Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asieńka1981

25latek........podobno świetny wiek na pierwsze dziecko

Polecane posty

Gość georginia
w maju skończyłam 25 lat a w kwietniu urodziła się moja córcia Kornelia. Od 2004 pracuje i mam umowę na czas nieokreślony a w tamtym roku skończyłam studia. Również miałam wątpliwości dotyczące terminu zajścia w ciąże. Bałam się, że po macierzyńskim nie będę już pracować, ale wszystko jest ok. Wracam do pracy we wrześniu na to samo stanowisko co przed ciążą i będę pracować! Nie ma co się przejmować na zapas, co ma być to i tak będzie. asieńka1981 nie ma na co czekać, jeśli teraz zajdziesz w ciąże to i tak dzidziuś urodzi sę w 2007r a ty będziesz miała wtedy już 26 lat. A kiedy będziesz miała czas na drugie dziecko? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgad
Ja też już niedłgo będę mieć 25 lat i uważam że to idealny wiek na dziecko ale...... jakoś mi się nie chce, mimo że dzieci lubię. Mam prace, mieszkanie, męża, warunki finansowe bardzo dobre, studia skończone. Powiedzcie mi więc czy chciałyście mieć w tym wieku dziecko czy to była decyzja podyktowana rozsądkiem? namowami innych? Nie chcę być "starą" mamą ale teraz też nią nie chcę być. I bądź tu człowieku mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 27 i dopiero teraz zaczęliśmy sie z mężem (29 lat) starać o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GEORGINIA z mezem chcielim miec 2 dzieci, ale juz wiem ze to bedzie nie łatwe zadanie....jeszcze1 nie mam i nie wiem czy 2 bedzie wogole...moze po 30.....bo kiedy wczesniej nie da rady...nie chce siedziec pod rzad kilka lat i wychowywac dzieci...nie jestem do tego stworzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×