Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nilka

Jak mężczyźni reagują na brak zaufania

Polecane posty

Gość Nilka

Spotkałam się ostatnio z dziwną reakcją mojego partnera (zaznaczyć muszę, że jesteśmy ze sobą b.krótko). Były moje urodziny, o których On początkowo zapomniał, miałam handrę i było mi źle. Rozmawialiśmy telefonicznie i próbowałam poprawić sobie humor wyciągając od niego zapewnienie, że jestem dla niego kimś naprawdę ważnym. Kiedy tego nie usłyszałam przystąpiłam do ataku (co za idiotyzm): przy pomocy sprawnie działającej wyobraźni wykreowałam sobie obraz Jego, jako osoby, której być może po prostu na mnie nie zależy i może ma już nawet nowy obiekt zainteresowania. Efektem tych gorzkich żali z mojej strony była jego złość i zarzut, że mu nie ufam. Jego reakcja była tak ostra, że zaczęłam się zastanawiać nad tym zaufaniem i podejściem facetów do tego tematu. Czy wyrażenie zachwiania zaufania lub jego braku w stosunku do faceta, naprawdę budzi u niego aż tak mocne emocje??? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra0101
jeśli facet cie kocha i sam ci w 100% ufa, taki brak zaufania z twojej strony może go rozjuszyć, znam to z autopsji, bo często tak miewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaufanie to jest dla faceta podstawa, jego brak to wg nich czesto powod do zerwania. Ja im czesciej slysze - zaufaj mi, tym czesciej mam wątpliwosci, ale powstrzymuje sie przed nim, no chyba, ze nie zdołam i wybuchne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
ja mu ufam:) pisałm komu nie ufam, jedenj osobie A. nic wiecej, jemu tak:) a jak jej nie lubie, to nie zycze sobie by oddychala tym samym powietrzem co moj ukochany, to chyba logiczne nie?:):P co moja sukienke dam puta ktorej nie znosze? wlasnie, nie jej, innej dam:) a On :) mine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattaa
:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
alkowa:OOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
A. to zawsze i wszedzie alkowa:OOO jak Anna to pisze Anna, jak Jagata pisze Agata, ale jakos ani razu jej nie pisałam:) only a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattaa
pod nikiem ROSEMARIE pisze chyba jakas analfabetka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiech
A postaw się w jego sytuacji. Czy byś zniosła użalanie się nad sobą, i ciągłe oskarżanie że masz kogoś przez faceta, choćby w jednej rozmowie? Niby kobiety posiadają większą empatię ale czasem zapominają o tym gdy dochodzą do wniosku że im wolno mieć huśtawkę nastrojów bo są kobietami. Pamiętaj że faceci często zapominają o takich duperelach, ja nierzadko zapominałem o swoich urodzinach, póki mi o nich nikt nie przypomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiech jesli bedzie dialog to i poznam go z tej strony, ze zapomina, ze itp narazie znam go ze strony, ze znał wszystkie i to obcych ludzi daty urodizn na pamiec, zdumiewajace, nie mowiac o tekstach piosenek:) zatem wiem ze pamieta:) ale moze taki zaganiany itp:) widzisz? dialog dialog:) i po krzyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiech
Dokładnie, dialog, za tym jestem jaknajbardziej, ale żadnych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dialog, zadnych girek czyli jak mowie mi amore to tak jest, jak ze cche ławeczki, fontanny to tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilka
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×