Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gretchien

Czy eleganckie buty na gołe nogi?

Polecane posty

Gość Gretchien

Mam problem ponieważ ide jutro na ważne spotkanie w sprawie pracy i chcę założyć eleganckie buty na obcasie (białe od ślubu) do letniej spódnicy i nie wiem czy wypada założyć je na gołe nogi czy lepiej ubrać podkolanówki? Żadko je zakładam i nie mam doświadczenia. Pomóźcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopetycja
to moze załozysz ponczochy. A jaka to praca?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gołe nogi jak najbardziej
ja bym sie bardziej zastanawiała nad stanem tego obuwia (poprzycierane boki, fleki, itp) no i wyglądu stóp...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Praca w urzędzie. A stan obuwia jest nienaganny, stóp też. Palce i pięty są zakryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batnanrozgi
jezeli praca w zachodniej firmie, banku, i tym podobnych firmach, to absolutnie nie na gołe nogi. Tam na to zwracają uwagę. Faceci tez w szortach do takich firm nie przychodzą. Jak branza taka bardziej artystyczna, lub mniej prestizowa, to nie masz sie czym przejmowac, idz jak ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz ladnie opalone nogi to nie zakladaj rajstop jednak ja zawsze sie czuje pewniej w rajstopach ponczochach:) moze i zaloz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisjanka
no jak to sa takie zakryte to tym bardziej załóż jakies 12dm cieniutkie ponczochy. Bo jak dla mnie to niehigienicznie pakowac do srodka gołe stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Nogi nie są opalone :-( A spódnica długa , prawie do kostek i jasna. Nie wiem jak chodzą inne kobitki bo nie zwracałam na to uwagi . Na codzień noszę japonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
To są letnie buty - sandałki z zakrytymi palcami i pięta na obcasie, nie jakieś półbuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisjanka
wiesz dla mnie sandały to jednak mają odkryte palce i pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisjanka
ok. to są czółenka nie sandały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystenka
Jeśli idziesz w sprawie pracy w Urzędzie to moim zdaniem konieczne są pończochy, rajstopy. Gołe nogi odpadają, nawet w ten upał! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze trzeba
zalozyc rajstopy lub ponczochy. Sa teraz w sklepach takie cieniutkie 8 DEN Gatty. Polecam, niedawno tez musialam załozyc rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończoszki bardziej
dlatego, ze w takich butach niewygodnie na gołe stopy, no i w kjoncu to spotkanie w sprawie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup rajstopy w sprayu
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edce
na niektóre okazje sie nie powinno miec gołych nóg do takich butów chyba ze stopy zadbane i opalone a palce obciete pazurki albo jakies tipsy ladne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana74
TIPSY na nogach??? Ja pierdole........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZigZak
dzizas tipsy na nogach to masakra moja kolezanka z pracy takie krogulce nosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nie wyobrażam sobie skarpet do eleganckich butów... Ewentualnie jakieś rajtuzy albo coś. Nie wiem tylko co w takich sytuacjach robią mężczyźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do końca mi się coś takiego widzi. Na rozmowy o pracę (zwłaszcza w urzędach) trzeba się jednak ubrać skromnie i elegancko. Bez fanaberii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemnogranatowe szpilki czółenka na mega wysokim obcasie to z całą pewnością buty, które można pokochać od pierwszego wejrzenia. To model 1535. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Kochana, jeśli idziesz na rozmowę o pracę to muszą być rajstopy. Taki jest savovir vivre i nic z tym nie zrobisz. Buty od ślubu zdecydowanie nie. Kup czarne klasyczne czółenka. Znajdziesz w takie w serwisie CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ w niskie cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×