Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Paulina.seniseviyorumturkiye
Ahaa - nie musicie pobierac - na dole znajduje się farfocel do odsłuchania online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyżej
Ok, babeczkę rozszyfrowałam dzięki Power Turk FM, to 'Bodrum'. Ale cała reszta pozostaje aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Poczytuję sobie ten wątek od pewnego czasu i mam do Was drogie dziewczyny, jako ekspertek w dziedzinie wyjazdów do Turcji, kilka pytań. Wybieram się z koleżanką do Alany w połowie września - jeszcze nie mamy wykupionej wycieczki, ale przeglądając oferty ustaliłyśmy, że powinien nam odpowiadać hotel Sea Sight. Jeżeli, któraś z Was już tam była, to proszę o opinie. Wyjazd jest organizowany przez Alfa Star i tutaj również interesuje mnie wasze zdanie na temat tego touroperatora. Chcemy, żeby to były udane wakacje, a ponieważ umowy jeszcze nie podpisałyśmy, zawsze możemy wybrać (z Waszą nieocenioną pomocą) inny hotel lub biuro. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Paulina niestety tym razem TObie nie pomogę ;) Amirah, nikt chyba nie byl w tym hotelu. Zastanów się jednak nad nim bo jest polozony az w Obagol. To spory kawalek od centrum. Niektore hotele w Oba są ok i są blizej, ale spojrzalam na mape i ten jest hen hen daleko.Jeśli odległość nie gra roli to wolałabym być w Konakli - w drugą stronę od Alanii ( na zachód). Jak wyjazd ma być typowo rozrywkowy to lepiej być bliżej centrum i tam coś wybrać. Poza tym plaza w Oba nie jest tak ladna jak Kleopatra. Biuro Alfa - roznie jest. Ja z Fannky teraz po Egipcie powiedziałam, ze pierwszy i ostatni raz. Przesuwanie godzin wylotu mnie bardzo denerwowalo. Poza tym jak najbardziej w porzadku. Bez wiekszych wpadek. Rezydent byl, hotel nie zmieniony zgodnie z umowa takze spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, ze wczoraj znowu bawiłam sie w Bollywood i to przy Tarkanie i Mustafie 👄 Fajowo było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, dzięki za odpowiedź. Jeśli pozwolisz, pomęczę Cię jeszcze troszeczkę. Nasz budżet to około 1700 zł na osobę - jaki hotel byś poleciła w tej cenie (wylot 15/16 września z Łodzi lub Warszawy) zakładając, że będzie on zlokalizowany bliżej centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie sobie Kleopatrę Golden Sun z Wezyra za 1608 zl. Gunes House Sun Time 3* (1.413zł) - od strony wschodniej, ale bliskość portu i rozrywek powalająca :) Ewentualnie Blue Star 4* za 1669 zł - w GTI (do plazy jezdza busy, ale tez bliżej portu i do Kleopatry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzcie blue stara :) to mój ulubiony hotel :P co prawda do plaży jest " daleko" jak dla leniwych :) ale mi to nie przeszkadzało jakieś 10 min spacerku. za to jako chyba jedyny hotel mają w all piwo na plaży :classic_cool: tak jak pisała Pariss głównym grzechem alfy jest zmiana godz wylotu. potrafią go zmieniać 2-3 razy dziennie !! i tak np przez 2 tyg przed wyjazdem !! reszta ok bez wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.ciągle się nie mogę nadziwić że ten blue star taki tani w tym roku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, Szczerze powiedziawszy rozważałyśmy Blue Stara (głównie za sprawą Twoich pozytywnych opinii), ale trochę nas zniechęca ta odległość od plaży. Poza tym gdzieś wyczytałam, że Polacy dostają pokoje o gorszym standardzie, ale to akurat może nie być prawdą (wiadomo, ludzie piszą różne rzeczy). Mam pytanko, jak daleko jest Blue Star od "centrum rozrywki"? (jeśli dobrze Was zrozumiałam to większość lokali mieści się niedaleko portu, czy tak?). Tak w ogóle to jedziemy w dwie kobietki i mam trochę obaw co do nocnych spacerów, więc chyba piesze wycieczki odpadają. Pozdrawiam i dziękuję Wam za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirah, o nocne spacery się wogóle nie obawiaj. Jest bardzo bezpiecznie o której byś nie szła. Ja wracałam nie raz z portu do Kleopatry po nocy i nic. Blue Star jest wyżej położony - dla mnie też ta odległość od plaży jest nieco na minus. Kleopatra Golden Sun jest blisko plaży wiec nawet jesli zachce się pić czy jeść to masz 2 min do hotelu. Na jedno wychodzi. Z Kleopatry masz jakies 30 min spacerkiem do portu i tam są wszystkie knajpy i disco. Nie ma po co brać dolmuszy i jeździć. Turcja jest bezpieczna wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się spacerów :) ja nie raz sama łaziłam o dziwnych porach i spokojnie nic się nie dzieje. z blue stara do centrum- czyli okolic portu masz jakies 15-20 min spacerkiem. ale wierz mi biorąc pod uwagę widoki i trasy jakie mijasz jest to super spacer :) polecam ten hotel szczególnie os. lubiącym spacery !! poza tym tam macie do dyspozycji 2 baseny dość duże także na tą plażę nie zawsze chce się iść :) mnie zazwyczaj w innych hotelach zniechęcają małe baseny , które jeszcze często leżą przy chodniku :O wtedy jesteś ZMUSZONA chodzić na plażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Fannky dostałas wczoraj mojego smsa? Oglądaj oferty do Marmariss ;) Pariss juz się o Ciebie martwiłam,bo mialas dać znać wczoraj ;) Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi dostałam, przecież ci nawet odpisałam :) zaraz się zabieram za szukanie ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.seniseviyorumturkiye
Gnaydn! Nie szkodzi - wlaśnie w Power Turk leci Aska Inat - mój poszukiwany nr 2 :) Co za emocje! Tyle swieżutkich wspomnień nagle ożyło.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.seniseviyorumturkiye
Zeżarło mi umlałty! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi się mózg lasuje od tych ofert :( wychodzi na to że blue star wygrywa 😭 cenowo jest prawie jak słabe 3* :O ja już tam nie chce jechać :P a szkoda że marmaris takie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to się stało odp od razu :( pisałam że nie widzi mi się bez all :) i tylko 7 dni jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jadę na last minute do Konakli koło Alanya, hotel club turtas. Możecie mi coś powiedzieć o tym mieście i plaży???? Bo cos zaczynam się bać ze będę się tam nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Amirah i co wybrałaś??? Fannky i Frogi co tam knujecie? :p Lothlorien, Konakli to jakby dzielnica Alanii. Nie wiem gdzie dokladnie lezy Twoj hotel bo Konakli jest dość rozległe a samo centrum znajduje sie kolo bazaru, ktory da sie obejść w 30 min ;) Tam na pewno bedziesz sie nudzic bo jest chyba jedna wieksza dyskoteka (Summer Garden o ile pamietam dobrze) i ten bazar. Za to do Alanii masz busy (dolmusze) wiec nie ma problemu. Wsiadasz i za 15 min jestes w porcie w Alanii. Busy kursują na machnięcie ręki od rana do ok. północy. Plaże w Konakli nie są zbyt ciekawe bo są waskie i z szarym piaskiem, ale da się przeżyc. KAzdy hotel ma tam wlasna plaze wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. :D:D- chłop co nie umie przegrywać, nawet w statki :D:D wiesz, że nie dawno przeglądałam nasz topik żeby powspominać :))))))) wygląda tam jakbym gadała i grała sama ze sobą, a przecież nie jestem jeszcze na tym etapie :classic_cool: Pariss na razie ciężko znaleźć coś sensownego w przystępnej cenie :( mam wrażenie że wszyscy czekali na lasta we wrześniu 😭 lasty są po 1600-1700 w g..... 3* !!!!!!!!! to jakaś masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy orientujecie sie jak długo idą pocztówki z Turcji do Polski? wysłałam ponad 3 tyg temu i jeszcze nie dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowy
Wykupiłem wycieczkę z tygodniowym wyprzedzeniem do Pamukkale. Ponieważ mój hotel był ostatni po drodze, zastały nam miejsca w ostatnim rzędzie autokaru z podgrzewaną od silnika podłogą i fotelami Prośby o włączenie mocniej klimy były ignorowane. Merytoryczna wartość przekazu zerowa. Na miejscu polskojęzyczna przewodniczka zamiast oprowadzić zainteresowanych po ruinach powiedział coś w stylu " tu jest to, tam tamto i poszła na kawkę" dając nam czas wolny. Kolejna kwestia : na tarasach bylismy godzinę. wiecej czasu sprędziliśmy w psedo fabryczkach , gdzie Lena wciskała nam kit jakie to produkty tu kupimy (będąc na prowizji - TO GŁÓWNY CEL WYCIECZEK Z PACHO). Bylismy w fabryce szkła ( cukierniczka 30 USD - na bazarze 10 USD) Byliśmy w pseudo winiarni prowadzonej przez jakiś rosjan czy gruzinów. Cena wina porzeczkowego 28 USD za butelkę!!!!! Za tą kasę ma się naprawdę porządne wina! Czysta strata czasu.CO NAJWAŻNIEJSZE. Absolutny brak troski o klienta i jego bezpieczeństwo. Lena dumnie nazywała swojego kierowcę "robotem". Wycieczka zaczęła się o 4 rano skończyła ok. północy. Te 20 godzin autokar prowadził JEDEN kierowca, po serpentynach i górskich drogach!!!! Właściwie bez odpoczynku w 40 st. upale!!!. Czy to powód do dumy!!!??? Lena również dumna była, że autokar wioząc dzieci jeździł regularnie na czerwonym świetle!!! Na koniec z lenistwa kierowca wysadził nas 500 m od hotelu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.ssTurkiye
Kurczę, współczuję. Wahałam się nad tym właśnie biurem, ale więcej pozytywnych opinii przeczytałam na temat biura Jolcia & Adam's i to wlaśnie z nimi pojechaliśmy na rafting. Co prawda zaczęło się kiepsko, bo bus spóźnił się 40 minut, pomylono nr pokoju oraz kwestię miejsca wpłaty, ale z całej reszty byliśmy zadowoleni. Mogli pewnie spisać się lepiej, ale obiecywane niezapomniane wrażenia faktycznie pozostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dokładnie tak jak Fannky mówi, nie ma żadnego wow,żeby sie juz zdecydować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałaś ten w marmaris ?? jak ci się widzi ? jak dla mnie nawet moze byc. mógł być tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. Przemyślałyśmy jeszcze raz wybór hotelu i lecimy 15 września do Blue Stara. Już się nie możemy doczekać - oczywiście po powrocie zdam Wam relację jak było. Jeśli macie dla nas jeszcze jakieś rady przed wyjazdem, to chętnie skorzystamy. Mam pytanko - ile pieniążków mamy wziąć na tydzień na osobę (na prezenty, hammam etc.; raczej nie planujemy wycieczek). Euro, czy dolary - a może jedno i drugie? Pozdrawiam cieplutko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×