Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaaalaaaaall

GDZIE TEN ORGAZM?!

Polecane posty

Gość maaaaalaaaaall

Mam pytanko Mam 20 lat, jestem, z facetem od prawie 5 lat. kochamy się gdzieś od 2 lat... a ja nigdy nie miałąm orgazmu. Gdy sie kochamy nie stresuję się, nie myślę o tym czy bedzie ten org. czy nie, nie boje się ciaży, ani tego że ktos wejdzie do domu bo mieszkami sami... stosujemy różne pozycje . Mój facet ma przeciętnej wielkości (ok. 17/18). Jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami... Co jest nie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaall
tnę wydatki publiczne połykając zużute prezerwatywy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaall
głupku nie podszywaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaall
brednie wypisujesz kiedy ja spełniam mój społeczny obowiązek przemirzając niczym peruwiańska gazela bezkresne śmietniki w poszukiwaniu zużytych kondomów by przcupnąć cichutko na pobliskim placu zabaw i oddać się ich konsumpcji! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaall
Widać że podszywaczu Ci się nudzi, a żuj se te zużyte gumki w dupie to mam, ja chce tylko orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
a kiedy rbisz to sama (o ile w ogole robisz) to ten orgazm jest? bo niektore kobiety nie sa zdolne do przezywania orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemiii
trenuj sama a w czasie stosunku pieść łechtaczkę albo niech robi to on. badź wytrwała w tym - orgazm przyjdzie. bez stymulacji łechtaczki trudno o orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaall
Nie no sama... niee, to chyba nie dla mnie...Wychodze z założenia ze mam faceta i samozaspokajanie nie wchodzi w grę, nie żebym krytykowałą czy potępiała... po prostu nigdy nie prubowaŁAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemiii
no to nie pytaj - bo rada jest dobra, zapytaj doświadczonych kobiet, bez stymulacji łechtaczki orgazmu mieć nie bęedziesz. chyba ze za pare lat. a chcesz marnowac młode lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu faceci
nie wiedza co to jest stymulacja lechtaczki:( nie wiedza ze to pomaga;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemiii
smutne jest to ze kobiety wstydzą sie to robic podczas seksu. Ale najczesciej doswiadczeni kochankowie wiedza co i jak zrobic by kobiecie było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz gdzie jest orgazm
ON JEST W DUPIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaall
a moze są jakieś pozycje przy których łątwiej osiagnąć orgazm ? Spróbuje ...(twojej rady) może się przełamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za gorami za lasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak
troszkę oralu? nie ma lepszych orgazmów jak te z minetki ;) lizanie łachtaczki doprowadzi cie do rozkoszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandals
moj aktualny facet kiepsko robi minete(mowi, ze ma krotki jezyk), dotykanie lechtaczki sprawia mi bol, a seks jest taki sobie (czuje go tylko przy mocniejszych pchnieciach, a dodam, ze jest moim drugim partnerem i nie jestem tam szeroka). ogolnie marniawka......o orgazmie moge zapomniec jak sie masturbuje, nie dotykam lechtaczki, tylko robie t na "jezdzca" z poduszka i wtedy jest fajnie z nim nie jest fajnie... dodam, ze z pierwszym chlopakiem bylo cudownie, same pieszczoty, minetka i dotykanie doprowadzalo mnie do szalenstwa, choc nigdy nie uprawialsimy sexu co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandals
pomocy, on jest chyba marnym kochankiem, jego gra wstepna sprowadza sie do tego, ze dwa razy liznie lechtaczke i od razu do srodka :( w dodatku penis potrafi mu opasc jak jest we mnie....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje wam....
orgazm jest cudowny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×