Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam Was dziewczyny, wieczorkiem 🖐️ Witam Lanę - jak piszesz że w Alani 45 st. to mnie ciarki przechodzą na myśl że u mnie 21.Ale z drugiej strony to dobrze żeby łam na przełomie maj-czerwiec bo teraz to nie do wytrzymania dla nas Polaków. Lena nie wiem czy mnie skojarzysz , byłam z mężem już drugi raz i drugi raz korzystałam z Twojego biura.Jestem z Gorzowa Wlkp.W tym roku byliśmy w Gural otel. Paris- moje kwiatki przetrwały ulewę i wichury a mój biały mieczyk przerósł mnie i patrzy na mnie z góry.Jak pięknie rozkwitnie to poślę fotke na naszą pocztę. I ja będę miała pierwszą kartkę z Mexico-hihi.A może też nie jedną. Czarna Kobra , ale masz fajnie , już niedługo w raju.! Fanki Lena jest Rosjanką a w biurze przebywa od rana do wieczora razem ze swoim mężem Turkiem (pozdrawiam) i pracownicą która niestety nie włada naszym językiem. Frogi się zaspacerowała na dobre.-wracaj już ! Kwiatuszkowi podziękuje za kartkę jak wróci . Miłej nocy bo ja jestem dziś jakaś padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena z Alanyi
Pariss skat mam wiedziec:) a mozesz przyslac mi zdjeczje twojego biura:) Pariss, a czym zajmuje sie, ze masz plakat Alanyi? BP? Wysylam do Polski troche slonca, bo tu juz jest za duzo:) Bobo oczywiscie ze pamietam, bo od Was dostalam link do tego foruma:) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ www.lena-pachotour.pl.tl http://www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start=28044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście,Lena, przysyłasz slonce,bo jutro u nas ma być 32 stopnie.Szczerze mówiąc w Polsce nie do wytrzymania,inna wilgotność niż w Alanyi,tam można było przeżyć.Choć muszę przyznać,że pierwszy mój spacer do portu w najgorszych godzinach zakończył się lekkim udarem,później byłam już mądrzejsza:) Crazy-woman,jak Ci fajnie :) już niedługo będziesz się słodko leniwić w pięknej Turcji-zazdroszczę jak cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę,że kilka z nas opowiadało Lenie o forum :) ja to zrobiłam miesiąc temu:) Fajnie,że do nas w końcu zajrzałaś,będziemy miały wieści z Alanii na bierząco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się również ;) 🖐️ lenka--> no fakt równo za tydzień wylot... :D trochę mnie te upały przerażają, bo chyba mój organizm nigdy nie przebywał w takich temperaturach ... No ale jestem dobrej myśli...mam nadzieje, że się przyzwyczaję :) Pozdrowionka dla Pariss, frogi, BoBo, fannky, Czarnej Kobry, lenki, i całej reszty oczywiście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Witam sie również 🖐️ ja juz spakowana:) lekki stres..jeszcze jutro i wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam 👄 Tym które wyjezdzaja udanego wypoczynku i samym miłych wrażeń :) Złapałam chwile wolna i pisze do Was :) Zycze Wam miłego dnia i duzo słoneczka :) Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ życzę miłego pobytu tym wylatującym :) czym bliżej mój wyjazd tym bardziej już bym chciała tam być ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy wejść na stronę www.polski-bux.pl/?r=nowamary i się zalogować. codziennie 25 reklam do klikania. zarobek gwarantowany . a na start dostajesz 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy-woman,z upałami dasz radę,ale trzeba być ostrożnym-nie możesz zapominać o nakryciu na głowę,pij duuuużo wody i nie radzę wybierac się na dłuższe spacery między 13 a 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
hej dziewczyny witam się z wami po krótkiej przerwie , a zarazem spowrotem żegnam bo wracam do babci :D nie mogę już się doczekac wyjazdu więc robię sobie taki mały przedsmak wakacji ania - szczęsliwej podróży i odezwij się po powrocie, baw się dobrze i odpoczywaj robię kolejne pranie zbieram małą i uciekam na wieś Pariss- nie byłam jeszcze w PKO ale w przyszłym tygodni odbieram Zosi paszport to podskoczę , a potem napiszę Trztymajcie się ciepło :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka--> dzięki za dobre rady.. 👄 Jeszcze dziś pędzę do apteki po jakieś dobre kremy z filtrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
jeżeli mogę polecić kremy z filtrem to polecam firmę LOREAL. Jest może drogi ale rewelacyjny, stosowałam go w zeszłym roku w Tunezji. Moje zakupione filtry to 30,25,15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Jak byłam w Turcji również używałam filrtów z LOREALA są naprawdę świetne i ładnie pachną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jeden krem Loreala mam - plus 50 z filtrem mineralnym... ale może dodatkowo jakiś sobie zafunduje z apteki z firmy, którą Pariss już kiedyś mi polecała..La Posey chyba się nazywają czy jakoś tak podobnie...widziałam juz je ale nie miałam tyle kasy żeby sie zaopatrzyć...No ale dziś jade kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dobre filtry to podstawa. W zeszłym roku zużyłam 2 opakowania kremów z filtrem i byłam zaskoczona że mi brakło..w tym roku zaopatrzyłam się w 3 sztuki. Mam nadzieje że wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy,nie zapomnij o balsamie po opalaniu:) żeby skóra okropnie nie złaziła,świetny jest z bielendy z pantenolem,i stosunkowo niedrogi ,około 15 -18 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Odrazu czuć, ze dzisiaj sroda. Pakowania, zakupy....;) Lena ten plakat biura wisi u mnie w miescie w barze z kebabem. Frogi a Ty spać nie mogłaś? Crazy woman, dobre filtry sa tez z Garniera, ladnie pachną i dobrze sie smarują. Loreal tez ma mineralne o ile dobrze pamietam. Sprawdzcie w skaldzie czy jest mexoryl albo titanum dioxide ;) A z apteki to kazdy jest fajny. Ania zapakuj tez w walizkę troche słonca dla nas i wypoczywaj na plazy Kleopatry :) 🖐️ Ciekawe o której nasze czekoladowe Arkadaszki z Alanii sie odezwą. Pewnie odsypiają 🖐️ Czarna Kobra zwolnij, niepedz tak bo przegapisz urlop ;) Rudakarola a Ty widzę masz wakacje przed wakacjami? hi hi takim to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lenka 👄 faktycznie o tym bym zapomniała...zwykły balsam juz mam ale o tym po opalaniu zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Powiem Wam ze nie trzeba jechac az do Turcji zeby sie pieknie opalic i wypoczac ;) Ja bylam przez 10 dni W Polsce w gorach i jestem opalona na ciemny braz ;) i jaka zrelaksowana !,) Przez ten czas ciegiem sloneczko prazylo!! i ochloda w baseniku;) Tak ze wracam do normalnego zycia....ale juz mnie gdzies ciagnie, he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari 🖐️ Zawsze tak jest, że tam na południu Polski jest dużo cieplej i ładniej niż u nas na wybrzeżu... :( chyba tylko parę dni było letnich temperatur... No ale omijają nas wszelkie burze, trąby powietrzne i mega ulewy... Chociaż też raz nas zalało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
góry są piękne..Kari gdzie konkretnie spędzasz wakacje w górach? ja jeżdżę do zakopanego 3 razy w roku..zawsze jest coś czego jeszcze nie zwiedziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siedziba od kilku lat sa okolice jeziora Roznowskiego, czyli nowosadeczcyzna;)... i Koscielisko:).... i Zakopane;) Wogole ....to kocham nasze polskie gory...sa cudne!!! bo w gorach kazdy dzien jest inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy, nawet nie wiesz jak ja sie boje tych burz w gorach, sa okropnie glosne, te grzmoty obijajace sie po gorach;) ja w nocy jak jest burza zabieram torebke z pieniedzmi pod pache, schodze i siedze na parterze w razie czego hi hi i tak ja przeczekuje w zupelnych ciemnosciach bo prad wtedy wylaczaja;) ale za te burze wynagradza mi gwiazdziste niebo jakiego nigdzie w Polsce nie widzialam!... i wieczorami latajace swietliki... eh...szkoda ze tak daleko sa te moje ukochane gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt w górach tylko w górach jest takie niesamowite niebo... Też je widziałam, bo swego czasu często w górach bywałam na obozach wędrownych.. Ale podobne niebo i świetliki są na naszych Kaszubach.. Świetliki widziałam tylko w jednym miejscu - w Wierzycy :) Także jak chce spokoju i takich widoków to daje strzałkę na Kaszuby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec Crazy, kazdy ma jakies ulubione miejsce do ktorego lubi sie wracac...tyle ze Ty masz blisko na Kaszuby, a ja tak daleko do moich gorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w drugiej wolnej chwili :) Pariss chyba nie da rady zwolnic :) ale spoko dam rade :D A urlopu napewno nie przegapie hehe. Nigdy w zyciu !!!! :P Dziewczyny ja tez sie boje burz - to chyba taka moja fobia...moze to smieszne ale jak tylko sei zbliza burza to zaraz sie trzese i jestem bardzo niespokojna....a nie daj boże sama w nocy i burza - to juz wtedy panika. Mam tak od dziecka i nie potrafi mi to przejsc... Boje sie i juz! Dobrze ze mam sie do kogo przytulic w razie czego. Dzis dzionek upłynął mi pracowicie ale za to szybko bo za 1 h koncze prace :) I mam dzis gosci - moja przyjaciółke która mieszka w NIemczech, bardzo sie ciesze ze ja zobacze :) A co do wyjzadu to lekko nie dowierzam ze to juz tuż tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×