Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marudka taka niezaradna

Jak poderwać faceta tak żeby nie czuł się podrywany?

Polecane posty

Gość marudka taka niezaradna

To że się sobie podobamy to wiem, tylko że kiedy się poznaliśmy miałam męża o czym wiedział , poten nie widzielismy się trochę czasu, męża już nie mam:( ale znajomość z obiektem potencjalnych działań trochę zbyt mało bliska, coby mu tak prosto powiedzieć że tego męża już nie ma. Widujemy się służbowo, rozmawiamy o różnych sprawach ale... ja nie umiem podrywać faceta a on sam nic z siebie nie zrobi no bo dla niego dalej jestem mężatka:( Pytanie - jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradna ariadna
Ja bym na Twoim miejscu znalazła największą plotkare w ogniwie pomiędzy Tobą a Nim. Nagadałabym jej jak to od kiedy jesteś wolna nie możesz opędzić się od facetów.Bez przerwy ktoś dzwoni,zaprasza i.t.p.,a Ty i tak nie masz ochoty... Jest tylko jedno niebezpieczeństwo-teraz przyszło mi do głowy,że jak do niego plotka dotrze to możesz już zostać dziwką...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
Ja kupiłabym dwa bilety do kina,a przy spotkaniu z 'obiektem' powiedziała,że wlasnie dostałam od znajomej w rewanżu za pomoc,ale tylko się zmarnują,bo jestem sama,nie mam z kim iść,więc może on zna jakąś parę,która mogłaby z nich skorzystać.Zawsze to już jakaś informacja o samotności,tyle,że przekazana dyskretnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradna ariadna
A może tak: umówiłabym się z koleżanką,że będzie dzwonić kiedy jesteście koło siebie/ problem jak wyczuć moment,ale w tym Twoja głowa/,niech telefon dzwoni,a Ty go przepraszasz i mówisz cicho do telefonu,ale tak ,żeby on jednak usłyszał 'mówiłam Ci,że już niestety nie możemy być razem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie taki sam problem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
bo tyleeeeeeeeee czasu mineło i fascynacjs toba wygasla, nie dziwie sie kwiat nie podlewany usycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą szkoda, że już minęły czasy,że dziewczyna upuszczała chusteczkę,a chłopak wiedział co to za znak. Ale która dziewczyna nosi batystowe chusteczki? Upuscić taką higieniczną a fuj.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradna ariadna
A może coś takiego. W dniu kiedy wiesz,że będziesz z nim rozmawiać,bandażujesz calą lewą dłoń.Cały czas podczas rozmowy poprawiasz nią włosy,tak,żeby zauważył opatrunek. Byłby bardzo odosobnionym przypadkiem ,gdyby nie spytał co Ci się stało.Zakładam,że pyta. Ty od niechcenia mówisz,że musiałaś się wczoraj rozstać ze ślubna obraczką,a nie chciała zejść i ślusarz/czy inny fachowiec nawet nie wiem kto/ przecinając ją pokaleczył Cię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
Zwyczajnie jak wiesz, że się mu podobasz a on nie ma innej to pod koniec rozmowy z nim zaproponuj: "może zjadłbyś ze mną kolację w restauracji". Tylko przygotuj sobie gdzie i o której, jak się zgodzi. Tylko nie przy ludziach i żebyś nie miała obrączki na ręce ani śladu po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudka taka niezaradna
he he, mnie najbardziej rozśmieszył pomysł z obrączką - z góty przepraszam autora ale ślusarz to raczej chyba do zamków, a zamek... na pasie cnoty? To co mam sobie zabandarzować? :) A tak na poważnie to w czasach batystowych chusteczek było naprawdę duzo łatwiej... Dzięki za podpowiedzi, może ktoś jeszcze coś dorzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici
albo ze walnęłas sie młotkiem w palec, bo odkąd jestes wolna, sama musisz zadbać o przybicie gwoździka do ściany itp.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńki Anioł
bez sensu podrywać faceta jak on i tak sie zabawi a jak sie znudzi to poszuka nowej zabawki :P, nie warto zawracać sobie nimi głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z obrczka fajne
ale juz za bardzo na calosc. Bandaz dobry - alemoze, zeby bylo prawdopodobniej - wbijalam gwozdz( pilowalam etc) , wiesz, jak to kobieta , niezdara jestem, kiys mz to robil,ale od czasu, jak jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudka taka niezaradna
lepiotka -----> gdybym była prowokującą dziwką to bym się chyba nie musiała zastanawiać jak faceta wyrwać, co? Maleńki Aniele - alez ja mu nie chcę ślubu proponować ani sukienki wybierać, doś mi tego miodu było:) Wiele tu jest na temat - ja samotna, bezradna itd - czy mężczyxni naprawdę się na to dają wkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciagnac
mu lache.nie poczuje sie podrywany,bo wezmie cie za dziwke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×