Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ptsh

pytanie do panów

Polecane posty

Gość ptsh

drodzy Panowie, jestem w zwiazku od 4 lat i gość, z kórym dzilełoże cały czas ma jakięś przed mną tajemnice. szka kontaktu z innmi pani aby.... im pomagać?! Dowiadujęsięo tym oczywiście nie od niego- czasmi tylko cośpowie. czy to jest normalne zachownie faceta? Mnie nie pyta jak się czuję i nie mówi do mnie : Kochanie. Mam dosyć tego typu relacji- jednak nie wiem, jak to wyglada z punktu widzenia faceta. Proszę o komentarze. Dzekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptsh
ale on zaczyna od internetu i potem sms i real na końcu. czy to mas sens?- ja jestem zmeczona i chce spokoju. nie chce by nadal mnie ponizał.mysle ze [powinnam przerwac ten zwiazek. szukam tutaj osob, które wypowiedząsię z zewnatyrz - nie subiektywnie i dlatego dziekuję Wam za wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sua_spote
ciekawa sprawa. ciekawa jestem, czy gdyby to szło w drugą stronę też faceci podchodziliby do tego "luz normalna sprawa, nie czepiaj się".... szczerze wątpię. Do normlnych zachowań to raczej nie neleży i wcale się nie dziwię, że masz tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sua_spote
ciekawa sprawa. ciekawa jestem, czy gdyby to szło w drugą stronę też faceci podchodziliby do tego "luz normalna sprawa, nie czepiaj się".... szczerze wątpię. Do normlnych zachowań to raczej nie neleży i wcale się nie dziwię, że masz tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptsh
dzieki sua spot - dziekuję i panom - to dla mnie wązna decyzjąwieć szukam gdzie się da kazdy chce być pewny i dobrze ocenić swoją decyzję jeszcze raz dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allla
"ale on zaczyna od internetu i potem sms i real na końcu." To brzmi jakbyś go tłumaczyła. On Cie poniża, a Ty sie dajesz. Nie masz swojej godności? Gdzie Twoja duma? Zrob z tym porządek i to zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptsh
to włąsnie chcęzrobić- mam dosyć tego- dowiedział się niedawno. nie usprawiedliwam go - niech robi co chce i jak chce to jeo zycie. ja nie chce swojego przegrac ze wzgledu na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×