimy na tarasie jak juz. Jak pech to pech! A moze jeszcze sie uda i bedzie ładnie? Pozdrówka i miłego weekendu 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Melduje że jeszcze zyję :) Jestem ostatnio tak zalatana że nie mama czasu siąść i cos naskrobać! A w pracy neta dalej brak !!!! Widze, że pojawiają sie nowe osoby spędzające urlop w Turcji a i coraz więcej juz sie relaskuje :) Super! To mi uświadamia, że zbliża sie i moja kolejka :D Pozdrawiam Wasz gorącego Śląska i zycze udanego południa 👄 I znowu musze zmykac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu jakie tu pustki ostatnio, czyżbyście dziewczyny już wszystkie powyjeżdzały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry weekendowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D miłego dnia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuchuchu cóż to się dzieje? godzina 13 a tu ciszaaa... pewnie wszystkie korzystają z ostatniego słoneczka:O ... selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ho weekendowo hehe :P Faktycznie cisza jak makiem zasiał, ale to dlatego, że w końcu nastała letnia pogoda :D wiem, że już sie gdzies ten temat wiz przewijał ale nie mogę znaleźć. Chodzi mi mianowicie, ze z tego co pamiętam pisałyście, że nie ma znaczenia czy się kupuje wizę za euro czy dolary, prawda? Bo wpadło mi trochę dolców i akurat styknęło by na wizy dla dwóch osób :) Pozdrowienia z upalnego GD :) po południu przeszła u mnie burza, a teraz się rozpadało chyba na dobre... Dobranoc! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ze zyje 🖐️ co prawda korzystam tylko goscinnie z komp :) ale juz jutro wracam do domu. buziaki Frogi golebia wysle jutro wieczorem ale\\bo w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×