Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moni-raz

CZy istnieje cos takiego jak przyjaźń między facetem a kobietą ??

Polecane posty

Gość ptsh
NIE i jeszcze raz nie co najwyzej interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje:) tylko obie strony muszą jasno określić, że to tylko przyjaźń nic wiecej:) ale jest to możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeet
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy przyjaciel daje duzo ciepła ale nie osuwa sie do sexu tylko troche zaspokojenia potrzeby bliskości obok kogos kto rozumie to jeszcze przyjaźn czy cos więcej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... chociaz jakby nie wiem co starac sie utrzymac ta granice ona kiedys sie sama zaciera... niestety. przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna niesie za soba to, ze keidys napewno ich poniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzie, to jest mozliwe, te osoby mogą być zupełnie nie w swoim typie... i nie ma takiej możliwości żeby coś między nimi zaiskrzyło, nawet po kilku latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
ta PRAWDZIWA przyjaźń czyli czysto-platoniczna, na długo/na zawsze - NIE. Co najwyżej pseudo-przyjaź, którą sie ofiaruje po nieudanym związku (jakże wówczas traci ona na znaczeniu), bądź dobra znajomość, którą się jedynie 'przyjaźnią' określa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptsh
do :moni-raz mój dotyka- delikatnie imóiw czule do innym- ze mnątak zaczynał. jestem z nim od 4 lat i znudziłam się mu ... poznał mnie. faceci to manipolatorzy- zresztaja część kobiet. Ci , którzy czuja się niezrealizowani i niewdowartosciowani zawsze szukają kobietki- lub uwodzą facta. tak jest! ludzie ci maja problemy ze soba. szkoda, ze dalam się wpakować w taki zwiazek ... ja załuję przyjaź nigdy!!- zawsze jest coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla moni-laz Jesli mezczyzna jest przyjacielem dla dziewczyny na dłuzsza mete...sa bowiem wyjatki od reguły...to jest poprostu jej przyjaciólka w meskim ciele...to wbrew naturze jednej i drugiej płci....przemija szybko...czasem rani...czasem ogranicza...czasem na krótko pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mimo to potrafią ze soba rozmawiać na każdy temat i radzic sie na przykład apropos swoich zwiażków itp. wten sposób mozna poznać punkt widzenia drugiej strony na pewne sprawy... facet111, masz rację wolny kraj, wieć się nie zgadzam:) mam po prostu inne zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli znalazło sie kogos kto jest taki jak ja, świetnie sie nam rozmawia potrafimy wycztac między wierszami swoje nastroje i w oczach zobaczyc swoje lęki i problemy .... nie umiem przyjaźnic sie z kobietami dla mnie to jedynie \"pakty o nieagresji\"... jestem jakaś inna czy co, ale z płcia przeciwna lepiej sie dogaduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot problemy
Skomplikowane ale ------- istnieje między dziewczyną a facetem a między facetem i dziewczyna to nie! a więc ...... między dziewczyną a facetem - czyli np. między mną a kolegą między facetem i dziewczyna to nie - czyli np. między moim facetem a koleżanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam przyjaciela
mężczyzne, nie łączy nas nic oprócz przyjaźni... Tylko, że on jest gejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zależy tak naprawdę od osoby.. moni-raz ja raczej tez sie łatwiej dogaduje z facetami, po prostu od razu mówią o co chodzi:) a z dziewczynami różnie bywa, czasem za bardzo komplikują wszystko:) nie jesteś inna:) tu nie chodzi o to czy chłopak czy dziewczyna, ale o osobe, z którą można sie dogadać... ale zgodze sie że kobieca przyjaźń przetrwa dłużej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot problemy
Mój facet miał koleżankę...i to dobrą...nic ich nie łączyło,znali sie dłużej - bo jak zaczełam się z Nim spotykać to poznał mnie z nią. Któregoś dnia wyskoczyła do mnie z tekstem, że po co sie pojawiłam, że mam brzydko mówiąc odpierd*** się od Niego i takie tam... Biedna kochała się w Nim od dawna.... Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot problemy
A On nieswiadomy wszystkiego ... był w szoku. Zresztą, dla mnie to troche dziwne opowiadac kumplowi np. o problemach w związku:| Chociaż... czasami długoletnie przyjaźnie między dziewczynami (kobietami) kończą sie z dnia na dzień... Najsilniejsza jest przyjaźń między facetami, wkurzą się, pobiją i dalej sie przyjaźnią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kobiety chyba są właśnie zbyt nerwowe, niecierpliwe i jakieś takie nastawione na ciagła rywalizacje z facetami jest inaczej nie gdybają nie rozpamiętują drobnych potknięć nie wytykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×