Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość margolcia.mis
Dziewczyny czy w Side jest jakiś duzy supermarket (dyskont)? Czy któraś z was była w delfinarium w antalyi i alanyi, które z nich lepsze, bo ceny ość odległość podobne z side.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
lenka 1320---- lecę do titreyengoy - 6km od side kolczi- dzieki za rade pewnie, popytam lekarzy ale pewnie tez zaszaleje z ta łażnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie byłam w delfinarium:( Natomiast jesli będziesz wokolicach Side,to koniecznie musisz je odwiedzić,to starożytne miasto z przepięknym amfiteatrem,ruinami biblioteki i świątynią,bardzo malownicze i czrodziejskie:) A niedaleko Antali jest park narodowy z lodowatym wodospadem,dzieciaki mogą mieć uciechę,bo w wodzie jest mnóstwo ryb i żółwi,w ogóle śliczne miejsce.W tym rejonie jest jeszcze Aspendos z zachowanym w całości amfiteatrem i troszkę dalej ruinami średniowiecznego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
lenka 1320 - dzięki, nie wiedziałam o tym parku tzn. że lepiej pojechac do Antalyi do delfinarium i zahaczyc o ten park wodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
wpisałam sobie w wyszukiwarce wodospady w antalya i otworzyła mi się strona karawany i wpis PAriss znaczy Kate :) Mówiłam jestescie kompendium wiedzy. :) Dzięki Bogu za internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,że to czego tu się dowiedziałam od dziewczyn bardzo mi pomogło , będąc w Turcji (pierwszy raz) absolutnie nie czułam się zagubiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
witajcie..już coraz bliżej..jakiś dziwny stres mnie dopada..:D mam zamiar się dzisiaj w połowie spakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Pierwsza!!!!! :D :D Margolcia ciesze sie, ze sobie poradzilas ;) Wodospady Korsunlu i Duden są bardzo ładne. Fajne są parki gdzie sie znajdują. Gratuluję 323 strony 🖐️ juz niedaleko do konca. Dobrze, ze Lenka o nich wspomniala :) Nie wiem czy w Side jest jakis duzy supermarket, ale zwykle male na pewno znajdziesz. p.s. Tarkan mi sie nie przysnil cholerka....:p Milego dnia!!!!!!!!!! p.s. to moj wpisa z rana, teraz patrzę a go nie ma 😡 a bylam pierwsza :) hi hi (mialam go w pamieci ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) od pewnego czasu czytam wasze wypowiedzi dzięki którym bardzo wiele dowiedziałam się o Turcji do której lecę 23.07 i już się nie mogę doczekać. będę mieszkała w hotelu gunes house & sun time :) może któraś z was była w nim i może mi coś opowiedzieć ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Ludzie kochani co to sie dzieje ostanio na nic nie mam czasu.... A ten tydzien to juz w ogole jakas masakra....Moze zdaże sie spakowac :D Wszystko w biegu robie - nawet jem w biegu. Nie wiem czy Wy tez tak czasem macie? Zwariowanie tempo zycie !!! W pracy urwanie głowy, mam gosci na głowie plus mnóstwo roboty w domu no i jeszcze musze spotakc sie z kolezanka z dziecinstwa bo zawitała do Polski...a nie bede Was zanudzac - zreszta musze juz konczyc bo za 1 h koncze prace a tu jeszcze troche pracy musze zrobic. Pozdrawiam Crazy women która sie bedzie pakowac jak ja bede leciec :D i reszte również 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Ilonka. ja lece jutro do Side...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra 👄 dzięki kochana 🌼 pozdrawiam również! Wiem coś o zawrotnym tempie tez tak mam ostatnio...ale spakować się to muszę zdążyć hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie! Ja również pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko. Dziewczyny dziś dostałam kartkę od Kwiatuszka , pisała że Alanya bardzo za nami tęskni. Wszystkie jesteście zaganiane ale powiem, że ja też. Wczoraj wybrałam się na działkę z siostrą i tylko rzuciłam okiem na moje kwiatki ,bo szła taka czarna chmura, że trzeba było szybko wracać. Doszłyśmy do garażu no i lunęło,woda ulicą płynęła jak potok. Więc postanowiłam iść dzisiaj bo jak na razie - nie pada i świeci słonko! Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dostałam dziś kartkę z alanyi ❤️ wielkie dzięki Kwiatuszku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez dostałam kartkę od Kwiatuszka 🌼. Pisała, ze Alania mi wybaczy moją zdradę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) melduję się po pracy;) w której byłam dłużej,ale nie narzekam!:D skoro piszecie tak o kartkach to lece do skrzynki!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo oczywiście ,że tez mam:D:D:D ale fajowsko:D Kwiatuszku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek chyba ma jakies chody na tej poczcie w Alanii, ze tak doszły wszystkie jednego dnia :) Ale bede miala duzo kartek w tym roku z Alanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po raz pierwszy z mexico:D:D:D hehehe Pariss a mogłabyś mi na poczte podesłać tego tarkana bądź i również;) inny mjuzik?;) ja tymczasem ide na spacer z Princeską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostanę pierwszą z meksyku :P Lena wyjdź przed biuro i się opalaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lena 🖐️ nie zazdroszczę aż takiego upału, ale teraz pewnie jest super wieczorkiem. Frogi i Fannky moze nie ostatnia ? :) Frogi poczta poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro Kwiatuszek i Milkaa juz wracają. Tydzien za sobą bedzie miec Szazza i Tools (nie wiem czy jechał na tydzien czy dwa) Jeszcze ktos jutro wraca? Bobo i jak Twoje kwiatki po ulewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena z Alanyi
Masz racje fannky jestem blada jak...:) jeszcze nie bylam na morzu:( Pariss niestety wieczorkiem tez straszna wilgoc:( _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ www.lena-pachotour.pl.tl http://www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start= 28044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena a czy Ty wiesz, ze u mnie w jednym "Kebabie" o nazwie Kapadocja wisi ogromny plakat Twojego biura? :) Podeślij nam trochę tych stopni Celsjusza i sie wyrówna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w kebabie o nazwie Marmaris wisi plakat alanyi :D Lena no coś Ty, musisz się bardzo natrudzić żeby uciec przed słońcem :) skąd pochodzisz z Polski ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×