Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brida

KOBIETY Z TOPIKU PRZYGOTOWANIA W TOKU ... POSZUKUJĄ PIOSENKI śLUBOWANIE

Polecane posty

JESLI KTOŚ JA MA PROSZĘ PRZESŁAĆ NA MAILA: brida@poczta.fm DZIEKUJE(MY) [KWIATEK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tekst piosenki Slubowanie jest taki???? Droga Warszawo mojej młodości, W której się dla mnie zamykał świat! Chcę choć na chwila ujrzeć w ciemności Dobrej przeszłości Popiół i kwiat. Zanim mnie owa ciemność pochłonie, Twoich ogrodów chcę poczuć woń. Niechaj twych ulic wiatr mnie owionie, Połóż twe dłonie Na moją skroń! Jak kiedyś zapach bzowych gałązek Wśród kropli rosy i słońca lśnień, Tak inny z Tobą rn.u-zę dziś związek: Starych Powązek Głęboki cień. Marzę, że Ty mi zamkniesz powieki, Lecz choćbym z ciężkich nie wrócił prób, Będę Ci wierny, wierny na wieki Aż po daleki Wygnańczy grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy taki Byłaś sama wśród ludzi , tak jak ja byłem sam Uciekałem w marzenia i szukałem cię tam Serce moje zadrżało , kiedy ujrzałem cię I wiedziałem , że teraz szczęście nie minie mnie. Będę wierny ci , będę kochał cię Tak jak przysięgałem i to dziś Nie opuszczę cię , aż do końca dni I rozdzieli nas jedynie śmierć. Nasze dłonie związane , złoto na palcach lśni Oczy twe zakochane , wróżą szczęśliwe dni Pięknie stół zastawiony , i kapela już gra Biały welon rzucony , goście tańczą a ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_f
czy można również prosić o przesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
ja tez prosze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lourenka
powiedzcie gdzie jest ten topik przygotowania w toku? bo szukam jednej piosenki a dziewczyny na innym forum pisza ze ona tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×