Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myślęwięcjestem

TYLKO JA KOCHAM NAPRAWDĘ?? NIE CHCĘ INNEJ

Polecane posty

Gość ekhmn
Liczy sie miłosc:) Dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślęwięcjestem
Wspolczuje tym co sami zostali zranieni... jasne ze kochajac trzeba pamietac terz o samym sobie... Nie wiem czy za 20 lat będe z moja Pani ale bardzo bym tego pragną. wierze w to... to jest cos pieknego tak kochac. a jesli ktos gogo kochasz zaczyna cie oklamywac albo rani... to moze warto sie zastanowic ... wien ze to tylko slowa i napewno milosc jest slepa, ale wiecej jest jednak na tym forum zjednoczonych kochanek lub zdradzających...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
temat jest widzę gorący. Ale powiem wam coś. to że ktoś jest z kimś 2 lata, czy 5 nie znaczy że nie wiem co to miłość... Miłośc się przeobraża. Zauroczenie, fascynacja, oddanie, przyjaźń ,... To barwy miłości... Pewnie że po 26 latach związku, udanego związku partnerzy mogą powiedzieć że TO WŁAŚNIE TO, ale ja osobiście uważam że każda miłość jest prawdziwa... (nie mówię o jakichś romansach 12 latek) ale o uczuciu o jakim mówi założyciel tematu, czy inne kobiety , dzewczyny króe się wypowiadają.. TO TEŻ JEST MIŁOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikunapatyku
A ja kocham mojego męża) już tylle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
i ja swojego też :-) Nie zamieniłabym na żadne skarby świata . Pozdrowionka dla wszystkich , którzy potrafią prawdziwie kochać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
ale fajnie, że są jeszcze szczęśliwi... POMIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinanana
do autora>>>masz wielkie szczescie ze zostales w domu tak swychowany i miales pozytywne wzorce...tez jestem 4 lata z moim chlopakiem,ale niestety u niego w domu tato rządzi i podporzadkowal sobie mame, aczkolwiek dobrze im razem to widac.ale ja nie dam ise podporzadkowac!!!bo moj chlopak jest troche jak jego mama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ejstem z rodizny patologicznej, mój facet zresztą też, ale myślę tak jak autor tematu: kocham i nie zdradze. Choćby mi się dziesięciu nagich bradów pittów do łożka pakowało. I tak pozostanie, ponieważ jestem konsekwentna. A miłość pomaga w konsekwencji :D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×