Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramirez256

co kobiety czują robiąc facetowi loda???

Polecane posty

Gość wiem co to dobry seks
zaiste interesujące, ze mierzysz milosci checia do lizania penisa albo cipki, to tak jakbym ja powiedziala,ze uwazam ze wasza milosc jest na poziomie "milosci" suki z kundlem, bo sobie genitalia lizecie:o 🖐️ p.s. kochasz tate? to wez jego kutasa do buzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalna
hohoh ale się uśmiałam z twojej wypowiedzi nic tylko czekać jak facet cię kopnie w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalna
p.s nie mam taty;) a propo suki nawet psy mają ciekawsze życie seksualne niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalna
ale mniejsza o to nie taki temat jest tu poruszany prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . bono
kochają niepowtarzalny smak spermy po prostu to je chyba bardziej kręći niż sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalna
bono wytłumacz to takiej która mój seks porównuje do suki i kundla:)))))) jeszcze z brechu nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODZIARY
nie nic bardziej ponizajacego dla kobiety jak ma robic facetowi loda fuuu....a potem sie dziwicie ze was traktuja jak ...same wiecie...masakra, ale wy jestescie tepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z gniezna
Ja czuję zawsze obrzydzenie,każda pewnie kobieta to czuje,fiut w buzi,nie ma gorszej rzeczyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejekujejku
Ja też tak mam,nie cierpię tego robic i żadko się zgadzam mimo że mój mąż bardzo dba o higienę i ślicznie pachnie,odrzuca mnie to,czuję się jak dziwka poniżona,jeszcze jak mnie złapie za włosy to już wiem że nie skończę,łe okropnośc,obrzydlistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODZIARY
Helenka z Gniezna widze ze babka z Ciebie na poziomie:) nie ma nic gorszego... dobrze to okreslilas - nawet jak mezczyzna dba o siebie, nie ma nic bardziej ponizajacego fuuu - moj facet dba o siebie i bardzo go kocham Ale kobieta nie powinna zachwowywac sie jak dziwka. Ja sprobowalam - nigdy wiecej ! KOBIETY ŁĄCZMY SIE :D - faceci i tak za nas szaleja:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy dziewczyny
zastanawiały się, co czuje chłopak jak robi minetkę? A czy te przeciw lubicie minetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męski punkt widzenia oralu
hipokrytki, Grzmią ze to takie zle i tfu, kobietki moze za duzo radio maryja sluchacie ze wam sie w glowie przewraca? Seks jest czyms bardzo naturalnym i pieszczoty ustami sa normalne. Podraznianie lechtaczki jezykiem to takze normalna sprawa dla kazdego normalnego faceta. Ja kocham kazdy centymetr mojej kobiety, i uwielbiam dawac jej rozkosz moimi ustami a to ze ona takze lubi to robic jest calkiem normalne dla mnie.... Orgazm jaki ona przezywa po moim draznieniu jezykiem jej lechataczki jest tak silny i moge go poczuc tak dokladnie i jak sie wsuwam w nia jak ona szczytuje to czuje spelnienie wieksze niz przy swoim orgazmie... eh, oral jest super jak sie wie jak go robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODZIARY
tutaj jest forum na temat co czuja kobiety robiac loda a nie na temat co czuja faceci lizac kobiecie cipke... wiec sie nie wypowiadaj...i nie obrazaj Bydlaku haha - Ty na pewno nie zaslugujesz sobie na loda hehe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetojaa
mnie tam sie podoba lubie sie bawic:) i slyszec jak jeczy z rozkoszy albo czuc jak sie wije:) ale nie polykam ;p --- chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=zetoja i codziennie klikać w minimum 25 reklam, zarobek ok. 70-100 zl miesiecznie gwarantowany! Jeśli się postarasz to może być nawet 3000 zl! Dodatkowo konkursy, do 500 zl do wygrania! ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetojaa
meski punkt- nie chwal sie tylko zedemonstruj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna żonka
podniecenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam cos do powiedzenia
ja to lubie napoczątku mnie to niekręciloi teraz tez niezabardzo ale zrozumialam ze to bardzo mile dla mojego faceta a to mi sprawia przyjemnośc :) więc niema sie czego brzydzic (moze oprocz spermy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HihiHehe
Sperma w smaku jest dobra... Ja od początku połykałam sperme, nie sprawiało mi to trudnosci czy obrzydzało. W koncu on takze kiedy robi minetke zlizuje naszą wydzieline, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiAnal
Najpierw Anal potem Oral, nic przyjemniejszego nie ma jak wylizywanie gówienka mojego misia spod napleta dlatego anal priorytetem ! www.planeta-anal.pl o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bardzo lubie to i to
to ze mam 14lat i mój chłopak tez do nieznaczy ze niemożemy sie piescic oralnie ja mu zrobie loda on mi sie spusci ja to polkne co za filozofia.a co do przymusu tz kierowanie głowy na penisa dopychanie do samego gardla pchanie w usta niedajcie sie tak ja sie dawalam ale zdobylam sie na odwage aby o tym z nim porozmawiac i sie dogadaliśmy i wszystko dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bardzo lubie to i to
a co do smaku spermy niejest taki zły da sie znieśc. aha wszyscy chłopacy którzy uważają nas za zwykłe dziwki to niewiecie o czym mowicie najczęsciej takie zęczy biorą sie z dobrago zrozumienia z obu stron z chęci i zakochania. pozdro ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu
faceci tu zaczynają jakies wu=yrzuty na m robić typu co facet czuje kiedy robi minete.lol ja np jeszcez ngdy nie robiłam tgeo bo ni epotraie ise przełamac... i wracam do dopowiedzi kogos nei pamiętam tego kto to napisał..ale to prawda ze faceci częściej się odwazają na miłośc francuska.. on tez to juz robił..ale przecież ja o to nie prosiłam..tez mi ise zdawało że to poniżej jego godnosci..ale on to lubi i ja to lubie.a mówi do mnie że mi tego nawet nie chce pozwolic zrobić..bo to ponizej mem godnosci...ja w sumei chciałabym się odwdzięczyc bo nie cche żeby to działąło w jedna strone..ale nie wiem czy sie odwaze..musze sie przygotowac psychicznie.. ale jak ówiłam sama się nie prosiłam o tego typu doznania. to on się zaoferował a ja i tak długo zwlekałam..wiec uwagi typu a wy to co lepsze .. doprowadzają mnie do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy razy P
Pipa, Pupa, Papa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię to robić,bo widze jak jemu jest przyjemnie i jakoś mi to daje satysfakcje.Szkoda tylko,że on mi minetki nie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola lodziara
mam 12lat i bardzo mnie kręci robienie loda piszcie na moje gg obciągne kazdemu z czystym i fajnym fiutem wezme jak najglębiej zrobie z fianlem i polykiem moje gg 12743297 :) bardzo to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bret
Nie wiem co czują kobiety robiąc facetowi loda.Wiem jedno,jeśli facet robi kobiecie,to i kobieta powinna facetowi. RÓWNOUPRAWNIENIE. I nic nie jest poniżej godności jeśli robi się cokolwiek z miłości!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocccnnnaaaczarrnnnaaa
ja swojemu facetowi uwielbiam robić loda..ale o on mi robił minetkeprzez dłuższy czas a ja nic.musialam się przełamać.i teraz uwielbiam to robić..ważne jest to żeby kobieta czuła że partner ją kocha i szanuje i uprawiają seks z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziara swojego męża
wiem, że to dziwne, ale ja mam coś prawie jak orgazm podczas robienia loda... ma tak któraś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy macie takie problemy
co czuje? że mi się to nie podoba, ze nie smakuje i nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×