Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przygnębione gówno

idzie na pielgrzymke a potem w gory

Polecane posty

Gość przygnębione gówno

mam okropnego faceta.....przed chwilka zadzwonił, ze za tydzien wybiera sie na pielgrzymke...oki rozumiem, a ptem, powiedzial ze z niej jedzie w gory, nawet nie spytal sie czy chcialabym zn im jevchac....co to wogole za zwiazek:(.....myslalam, ze ludzie są ze sobą żeby wspólnie spędzxać czas. ryczec mi sie chce...powiedziala , ze nie bedzie go 3 tygodnie. rzucic go dzisiaj, czy poczekac, az wyjedzie?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juścia
a nie obawiasz sie ze jak go rzucisz to bedziesz samotna??? :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seforka
Rzuć dzisiaj....Co on sobie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endrewin
Wiesz,jestem facetem i go kompletnie nie rozumiem.Zwiazek to cos poważnego...Powinniście sie szanować,ale również dbać o siebie...Jedz gdzieś ,olej go..tak jak on ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant fekalny
ja mam piękną kolekcję muszli chcesz ze mną chodzić..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantico Men
Napisz,ze wyjeżdzasz nad jezioro.Odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa baba
powiedz mu, że koleżanki proponuja ci wyjazd nad morze ale się zastanawiasz bo może tam kogos poznasz ciekawego. Jak nie będzie zazdrosny to go olej już teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa baba
Radzę ci najpierw go sprawdzić jak zareaguje na twój ewentualny wyjazd. Powiedz że jak nie pojedziesz z kolezankami to zanudzisz się w domu. Może ci zaproponuje wspólny wyjazd. A jak nie to mu wygarnij co myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
a może poprostu wie że nie będzie Cię stać na wyjazd i nie chce zeby było Ci głupio chociaż to optymistyczna wersja. Ja nie wyobrażam sobie być z kimś i spędzać wakacje osobno to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
chyba że on taki już jest a jak było z poprzednimi pannami wyjeżdzał z nimi czy też sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
musisz się zastanowić nad tym czego oczekuje od związku i czy to dostajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
oczekujesz miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
i nie płakaj szkoda łez dla facetów uśmiechnuj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazuya
jak ty chcesz z nim sie wybrac, jak i tak nie masz kasy na cokolwiek??? o co ten dym, bo nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
ale widzisz nawet gdyby tak było to jeżeli facetowi zależy na wyjezdzie z ukochaną zaproponował by że np pożyczy Ci kase albo coś takiego albo zorganizowałby wyjazd nie wymagający dużych kosztów więc sama sobie dokończ jak to z wami jest sorka ale niestety to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
pewnie że nie warto ja kiedyś wyłam do poduszki i poco nic mi to nie dało tylko miała podpuchnięte oczy aż pewnego dnia powiedziałam sobie że głupia jestem i dość tych łez i jest o niebo lepiej tego kwiatu pół światu a jak mam z kimś być to będę tak czy tak łzy tu nic nie pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
poprostu się nie odzywaj oni też czasem rzucają bez słowa nie zobaczy jak to jest. Moim zdaniem szkoda na niego czasu marnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata------
a z kim on jedzie na ta pielgrzymke? i z kim w gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym...
Gdybyś był, a nie bywał Raz na jakiś czas . Byłabym wreszcie "czyjaś" Nie "bezpańska" - aż tak . Gdybyś miał, a nie miewał Czas i chęć i gest . Byłabym na wyłączność A nie - ogólnie dostępna . Jesień trwa - Rdzawich liści czas, Kaloszy peleryn i mgły Jesień trwa - Szpetnej aury czas Pod płaszcze się pcha Wyziębia nam serca - wiatr ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
wiesz moim zdaniem jakk chcesz mnie spokojne sumienie i być fair wobec niego to zadzwoń przez eski to raczej nie to już szczyt ochydności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata------
sam? jakis samotnik;) a w ogole autorko topicu powiedz mu ze to cie urazilo ze nie chce cie zabrac ze soba, wakacje po to sa aby jezdzic z bliskimi, jakby mnie chlopak nie zabral i pojechal sam, zrobilabym mu niezle kazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym...
NIECH IDZIE W CHOLERĘ!!! Boże nie wyobrażam sobie takie sytuacji u siebie, ile wy macie lat?? ja mam 19... nie jestem bogata... on też nie jest... pracujemy jakoś dorywczo, żeby potem móc gdzieś razem pojechać - rodzice, wiadomo, pomagają finansowo też, aż tak źle nie jest... Ale gdybym ja nie miała funduszy, żeby jechać, jestem pewna, że oboje byśmy coś skombinowali i po prostu pojechali później - lub on by mi wspomógł z kasą. Nie ma innej opcji kochanie daj sobie spokój z gburem i prostakiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym...
to piosenka zespołu HEY pt. "byłabym" smutna i rozdzierająca strasznie, ale piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym...
czegoś takiego się nie robi, on zachowuje się jak jakiś beznadziejny i zapatrzony tylko w siebie niedojrzały dzieciak :/ Życzę Ci szczęśliwego zakończenia kochana, ale nie daj się tak traktować, szkoda życia na beznadziejnych facetów naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
niunia weź się w garść wyjdz do ludzi rozejrzyj się ilu facetów wokół Ty wybieraj ich nie odwrotnie:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorciki
niop trzymaj się i głowa do góry daj znać co i jak jak chcesz poczytać jest tu mój topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×