Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka perepeczko

SIMPLE co to za ciuchy?jak ceny i jakośc??

Polecane posty

Gość agnieszka perepeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To polska firma. Trudno mi ocenić,bo kupiłam tam jedną tylko bluzkę,z której jestem zadowolona. Nie wiem jak jest teraz,ale kilka lat temu trudno było wypatrzeć mi tam spódnicę,bo były na straszne chudzielce tak do 36 rozmiaru. Ja noszę 38 i nic nie mogłam wybrać. Może to się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze dodam,że/mówię o tym co było kilka lat temu/te ich ciuszki są bardzo dobre jakościowo,ale dla mnie takie za bardzo okazjonalne,za mało w nich szaleństwa,za grzeczne. No ale bywa,że i taki ciuch musi być w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka perepeczko
wlasnie wczoraj znalazlam strone internetowa nie bylam zachwycona a jak ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Simple to oryginalna moda damska, ma styl i charakter, na pewno nie masowka, ale trzeba dobrze czuc sie w tych ciuchach, jesli chodzi o ceny, to wg mnie sa wyjatkowo wysokie, np bluzeczki nie kosztuja mniej jak ponad 100, ale gatunkowo jest OK i np maja takie uslugi jak krawiectwo, zalezy od salonu, najczesciej poprawki wliczone w cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka perepeczko
ok pytam bo nie ma u mnie w poblizu sklepu z taka odzieza a ostatnio sia nsluchalam o tym troche ale wstyd sie przyznac bo tylko slyszalam wczesniej nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszko czy mozesz
dac linka do tej stronki:) z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×