Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leczo leczo

Zrobię dzisiaj LECZO. Proszę zajrzyjcie...

Polecane posty

Gość leczo leczo

:) Trzymajcie kciuki, bo jestem strasznie nieporadna w kuchni. Czy Waszym zdaniem cukinia jest niezbędna? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_23
kup cukinię będzie pycha ja wczoraj robiłam dodoaj sól piprz i troszę słodkiej papryki nie może się nie udać mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczo leczo
:) A czy cukinię najpierw muszę ugotować oddzielnie (jeśli tak to jak długo?) czy od razu do gara z resztą warzyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinię razem z resztą
warszyw,ona szybko sie rozgotowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczo leczo
Dzieki wielkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwkaa
cukinia jest zupełnie niepotrzebna. oryginalny przepis na leczo to tylko papryka, cebula i pomidory. nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z cukinia jest smaczne
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leczo dodaje
cukinię- jest niezbedna, papryk e czewrwoną zieolną i zoltą, cebulę , cebulę i na koiniec wrzucam pomidory obrana ze skorki, solę, pieprze o dodaje odrobinkę maggi:) Pychotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwkaa
ja wolę bez cukinii - sama cukinia nie ma zbyt wyrazistego smaku i dodawana jest w roli wypelniacza - żeby objętościowo było tego więcej ;) autorka pytała czy cukinia jest niezbędna, więc odpowiedziałam tylko, że nie trzeba jej w ogóle dawać, ale jak kto woli..niektórzy dodają mnóstwo innych warzyw, mięso itp... ja się trzymam tej najbardziej oszczędnej wersji ;) proponuje również nie korzystać z żadnych przypraw poza solą i pieprzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie leczo z cukinią, pomidorami, papryka, cebulą, czosnkiem i parówkami z przypraw dodaje zioła prowansalskie, sól, pieprz, listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczo
robiłam wczoraj, ale bez cukini i tez dobre.cebula, papryka, pomidory.kiełbaska i z makaronem pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię leczo również bez cukini i tylko sól i pieprz. Nieraz dużo nie znaczy lepiej. Z przyprawami trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wczoraj robiłam
dodałam jeszcze pieczarek pycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczo leczo
Dzięki kochane za rady :) Leczo wyszło mi PRZEPYSZNE i chyba stanie się jedną z ulubionych potraw :) Nie mówiąc już o tym, jak mało zawiera kalorii (oczywiście wiecznie jestem na diecie :D ). Zrezygnowałam z boczku, parówek czy kiełbasy. Buziaczki!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×