Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirenka

ona po studiach on po zawodówce - uda się?

Polecane posty

Gość uwaga wyjasniam
ano.. jeśli przeszkadza Tobie jego wykształcenie, a nie potrafisz go sama nakłonić do jakiegoś działania, może powinnas przejść sie do specjalisty? jesli nie z nim, to może sama? dowiesz się jak go sprytnie "podejść", żeby choć troche zmienił światopogląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Jeżeli człowiek mimo braku wykształcenia potrafi się odnaleźć w towarzystwie , ma coś konkretnego zawsze do powiedzenia to nie stanowi to problemu, gdy jego druga połówka ma wyższe wykształcenie. Ja poznałam mojego męża mając wykształcenie średnie a on tylko zawodówkę ( ale nie wynikało to z faktu niechęci do nauki ,ale z powodów rodzinnych i zwykłego braku możliwości kształcdenia się) . Obecnie ja mam wyższe, a on za moją namową zrobił średnie . Nigdy nie mieliśmy problemów ze zrozumieniem siebie na wzajem , jak również nie było sytuacji w której musiałabym się czuć zażenowana zachowaniem mojego partera . Uważam,że jeśli ludzie się kochają i na wzajem dopingują to wiele rzeczy można nadrobić . ( a my nadrabiamy wspólnie już od prawie 10 lat ) . Także mój związek jest ewidentnym przykładem na to ,że wszystko jest do przejścia , jeśli dwoje ludzi naprawdę wie czego chce> CmooooooK dla was kochani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka08
Byłam w takim związku, ale nie wyszło... po pewnym czasie zaczęło mi przeszkadzać, że facet nie umie się wysłowić, nie rozumie co do niego mówię. Ludzie bez matury w większości kierują się instynktami : jeść, spać, seks, piwko i praca fizyczna. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest pełne niespodzianek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest po studiach a słoma z butów wyłazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uda się jak oboje bedziecie chcieli moj syn po studiach dziewczyna kucharka i bardzo mocno im kibicuje taka dziewczyna wiecej warta niż lalunie po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalunie po studiach ha ha,dobre.Cos czuję,że ty sama mamusiu po zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taka pustą lale to trzeba zarabiać a ja zarabiam wiecej niż niejeden facet plastiku nie chce zeby moj syn tyrał na pustaka z tipsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się ? Minęło 10 lat ,od zadanego pytania,powinno się już coś wyjaśnić i rozwiać wątpliwości ,więc jak ? Da się tak, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'24,nudzi ci sie,ze odkopujesz stary temat ? ponadto twoje slownictwo wskazuje jakbus nawet tej zawodówki nie skonczyła. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×