Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość +++++++++

Rozterki...

Polecane posty

Gość +++++++++

Jestem z moim mężczyzną od 4,5 roku . Od pol roku jesteśmy małżeństwem. Chyba niestety niezbyt szczęśliwym :( Staram się być ugodowa i wiele rzeczy akceptować ale jeśli okażę swoją dezaprobatę wtedy zaczyna się akcja . Właśnie załatwiamy kredyt na mieszkanie - a ja się ocknęłam bo nie wiem czy jestem z nim czy z wyobrażeniem jakie o nim miałam . Cały czas mi powtaza ze nie pasujemy do siebie , a zaraz później , że mnie kocha ... A ja się błąkam w tej rzeczywistości i nie wiem o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
Kocham go więc nie myślę racjonalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
myślałam też o wybraniu się do jakiegoś psychologa. może to coś da ? Kozystaliście kiedyś z pomocy w takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firthlady
A jak długo mieszkaliście ze sobą przed ślubem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nigdy nie miałas swojego zdania i tak pokazalas ze zawsze sie z nim zgadzasz, stad jego zahowanie jak pokazesz dezaprobate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
Może tak właśnie jest . jego najdłuzszy związek przedemną to 3 m-ce . Może on niepotrafi zyc z kims dluzej . sama nie wiem durne babsko ze mnie... nie potrafie niczego porzadnie zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
moze on zbyt szybko musiał się stać dorosły i teraz coś świruje ... powraca do przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie tłumaczenie nie potrafi zyc z kims dluzej. Były na sex to i tak te 3 tyg to dlugo jak na takie babki:P z toba był bo kocha a kochac znaczy aksjomat czyli trwale, stale ale jak ty nie bylas soba tylko ciagle nie miałas zdania, a znam takie kobiety to teraz to wychodiz, bo ilez mozna byc z osoba co nie ma wlasnego zdania, pogladow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
To nie do końca jest tak , że nie mam zdania . ja się poprostu starałam być ugodowa ale w pewnych sprawach walczyłam o swe zdanie . Tylko w głupotach odpuszczałam zeby nie tracić zdrowia na kłutnie . ja niestety też tak jak on nie mam ugodowego charakteru i cały czas się w jakiś sposób ścieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
Co myślicie o wizycie u psychologa ? był już ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×