Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

bedzie klopot...bo w dniach 15,16,17 lipiec niema juz ciekwawych ofert do Alanyi,jedynie co zostalo takiego ciekawego to Hotel Hedef Kleopatra Golden Sun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smpa
dzięki bardzo :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tools, ja dostałam na maila ofertę do Litera RElax Bodrum za 1809 zł. Wylot z Poznania tez jest. Poczytaj moze o tym hotelu. Ja bylam w Kleopatrze GS i nie narzekam. Nie jestem wymagająca. To dobrze połozona trójeczka. Ale wiem, ze w sezonie jest na nia troche narzekan. Ma dwa budynki, ja bylam w głównym i pokoje czyste, jedzenie dobre, ale bylam w maju i bylo malo gosci wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok sprawdze.dzieki:) a byl ktos moze w hotelu Gunes House & Sun Time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gunes House byla tutaj jedna dziewczyna w tamtym roku. Bardzo sobie chwaliła, byla tam tez moja kumpela i bylo OK. hotel jest po drugiej stronie Alanii (wschodniej) i bardzo blisko portu. Na plaze chodzi sie na plaze Keykubat ale są busy na Kleopatre o ile pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pariss- byłam na grzybkach , nazbierałam kureczek na jutrzejszy pyszny obiadek. Teraz uciekam na działeczkę po ogóreczki. Wieczorkiem nadrobię czytanie topiku i wreszcie odpiszę na maile. A jak tam nasz Kwiatuszek - odzywa się? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss czy mozesz powiedziec cos wiecej na temat hotelu Hedef Kleopatra Golden Sun.tylko tam zostaly jeszcze wolne miejsca i sie zastanawiamy...a i jeszcze hotel Selvi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czatman1
Uff... doczytałem do końca WSZYSTKIE WPISY ! Powód oczywisty - sierpniowy wypad na 2 tygodnie do Alany ( odwiedzę po raz pierwszy Turcję ). 99,9% wpisów od super zorientowanych w temacie dziewczyn .Reszta to tacy sami z ogonkami jak ja i ...malkontenci co im nawet słońce pod złym kątem świeci ( tych nie wiem do jakiej nacji zaliczyć ). Wiele pożytecznych rad się dowiedziałem i jak ktoś napisał , dobrze jest poznać choć troszeczkę kraj do którego się udajemy na wypoczynek , czy ..podróż służbową , a to forum jest niemałą kopalnią wiedzy. Dziękuję za anonimowe towarzystwo i wpadnę tutaj codziennie aż do wyjazdu. Miło jest tutaj choć chwilkę poprzebywać.Serdecznie wszystkich pozdrawiam .Andrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czatman1 a gdzie suwaczek ? ;) Bobo ale z Ciebie \'\'wyścigówa\'\' wpadasz ,pozdrawiasz i uciekasz :D Co będziesz robiła z tymi ogórkami ? Pochwal się nam 🌼Wszystkim życzę miłego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Pariss , ja sie stresuje , bo lece sama.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny {czesc} Teraz się dowiedziałam,że podobno nie można w walizce (bagaż główny) przewozić pojemników pod ciśnieniem, czyli np dezodorantu w aerozolu, pianki do golenia, pianki na oparzenia słoneczne np Panthenol... Nie wiem, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tools, Kleopatra GS jest jak dla mnie w porządku, ale mowie odrazu ze nie jestem wymagajaca i w hotelu spedzam malo czasu. Nie wiem jak bylo przy basenie bo chodzilam na plaze ktora jest dosłownie 1 min od hotelu. Do centrum jest jakies 25-30 min drogi wsrod sklepów wiec szybko zleci. Jesli nie szukasz jakis wiekszych wygód to hotel bedzie ok myslę. Tutaj masz zdjecia: http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Kleopatra+Golden+Sun-ch_ub-hid_30618.html?action=detail&mediaId=1156720795 Czatman witaj 🖐️ Podziwiam za przebrniecie wątku na tym etapie. Podczytuj i pytaj. Zuzka, dasz radę :) W turcji jest wiele pomocnych duszyczek i na pewno nie bedziesz sama. Dixi Ty masz jakis złych tych swoich informatorów ;) Wszystko nieprawda! spokojnie bierz dezodoranty i pianki do głównego bagażu. Absolutnie nie do podręcznego. Bobo a co z ogórkami robisz? Sałatkę jakąś czy kisisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
Witam dziewczyny :))) bardzo dziekuję za wszystkie informacje jedzonko dla Zosi oczywiście wezmę w słoiczkach nie wiem trylko jak to bedzie w samolocie bo podobno można mieć w podręcznym po 100 ml i gr picia i jedzenia dla dziecka a moja mała tyle to pochłania naraz realistyczna_optymistka - bardzo dziękuję za wiadomoiści o hotelu bo szczerze miałam lekkiego pietra, bo hotel ma różne opini ale prawda jes taka , że są różni lludzie i nawet gdyby jedli na złotych tacach to i tak powiedzą , że było kiepsko Pariss- może orientujesz się jak to jest tam z tą opieką medyczną jaki jest koszt prywatnej wizyty nie chcę wywoływac wilka z lasu ale wiedzieć nawszelki wypadek a do PKO się przespaceruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z innej beczki
Witam, W dniu moich 30 urodzin postanowiłam " musze nauczyć się angielskiego" .... Mam pytanie do forumowiczek dotyczące nauki języka ANGIELSKIEGO w Turcji --- interesuje mnie Istanbul --miasto , które mnie urzekło do tego stopnia, że .....chcę tam wrócić.... z jednoczesnym połączeniem przyjemnego z pozytecznym ...... może któraś z Was korzystała z takiej formy nauki ( wszak ang można się uczyć nie tylko w krajach anglojezycznych ; ) ) i jest w stanie polecic szkołę godną uwagi i w przestępnej cenie - interesuje mnie kurs ok 2 tygodniowy . Z góry dziekuje za odp pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podręcznym mozna miec napoje w pojemnikach do 100 ml o łącznej wartości 1 l. Dla dzieci wiem, ze mozna miec cos extra ale trzeba czasami spróbowac przy celnikach. Osobiście z opieki w Turcji nie korzystałam. Jesli masz ubezpieczenie to o nic sie nie martw. Dzwonisz do rezydenta lub mowisz w recepcji i wzywają lekarza. opieka jest z tego co czytałam kilka razy na forach bardzo dobra. Napisz co powiedzieli Tobie w PKO. Jesli chodzi o kursy w Stambule to o takich nie słyszałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
NASZYM SPOSOBEM NA PRZEJŚCIE PRZEZ ODPRAWĘ CELNĄ Z NAPOJAMI BYŁO PO PROSTU OTWARCIE SOCZKA I WRĘCZENIE GO DZIECKU - WTEDY WIADOMO CELNIK NIE WZIĄŁ DZIECKU Z RĄK. W NASZYM WYPADKU TO DZIAŁAŁO. A TAK W OGÓLE WRZUĆ SOBIE COŚ DO PODRĘCZNEGO - PRZY ODPRAWIE Z POLSKI BARDZO SIĘ NIE DOCZEPIALI - GORZEJ BYŁO S POWROTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo, \"poweekendowo\" już prawie :( tools-->podziwiam hehe szukanie wycieczki już w sezonie ;) ale powodzenia :) ktoś się mnie pytał jaki hotel.... ale Pariss widzę wyjaśniła co i jak w mojej stopce :P Dobrej nocy Wszystkim :) i udanego tygodnia.. p.s jeszcze dwa tygodnie i lecimy :D jupiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wieczorową porą.🖐️ Ciekawskie moje psiółki Szaza i Paris- - co do moich ogórków to się zdziwicie.Mam ich tyle co kot napłakał i zerwałam raptem 10-12 szt . Przyjechał na działkę mój najmłodszy synek z koleżeństwem i zanim zdążyłąm sama spróbować to ogóreczków już nie było. A tak w ogóle to będą i małosolne i kiszone. Korniszonków nie robię bo nie jedzą i nie mam dobrego przepisu.🌻 Tools - nie byłam w hotelu Kleopatra Golden Sun ale miałam znajomych którzy chwalili go sobie. Do plaży tak jak pisała Paris 1 min. Czatman - podczytuj nas jeszcze , zaraz będą następne relacje tych które wrócą , więc jeszcze kilka drogocennych nowych rad wpadnie. Zuzka - niepotrzebnie się stresujesz , rodaków w Alanyi jest naprawdę w bród. Dixi tak jak pisała Paris -zmień informatora. Kwiatuszek żebyś wiedziała że o tobie myślimy.A ty na całego balujesz i zapomniałaś że w Alani mają neta? Rudakarola- co do jedzenie dla dzieci , to osobiście widziałam że przymykają oko. A lot do Alani trwa tylko 3 godziny.Nakarm dziecko przed wylotem i nie będziesz miała problemu w samolocie. Creazy-woman miłego wieczorku i tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tu tłoczno i dużo nowych osób co jedzie Pierwszy raz :) ja jak jechałam to w sumie nic nie wiedziałam, nie wchodziłam na to forum i przyznaję się bez bicia kompletnie się niczym nie interesowałam :D wy macie podane na tacy także nie stresujcie się tak na wakacjach będzie boskooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w innej sytuacji ja Ty Fannky, siedziałam troszkę na topiku i powiem szczerze że Wasze rady bardzo mi pomogły i poleciałam z nastawieniem na wypoczynek i tak było.🌻 Na naszej poczcie macie fotkę z dzisiejszych moich zbiorów. Miłego wieczorku , bo ja się zmywam do łazienki i do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- idź na pocztę. Dżunia - dzięki za komentarze na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bobo ładny prawdziwek ;) jak tak czytam o tych waszych wyjazdach to coraz bardziej mi się chce jechać :)zaczynam tęsknić za moją Alanyą 😭 póki co trzeba jakoś się godzić z Polską kapryśną pogodą. nie mogę tylko zrozumieć zwolenników Polskiego morza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) ja też się witam na porannej zmianie ;) 🖐️ Miłego dnia dla Was 🌼 i dużo słońca! W GD na razie jest :) BoBo, fannky 🖐️ a gdzie Szazza ?? pewnie już na walizkach siedzi hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa w stresie lata po domu i sprawdza czy nic nie zapomniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky--> no możliwe hehe ale Szazza miała wszystko spisane i odhaczała to co wrzuca do walizy więc chyba mało prawdopodobne, żeby czegoś zapomniała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
Witam w poniedziałek dobrze że wiem jeszcze jaki to dzień bo od ośmiu miesięcy moje dni wyglądają podobnie dlatego tym bardziej się cieszę na te wakacje :D fannky- jak ja leciałam do Egiptu też podeszłam do tego na luzie tak jakbym jechała z paczką po raz kolejny pod namiot nad jezioro turawskie :D dobrze że moja mama dała mi jakieś leki i w hotelu byli ludzie bardziej zorientowani, bo już na drugi dzien zrozumiałam się, że jednak trzeba było poszperać w necie. Dlatego tym bardziej cieszę sie , że trafiłam na tak fajne forum :)) Dziewczyny nie orientujecie sie czy na bezcłówce w Katowicach można dostać np. Bobofruty bo to załatwiło by cały problem z przejsciep przez kontrolę, do Egiptu też leciałam z Katowic ale nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
ALIZKA- podałaś mi niezły pomysł jak przejść odprawę z mlekiem poprostu włożę butlę córci do ronczek :)) Zośka jeo określonych godzinach, a wieczorem dostaje butlę nasz lot najprawdopodobniej wypadnie właśnie wieczorem. ale tpo wszystko jeszcze się morze zmienić Pariss- jak pojadę do mista to dopiero będę w PKO bo w mojej miejscowości jest tylko agencja banku i panie króre w niej pracuja nie są zbytnio zorientowane, a do tego nie rozumieją co się do nich mówi. Gdy zakładałam konto to wyraznie zaznaczałam , że nie chcę mieć takiego na którym moge mieć debet i co właśnie się okazało , że mam 5 stówek na minusie, zaznaczam nmaprawdę zrobiłam ten minus nieświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi związane z bagażem głównym (że można wziąć dezodoranty w areozolu, piankę do golenia itp) :-) Mam jeszcze pytania: 1- Czy w hotelach jest ogólnie dostępna woda gorąca do picia ( w termosie), by sobie zalać kawe, czy herbatę, czy są tylko gotowe napoje? Lecę do hotelu Sun Club Side. 2- Czy zakupy ze strefy wolnocłowej można otworzyć i zjeść, wypić (batony, napoje) w samoolocie? Pytam, bo różnie o tym słyszałam, że niby trzeba mieć zapakowane z paragonem do jakiejś kontroli, jak jest np międzylądowanie (prawdopodobnie mój lot będzie z międzylądowaniem) 3- Jak sobie radzić z uszami, chodzi głównie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
Dziewczyny przepraszam za moją pisownię jak szybko piszę to czasami robie niezłe byki a później się wstydzę :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×